Zadzwoń do nas 508-390-748 / 55 232-46-84

W naszej ofercie już jest

Mieszkania 17 Domy 30 Działki i grunty 64

161

ogłoszeń!

Lokal użytkowy

Lokal użytkowy - Wynajem
( 16,01 PLN/m2)
1 500 PLN
Nr oferty: EL01716
Typ umowy: Umowa na wyłączność
Typ transakcji: Wynajem
Rynek: Wtórny
Miejscowość: Elbląg
Ulica: Bartnicza
Powierzchnia: 93.68m2
Rodzaj własności: Własność
Powierzchnia działki: 0.00m2
Liczba pokoi: 5
Ogrzewanie: C.o. miejskie
Oferta wynajmu lokalu usługowego na ul. Barniczej w Elblągu. Lokal o powierzchni 94 m2 składający się z głównej sali sprzedażowej, trzech pomieszczeń zaplecza oraz WC. Wejście do lokalu od frontu budynku. Nieruchomość w bardzo dobrym stanie, dobrze oświetlona, w lokalu zostaje widoczna na zdjęciu lada. Lokal dobrze usytuowany na osiedlu bloków oraz domów jednorodzinnych, widoczny z bardzo ruchliwej ul. Fromborskiej. Przed budynkiem miejsca parkingowe. Nieruchomość świetnie nadaje się na salon kosmetyczny, fryzjerski , gabinet lekarski czy różnego rodzaju sklepy ze względu na atrakcyjną lokalizację. Lokal wolny od 1 grudnia. Cena wynajmu 1500 zł+ ogrzewanie+ energia elektryczna wg. zużycia. Możliwość wynajęcia równieżdodatkowego pomieszczenie na magazyn, znajdującego się obok lokalu. Przy wynajmie należy doliczyć jednorazową opłatę do biura nieruchomości. Zapraszamy na prezentację nieruchomości

Służymy fachową obsługą, tzn. weryfikujemy stan prawny nieruchomości i w razie potrzeby kierujemy klientów do odpowiednich instytucji oraz urzędów w celu uzupełnienia i sprostowania wszelkich ewentualnych nieprawidłowości.

Ściśle współpracujemy z kancelariami notarialnymi.

Jesteśmy w czasie transakcji przy kliencie od początku do momentu podpisania aktu notarialnego.

Zapewniamy rzetelny i obszerny marketing nieruchomości. promocji, dowożeniu potencjalnych nabywców lub najemców do nieruchomości na własny koszt.

Nasza firma pośredniczy w obrocie nieruchomościami wszelkiego typu, począwszy od mieszkań, domów, przez lokale komercyjne: magazyny, budynki, lokale użytkowe, po szeroki wybór działek budowlanych, rolnych, inwestycyjnych. Ponadto służymy 12-letnim doświadczeniem w prowadzeniu transakcji kupna-sprzedaży różnego rodzaju nieruchomości, oferując pomoc w profesjonalnym rozwiązaniu wszelkich zawiłości prawnych i transakcyjnych, które często pojawiają się przy sprzedaży.

Rozważasz finansowanie zakupu z kredytu? Pracujemy z doradcą kredytowym z wieloletnim stażem, który jest doskonale zorientowany w aktualnym rynku kredytowym. Dobierze najlepszą ofertę dla Twoich potrzeb. Zapraszamy.

Kontakt

Biuro Nieruchomości "DE FACTO" 

POŚREDNIK W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI 

Alewtyna Buczko, licencja nr 5416
tel. kom. 508-390-748

82-300 Elbląg, ul. Garbary 17
tel: 55 232-46-84
e-mail: buczko@elblag.com.pl 

Biuro czynne: 10:00 - 17:00

Projekt i realizacja © 2014 multi agencja reklamowa idealmedia - profesjonalne serwisy internetowe.
Wszystkie materiały zawarte na stronie chronione są prawem autorskim i bez zgody nie mogą być używane i powielane.