Zadzwoń do nas 508-390-748 / 55 232-46-84

W naszej ofercie już jest

Mieszkania 50 Domy 29 Działki i grunty 99

232

ogłoszeń!

Lokal użytkowy

Lokal użytkowy - Wynajem
( 19,75 PLN/m2)
3 200 PLN
Nr oferty: EL01333
Typ umowy: Umowa na wyłączność
Typ transakcji: Wynajem
Rynek: Wtórny
Miejscowość: Elbląg
Ulica: Stary Rynek
Powierzchnia: 162.00m2
Rodzaj własności: Własność
Powierzchnia działki: 0.00m2
Liczba pokoi: 4
Ogrzewanie: C.o. miejskie
OFERTA WYNAJMU ekskluzywnego lokalu przy głównej ulicy Starego Miasta w Elblągu Lokal dwupoziomowy, o łącznej powierzchni 162m2, położony przy ul. Stary Rynek. W skład lokalu wchodzą dwie duże sale sprzedażowe, jedna w przyziemiu, druga na poziomie parteru, pomieszczenie z trzema przebieralniami, zaplecze socjalne oraz WC. Wejście do lokalu jest zarówno od ul. Stary Rynek (z poziomu chodnika), jak i od zaplecza budynku, gdzie znajduje się ogólnodostępny, darmowy parking. Wejście od zaplecza dodatkowo zabezpieczone jest furtką z domofonem. Lokal o wysokim standardzie wykończenia, przygotowany pod działalność handlową, na wyposażeniu są manekiny, stelaże na półki sklepowe. Istnieje także możliwość dostosowania lokalu pod inną działalność, według uznania przyszłego najemcy. Ogrzewanie i woda z sieci miejskiej, lokal wyposażony w instalację alarmową. Cena tej atrakcyjnej nieruchomości to 3200zł netto plus czynsz do zarządcy w wysokości 380-465zł w zależności od zużycia mediów (wody, ogrzewania). Dodatkową opłatą jest opłata za energię elektryczną. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z tą atrakcyjną ofertą.

Służymy fachową obsługą, tzn. weryfikujemy stan prawny nieruchomości i w razie potrzeby kierujemy klientów do odpowiednich instytucji oraz urzędów w celu uzupełnienia i sprostowania wszelkich ewentualnych nieprawidłowości.

Ściśle współpracujemy z kancelariami notarialnymi.

Jesteśmy w czasie transakcji przy kliencie od początku do momentu podpisania aktu notarialnego.

Zapewniamy rzetelny i obszerny marketing nieruchomości. promocji, dowożeniu potencjalnych nabywców lub najemców do nieruchomości na własny koszt.

Nasza firma pośredniczy w obrocie nieruchomościami wszelkiego typu, począwszy od mieszkań, domów, przez lokale komercyjne: magazyny, budynki, lokale użytkowe, po szeroki wybór działek budowlanych, rolnych, inwestycyjnych. Ponadto służymy 12-letnim doświadczeniem w prowadzeniu transakcji kupna-sprzedaży różnego rodzaju nieruchomości, oferując pomoc w profesjonalnym rozwiązaniu wszelkich zawiłości prawnych i transakcyjnych, które często pojawiają się przy sprzedaży.

Rozważasz finansowanie zakupu z kredytu? Pracujemy z doradcą kredytowym z wieloletnim stażem, który jest doskonale zorientowany w aktualnym rynku kredytowym. Dobierze najlepszą ofertę dla Twoich potrzeb. Zapraszamy.

Kontakt

Biuro Nieruchomości "DE FACTO" 

POŚREDNIK W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI 

Alewtyna Buczko, licencja nr 5416
tel. kom. 508-390-748

82-300 Elbląg, ul. Garbary 17
tel: 55 232-46-84
e-mail: buczko@elblag.com.pl 

Biuro czynne: 10:00 - 17:00

Projekt i realizacja © 2014 multi agencja reklamowa idealmedia - profesjonalne serwisy internetowe.
Wszystkie materiały zawarte na stronie chronione są prawem autorskim i bez zgody nie mogą być używane i powielane.