Zadzwoń do nas 508-390-748 / 55 232-46-84

W naszej ofercie już jest

Mieszkania 47 Domy 29 Działki i grunty 75

218

ogłoszeń!

Lokal użytkowy

Lokal użytkowy - Wynajem
( 31,25 PLN/m2)
500 PLN
Nr oferty: EL01477
Typ umowy: Umowa na wyłączność
Typ transakcji: Wynajem
Rynek: Wtórny
Miejscowość: Elbląg
Ulica: Kosynierów Gdyńskich
Powierzchnia: 16.00m2
Rodzaj własności: (Nieznany)
Powierzchnia działki: 0.00m2
Liczba pokoi: 1
Ogrzewanie: C.o. miejskie
OFERTA WYNAJMU niewielkiego lokalu użytkowego w Elblągu przy ul. Kosynierów Gdyńskich Lokal znajduje się na I piętrze w kamienicy w centrum miasta. Jest to osobne pomieszczenieo pow. 16m2 z dostępem do WC, które znajduje się na korytarzu. Doskonała lokalizacja w centrum miasta, w pobliżu liczne sklepy, centrum handlowe, Teatr, Kino, targ, przedszkola, szkoły, żłobek, a także liczne przystanki autobusowe i tramwajowe. Gwarantowany duży przepływ klientów. Możliwość powieszenia baneru reklamowego w oknie, które wychodzi na jedną z głównych ulic centrum miasta - 12 Lutego. Przy budynku znajduje się ogólnodostępny parking. Lokal doskonale nadaje się na drobną działalnośćbiurową, usługową, itp. Cena wynajmu to 500 zł netto plus ogrzewanie w sezonie zimowym. Dla drobnej działalności opłata za prąd w cenie. Wymagana jednomiesięczna kaucja zwrotna. 2. Do wynajęcia równieżlokal na pierwszym piętrze o powierzch 24 m2 składający się z dwóch pomieszczeń z przypisanym do lokalu wc znajdujacy się na piętrze. Cena wynajmu 700zł netto plus prąd i ogrzewanie. Wymagana kaucja. W budynku, w którym znajdują się lokale zamontowano światłowód. Przy wynajmie należy uwzględnić jendorazową opłatę do biura. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą

Służymy fachową obsługą, tzn. weryfikujemy stan prawny nieruchomości i w razie potrzeby kierujemy klientów do odpowiednich instytucji oraz urzędów w celu uzupełnienia i sprostowania wszelkich ewentualnych nieprawidłowości.

Ściśle współpracujemy z kancelariami notarialnymi.

Jesteśmy w czasie transakcji przy kliencie od początku do momentu podpisania aktu notarialnego.

Zapewniamy rzetelny i obszerny marketing nieruchomości. promocji, dowożeniu potencjalnych nabywców lub najemców do nieruchomości na własny koszt.

Nasza firma pośredniczy w obrocie nieruchomościami wszelkiego typu, począwszy od mieszkań, domów, przez lokale komercyjne: magazyny, budynki, lokale użytkowe, po szeroki wybór działek budowlanych, rolnych, inwestycyjnych. Ponadto służymy 12-letnim doświadczeniem w prowadzeniu transakcji kupna-sprzedaży różnego rodzaju nieruchomości, oferując pomoc w profesjonalnym rozwiązaniu wszelkich zawiłości prawnych i transakcyjnych, które często pojawiają się przy sprzedaży.

Rozważasz finansowanie zakupu z kredytu? Pracujemy z doradcą kredytowym z wieloletnim stażem, który jest doskonale zorientowany w aktualnym rynku kredytowym. Dobierze najlepszą ofertę dla Twoich potrzeb. Zapraszamy.

Kontakt

Biuro Nieruchomości "DE FACTO" 

POŚREDNIK W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI 

Alewtyna Buczko, licencja nr 5416
tel. kom. 508-390-748

82-300 Elbląg, ul. Garbary 17
tel: 55 232-46-84
e-mail: buczko@elblag.com.pl 

Biuro czynne: 10:00 - 17:00

Projekt i realizacja © 2014 multi agencja reklamowa idealmedia - profesjonalne serwisy internetowe.
Wszystkie materiały zawarte na stronie chronione są prawem autorskim i bez zgody nie mogą być używane i powielane.