Zadzwoń do nas 508-390-748 / 55 232-46-84

W naszej ofercie już jest

Mieszkania 18 Domy 28 Działki i grunty 64

164

ogłoszeń!

Lokal użytkowy

Lokal użytkowy - Wynajem
( 18,42 PLN/m2)
7 000 PLN
Nr oferty: XP0592
Typ umowy: Umowa na wyłączność
Typ transakcji: Wynajem
Rynek: Wtórny
Miejscowość: Elbląg
Ulica: Słoneczna
Powierzchnia: 380.00m2
Rodzaj własności: Własność
Powierzchnia działki: 0.00m2
Liczba pokoi: 0
Ogrzewanie: C.o. miejskie
Propozycja dla osób przedsiębiorczych. Do wynajęcia czynna, z długą tradycją, dobrze prosperująca firma pod nazwą Cukiernia „Anetka” zlokalizowana w bezpośrednim sąsiedztwie centrum Elbląga przy ul. Słonecznej. Nieruchomość o łącznej powierzchni użytkowej 380 m2 składająca się z budynku produkcyjnego z częścią socjalno-biurową, magazynów i lokalu usługowego- sklepu stanowi dobrze zorganizowany kompleks produkcyjno-usługowy. Działalność zakładu cukierniczego prowadzona jest zgodnie z wymogami technologicznymi, bhp i sanitarnymi. Produkcja może być natychmiast kontynuowana, ewentualnie zakład doskonale nadaje się na inną produkcję spożywczą. Istnieją także możliwości zwiększenia efektywności aktualnej działalności zakładu. Kontynuowanie działalności cukierniczej nie wymaga żadnych dodatkowych nakładów finansowych, zakład jest gotowy do przejęcia od zaraz. Zakład posiada pełne profesjonalne wyposażenie. W pomieszczeniach produkcyjnych zainstalowane są komory chłodnicze, zamrażarki, piece gazowe i elektryczne, podgrzewacze przepływowe, patelnie elektryczne, gary, stoły, szafy kuchenne, bojlery, zlewy, regały, zbiorniki aluminiowe, podesty, walcowarki, dzielarki, ubijaczki, mieszadła, maszyny i mieszarki do lodów i inne urządzenia i przybory. W części socjalnej - w dwóch szatniach jest 15 podwójnych szaf, natryski i wc oraz stół i krzesła. W części biurowej szafy i biurka. Lokal użytkowy, sklep wyposażony jest w lady chłodnicze, komory chłodnicze, półki, stoły i krzesła. Wejście do sklepu z dużymi, przeszklonymi witrynami bezpośrednio z ulicy. W obiekcie wydzielone są części magazynowe, produkcyjne, sanitarne, socjalne, biurowe oraz piwnice. W pomieszczeniach wszystkie ściany wyłożone są płytkami glazurowanymi, podłogi płytkami ceramicznymi typu gres, okna z profili pcw, drzwi zewnętrzne antywłamaniowe, drzwi wewnętrzne drewniane i stalowe. W zakładzie znajdują się następujące instalacje: wodociągowa – wody zimnej i ciepłej, kanalizacji sanitarnej, elektryczna 220/380V, CO i ciepłej wody, teletechniczna i wentylacji grawitacyjnej i mechanicznej. Zakład w ciągłej, nieprzerwalnej od 34 lat eksploatacji. Potencjalny Najemca w chwili wynajmu może dysponować wypracowanym już rynkiem zbytu z możliwością kilkukrotnego zwiększenia jego efektywności. Dodatkowym atutem przemawiającym za atrakcyjnością inwestycji jest lokalizacja zakładu w pierzei zabudowy mieszkalno usługowej w centrum miasta.

Służymy fachową obsługą, tzn. weryfikujemy stan prawny nieruchomości i w razie potrzeby kierujemy klientów do odpowiednich instytucji oraz urzędów w celu uzupełnienia i sprostowania wszelkich ewentualnych nieprawidłowości.

Ściśle współpracujemy z kancelariami notarialnymi.

Jesteśmy w czasie transakcji przy kliencie od początku do momentu podpisania aktu notarialnego.

Zapewniamy rzetelny i obszerny marketing nieruchomości. promocji, dowożeniu potencjalnych nabywców lub najemców do nieruchomości na własny koszt.

Nasza firma pośredniczy w obrocie nieruchomościami wszelkiego typu, począwszy od mieszkań, domów, przez lokale komercyjne: magazyny, budynki, lokale użytkowe, po szeroki wybór działek budowlanych, rolnych, inwestycyjnych. Ponadto służymy 12-letnim doświadczeniem w prowadzeniu transakcji kupna-sprzedaży różnego rodzaju nieruchomości, oferując pomoc w profesjonalnym rozwiązaniu wszelkich zawiłości prawnych i transakcyjnych, które często pojawiają się przy sprzedaży.

Rozważasz finansowanie zakupu z kredytu? Pracujemy z doradcą kredytowym z wieloletnim stażem, który jest doskonale zorientowany w aktualnym rynku kredytowym. Dobierze najlepszą ofertę dla Twoich potrzeb. Zapraszamy.

Kontakt

Biuro Nieruchomości "DE FACTO" 

POŚREDNIK W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI 

Alewtyna Buczko, licencja nr 5416
tel. kom. 508-390-748

82-300 Elbląg, ul. Garbary 17
tel: 55 232-46-84
e-mail: buczko@elblag.com.pl 

Biuro czynne: 10:00 - 17:00

Projekt i realizacja © 2014 multi agencja reklamowa idealmedia - profesjonalne serwisy internetowe.
Wszystkie materiały zawarte na stronie chronione są prawem autorskim i bez zgody nie mogą być używane i powielane.