Zadzwoń do nas 508-390-748 / 55 232-46-84

W naszej ofercie już jest

Mieszkania 47 Domy 22 Działki i grunty 78

206

ogłoszeń!

Lokal użytkowy

Lokal użytkowy - Sprzedaż
( 497,79 PLN/m2)
450 000 PLN
Nr oferty: EL01473
Typ umowy: Umowa na wyłączność
Typ transakcji: Sprzedaż
Rynek: Wtórny
Miejscowość: Raczki Elbląskie
Ulica: Raczki Elbląskie
Powierzchnia: 904.00m2
Rodzaj własności: Własność
Powierzchnia działki: 6400.00m2
Liczba pokoi: 10
Ogrzewanie: Etażowe
NOWA CENA!!! Oferta sprzedaży nieruchomości komercyjnej położonej w Raczkach Elbląskich, gmina Elbląg. Nieruchomość biurowo, magazynowo, produkcyjna z częścią mieszkalną ma powierzchnię904 m2 mieści sie na działce o powierzchni 6400 m2. Budynek jest w dobrym stanie bez śladów wilgoci, pokryty częściowo blachodachówką, oraz papą, dodatkowo dach został uszczelniony nowoczesną metodą natrysku pianką poliuretanową, okna PCV. Część produkcyjno-magazynowa wyposażona jest w kompresor z rozprowadzeniami na hale produkcyjne, napięcie 420 V (siła), wentylację, zaplecze socjalne dla pracowników z kuchnią, trzy bramy wjazdowe. Hala ma wysokości 4 m. Ogrzewanie etażowe (piec na różny opał). Część mieszkalna składa się z trzech oddzielnych pokoi oraz czwartego pokoju z aneksem kuchennym. Budynek zasilany jest w wodę z wodociągu gminnego, gaz butlowy, ścieki odprowadzane do szamba z wkopanym pojemnikiem. Działka jest w pełni zagospodarowana i ogrodzona. Przed budynkiem znajduje się utwardzony płytami betonowymi plac, ułatwiający wjazd pojazdom o zwiększonych gabarytach. Na tyłach budynku została urządzona część rekreacyjna dla właścicieli i pracowników z nasadzeniami i krzewami owocowymi. Ogrodzony kojec dla psa z trzema ocieplonymi budami. Nieruchomość położona jest przy głównej drodze gminnej prowadzącej to trasy E7 oddalonej o 5 km. To dogodne położenie ułatwia oznaczenie i reklamę prowadzonej działalności. Nowa cena!!!!!!Cena całości wynosi 450 000 zł do negocjacji. Przy zakupie nieruchomości należy doliczyć opłatę notarialną oraz wynagrodzenie do biura w wysokości 1% ceny transakcyjnej sprzedaży. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Rozważasz finansowanie zakupu z kredytu? Pracujemy z doradcą kredytowym z wieloletnim stażem, który jest doskonale zorientowany w aktualnym rynku kredytowym. Dobierze najlepszą ofertę dla Twoich potrzeb. Zapraszamy.

Służymy fachową obsługą, tzn. weryfikujemy stan prawny nieruchomości i w razie potrzeby kierujemy klientów do odpowiednich instytucji oraz urzędów w celu uzupełnienia i sprostowania wszelkich ewentualnych nieprawidłowości.

Ściśle współpracujemy z kancelariami notarialnymi.

Jesteśmy w czasie transakcji przy kliencie od początku do momentu podpisania aktu notarialnego.

Zapewniamy rzetelny i obszerny marketing nieruchomości. promocji, dowożeniu potencjalnych nabywców lub najemców do nieruchomości na własny koszt.

Nasza firma pośredniczy w obrocie nieruchomościami wszelkiego typu, począwszy od mieszkań, domów, przez lokale komercyjne: magazyny, budynki, lokale użytkowe, po szeroki wybór działek budowlanych, rolnych, inwestycyjnych. Ponadto służymy 12-letnim doświadczeniem w prowadzeniu transakcji kupna-sprzedaży różnego rodzaju nieruchomości, oferując pomoc w profesjonalnym rozwiązaniu wszelkich zawiłości prawnych i transakcyjnych, które często pojawiają się przy sprzedaży.

Rozważasz finansowanie zakupu z kredytu? Pracujemy z doradcą kredytowym z wieloletnim stażem, który jest doskonale zorientowany w aktualnym rynku kredytowym. Dobierze najlepszą ofertę dla Twoich potrzeb. Zapraszamy.

Kontakt

Biuro Nieruchomości "DE FACTO" 

POŚREDNIK W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI 

Alewtyna Buczko, licencja nr 5416
tel. kom. 508-390-748

82-300 Elbląg, ul. Garbary 17
tel: 55 232-46-84
e-mail: buczko@elblag.com.pl 

Biuro czynne: 10:00 - 17:00

Projekt i realizacja © 2014 multi agencja reklamowa idealmedia - profesjonalne serwisy internetowe.
Wszystkie materiały zawarte na stronie chronione są prawem autorskim i bez zgody nie mogą być używane i powielane.