Zadzwoń do nas 508-390-748 / 55 232-46-84

W naszej ofercie już jest

Mieszkania 42 Domy 25 Działki i grunty 80

211

ogłoszeń!

Mieszkanie

Mieszkanie - Wynajem
( 27,41 PLN/m2)
1 412 PLN
Nr oferty: EL01523
Typ umowy: Umowa na wyłączność
Typ transakcji: Wynajem
Rynek: Wtórny
Miejscowość: Elbląg
Ulica: Starowiejska
Powierzchnia: 51.51m2
Rodzaj własności: Własność
Powierzchnia działki: 0.00m2
Liczba pokoi: 3
Ogrzewanie: C.o. miejskie
Oferta wynajmu 3 pokojowego mieszkania przy ulicy Starowiejskiej (Diaczenki). To mieszkanie jest dobrą ofertą dla osób potrzebujących wydzielonej przestrzeni. 51,51 m2 mieszkania udostępnia nam 3 spore nie przechodnie pokoje w tym jeden z dostępem do balkonu, łazienkę z wc, oraz, kuchnię. Mieszkanie wyposażone w lodówke pralkę i kuchenkę z piekarnikiem. W jednym z pokoi sofa narożna. Lokum znajduje się na2 piętrze 4 piętrowego bloku przy ulicy Diaczenki. Lokalizacja ta graniczy ze ścisłym centrum miasta co umożliwia łatwy i szybki dostęp do wielu lokali usługowych. W pobliżu Biedronka, liczne sklepy, kino Światowid, szkoły, a przedszkole sąsiaduje bezpośrednio z blokiem, w którym znajduje się dane mieszkanie. Opłaty za mieszkanie wynoszą 900 zł + czynsz w wysokości 511, 91 zł przy zameldowanych 2 osobach + prąd elektryczny. Dodatkowo kaucja zwrotna w wysokości 1400 zł. Przy wynajmie należy uwzględnić jednorazową opłatę do biura nieruchomości. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Służymy fachową obsługą, tzn. weryfikujemy stan prawny nieruchomości i w razie potrzeby kierujemy klientów do odpowiednich instytucji oraz urzędów w celu uzupełnienia i sprostowania wszelkich ewentualnych nieprawidłowości.

Ściśle współpracujemy z kancelariami notarialnymi.

Jesteśmy w czasie transakcji przy kliencie od początku do momentu podpisania aktu notarialnego.

Zapewniamy rzetelny i obszerny marketing nieruchomości. promocji, dowożeniu potencjalnych nabywców lub najemców do nieruchomości na własny koszt.

Nasza firma pośredniczy w obrocie nieruchomościami wszelkiego typu, począwszy od mieszkań, domów, przez lokale komercyjne: magazyny, budynki, lokale użytkowe, po szeroki wybór działek budowlanych, rolnych, inwestycyjnych. Ponadto służymy 12-letnim doświadczeniem w prowadzeniu transakcji kupna-sprzedaży różnego rodzaju nieruchomości, oferując pomoc w profesjonalnym rozwiązaniu wszelkich zawiłości prawnych i transakcyjnych, które często pojawiają się przy sprzedaży.

Rozważasz finansowanie zakupu z kredytu? Pracujemy z doradcą kredytowym z wieloletnim stażem, który jest doskonale zorientowany w aktualnym rynku kredytowym. Dobierze najlepszą ofertę dla Twoich potrzeb. Zapraszamy.

Kontakt

Biuro Nieruchomości "DE FACTO" 

POŚREDNIK W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI 

Alewtyna Buczko, licencja nr 5416
tel. kom. 508-390-748

82-300 Elbląg, ul. Garbary 17
tel: 55 232-46-84
e-mail: buczko@elblag.com.pl 

Biuro czynne: 10:00 - 17:00

Projekt i realizacja © 2014 multi agencja reklamowa idealmedia - profesjonalne serwisy internetowe.
Wszystkie materiały zawarte na stronie chronione są prawem autorskim i bez zgody nie mogą być używane i powielane.