Zadzwoń do nas 508-390-748 / 55 232-46-84

W naszej ofercie już jest

Mieszkania 22 Domy 32 Działki i grunty 65

166

ogłoszeń!

Lokal użytkowy

Lokal użytkowy - Sprzedaż
( 3 877,14 PLN/m2)
135 700 PLN
Nr oferty: CA0705
Typ umowy: Umowa na wyłączność
Typ transakcji: Sprzedaż
Rynek: Wtórny
Miejscowość: Elblag
Ulica: Brzozowa
Powierzchnia: 35.00m2
Rodzaj własności: Własność
Powierzchnia działki: 0.00m2
Liczba pokoi: 1
Ogrzewanie: Brak
Proponujemy sprzedaż lokalu użytkowego o pow. 34,80m2 w Elblągu przy ul. Brzozowej Ciekawa oferta sprzedaży lokalu usytuowanego na parterze w bardzo dobrym punkcie miasta. Lokal od lat funkcjonował jako kwiaciarnia. Ze względu na lokalizację może mieć dowolne przeznaczenie. Nieruchomość usytuowana w pasie usługowo- handlowym, w najbliższej okolicy centrum handlowe, liczne sklepiki, targowisko miejskie, jedna z dyskotek elbląskich. Lokal składa się z obszernej sali sprzedażowej oraz oddzielnego wc.i pomieszczenia socjalnego. Opłata czynszowa to 159 zł. (lokal nie posiada ogrzewania). Lokal wolny od zaraz. Zapraszamy na prezentację. Przy zakupie nieruchomości należy brać pod uwagę koszty notarialne oraz wynagrodzenie biura nieruchomości w wysokości 1%. Polecamy ofertę.

Służymy fachową obsługą, tzn. weryfikujemy stan prawny nieruchomości i w razie potrzeby kierujemy klientów do odpowiednich instytucji oraz urzędów w celu uzupełnienia i sprostowania wszelkich ewentualnych nieprawidłowości.

Ściśle współpracujemy z kancelariami notarialnymi.

Jesteśmy w czasie transakcji przy kliencie od początku do momentu podpisania aktu notarialnego.

Zapewniamy rzetelny i obszerny marketing nieruchomości. promocji, dowożeniu potencjalnych nabywców lub najemców do nieruchomości na własny koszt.

Nasza firma pośredniczy w obrocie nieruchomościami wszelkiego typu, począwszy od mieszkań, domów, przez lokale komercyjne: magazyny, budynki, lokale użytkowe, po szeroki wybór działek budowlanych, rolnych, inwestycyjnych. Ponadto służymy 12-letnim doświadczeniem w prowadzeniu transakcji kupna-sprzedaży różnego rodzaju nieruchomości, oferując pomoc w profesjonalnym rozwiązaniu wszelkich zawiłości prawnych i transakcyjnych, które często pojawiają się przy sprzedaży.

Rozważasz finansowanie zakupu z kredytu? Pracujemy z doradcą kredytowym z wieloletnim stażem, który jest doskonale zorientowany w aktualnym rynku kredytowym. Dobierze najlepszą ofertę dla Twoich potrzeb. Zapraszamy.

Kontakt

Biuro Nieruchomości "DE FACTO" 

POŚREDNIK W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI 

Alewtyna Buczko, licencja nr 5416
tel. kom. 508-390-748

82-300 Elbląg, ul. Garbary 17
tel: 55 232-46-84
e-mail: buczko@elblag.com.pl 

Biuro czynne: 10:00 - 17:00

Projekt i realizacja © 2014 multi agencja reklamowa idealmedia - profesjonalne serwisy internetowe.
Wszystkie materiały zawarte na stronie chronione są prawem autorskim i bez zgody nie mogą być używane i powielane.