Zadzwoń do nas 508-390-748 / 55 232-46-84

W naszej ofercie już jest

Mieszkania 42 Domy 25 Działki i grunty 80

211

ogłoszeń!

Działka

Działka - Sprzedaż
( 296,70 PLN/m2)
270 000 PLN
Nr oferty: BX03962
Typ umowy: Umowa na wyłączność
Typ transakcji: Sprzedaż
Rynek: Wtórny
Miejscowość: Elbląg
Ulica: Pawia/Żyrardowska
Powierzchnia: 910.00m2
Rodzaj własności: Własność
Powierzchnia działki: 0.00m2
Liczba pokoi: 2
Ogrzewanie:
Jeśli poszukujesz domu bądź działki pod zabudowę dla swojej rodziny blisko centrum miasta miasta, z dostępem do pełnej infrastruktury i komunikacji - to ta oferta spełnia te warunki! Proponujemy dom w zabudowie bliźniaczej (połówka bliźniaka) w bardzo atrakcyjnym miejscu, przy skrzyżowaniu ulic Pawiej i Żyrardowskiej, z dużą właśnościową działką o powierzchni 910 m2. Budynek przedwojenny, w złym stanie technicznym, do kapitalnego remontu bądź rozbiórki, o powierzchni użytkowej 58 m2; dach kryty dachówką ceramiczną, dom częściowo podpiwniczony. Do budynku przylega budynek gospodarczy oraz dwa garaże. Bezpośrednio w budynku znajdują się wszystkie media tj. gaz, woda, prąd, kanalizacja z sieci miejskiej. Niewątpliwym atutem nieruchomości jest duża działka stanowiąca prawo własności co jest nielada gratką w środku miasta, działka składa się formalnie z dwóch sąsiadujących z sobą działek. Posesja ogrodzona siatką. Nieruchomość doskonała dla osób ceniących atrakcyjną lokalizację nieruchomości, bardzo dobra lokata kapitału >> w rozliczeniu możliwe 2-pokojowe mieszkanie z dopłatą. Zapraszamy na prezentację.***Przy zakupie przedmiotowej nieruchomości należy uwzględnić koszty notarialne oraz wynagrodzenie biura nieruchomości w wysokości 1,23% brutto.

Służymy fachową obsługą, tzn. weryfikujemy stan prawny nieruchomości i w razie potrzeby kierujemy klientów do odpowiednich instytucji oraz urzędów w celu uzupełnienia i sprostowania wszelkich ewentualnych nieprawidłowości.

Ściśle współpracujemy z kancelariami notarialnymi.

Jesteśmy w czasie transakcji przy kliencie od początku do momentu podpisania aktu notarialnego.

Zapewniamy rzetelny i obszerny marketing nieruchomości. promocji, dowożeniu potencjalnych nabywców lub najemców do nieruchomości na własny koszt.

Nasza firma pośredniczy w obrocie nieruchomościami wszelkiego typu, począwszy od mieszkań, domów, przez lokale komercyjne: magazyny, budynki, lokale użytkowe, po szeroki wybór działek budowlanych, rolnych, inwestycyjnych. Ponadto służymy 12-letnim doświadczeniem w prowadzeniu transakcji kupna-sprzedaży różnego rodzaju nieruchomości, oferując pomoc w profesjonalnym rozwiązaniu wszelkich zawiłości prawnych i transakcyjnych, które często pojawiają się przy sprzedaży.

Rozważasz finansowanie zakupu z kredytu? Pracujemy z doradcą kredytowym z wieloletnim stażem, który jest doskonale zorientowany w aktualnym rynku kredytowym. Dobierze najlepszą ofertę dla Twoich potrzeb. Zapraszamy.

Kontakt

Biuro Nieruchomości "DE FACTO" 

POŚREDNIK W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI 

Alewtyna Buczko, licencja nr 5416
tel. kom. 508-390-748

82-300 Elbląg, ul. Garbary 17
tel: 55 232-46-84
e-mail: buczko@elblag.com.pl 

Biuro czynne: 10:00 - 17:00

Projekt i realizacja © 2014 multi agencja reklamowa idealmedia - profesjonalne serwisy internetowe.
Wszystkie materiały zawarte na stronie chronione są prawem autorskim i bez zgody nie mogą być używane i powielane.