Zadzwoń do nas 508-390-748 / 55 232-46-84

W naszej ofercie już jest

Mieszkania 29 Domy 29 Działki i grunty 66

164

ogłoszeń!

Lokal biurowy

Lokal biurowy - Sprzedaż
( 318,40 PLN/m2)
211 100 PLN
Nr oferty: EL01754
Typ umowy: Umowa na wyłączność
Typ transakcji: Sprzedaż
Rynek: Wtórny
Miejscowość: Jasionno
Ulica: Jasionno
Powierzchnia: 663.00m2
Rodzaj własności: Własność
Powierzchnia działki: 0.00m2
Liczba pokoi: 0
Ogrzewanie: Olejowe
Oferta sprzedaży budynku administracyjno-mieszkalnego w miejscowości Jasionno gmina Gronowo Elbląskie. Budynek o powierzchni 663 m2, posadowiony na działce gruntu o powierzchni 1745 m2. Jednopiętrowy budynek, na parterze znajdują się główny hol przedzielony na dwie części, z których wejście do sali bankietowej, kuchni, zaplecza, sześciu sypialni oraz dwóch łazienek z WC. Na piętrze znajduje się mieszkanie składające się z dwóch sypialni, łazienki z WC, salonu z aneksem kuchennym oraz korytarza, na tym poziomie również pięć sypialni z osobnym wejściem z korytarza. Budynek ogrzewany piecem na olej opałowy.Wejście do kotłowni niezależnym wejściem z podwórka, w kotłowni znajduje sie piec oraz dwa zbiorniki każdy po 2000 litrów. Ciepła woda uzyskiwania z bojlera elektrycznego. Posesja wokół budynku zadbana, przed budynkiem parking wyłożony kostką brukową. Jasionno niewielka miejscowość w gminie Gronowo Elbląskie, oddalona zaledwie o 2km od Gronowa Elbląskiego oraz 12 km od Elbląga.Budynek doskonale nadaje się na pensjonat, hotel robotniczy, działalność biurową czy produkcyjną. Cena sprzedaży 211100 zł. Przy zakupie należy uwzględnić koszty notarialne oraz wynagrodzenie agencji nieruchomości 1,23 % kwoty transakcyjnej sprzedaży. Zapraszam do zapoznania się z ofertą.

Służymy fachową obsługą, tzn. weryfikujemy stan prawny nieruchomości i w razie potrzeby kierujemy klientów do odpowiednich instytucji oraz urzędów w celu uzupełnienia i sprostowania wszelkich ewentualnych nieprawidłowości.

Ściśle współpracujemy z kancelariami notarialnymi.

Jesteśmy w czasie transakcji przy kliencie od początku do momentu podpisania aktu notarialnego.

Zapewniamy rzetelny i obszerny marketing nieruchomości. promocji, dowożeniu potencjalnych nabywców lub najemców do nieruchomości na własny koszt.

Nasza firma pośredniczy w obrocie nieruchomościami wszelkiego typu, począwszy od mieszkań, domów, przez lokale komercyjne: magazyny, budynki, lokale użytkowe, po szeroki wybór działek budowlanych, rolnych, inwestycyjnych. Ponadto służymy 12-letnim doświadczeniem w prowadzeniu transakcji kupna-sprzedaży różnego rodzaju nieruchomości, oferując pomoc w profesjonalnym rozwiązaniu wszelkich zawiłości prawnych i transakcyjnych, które często pojawiają się przy sprzedaży.

Rozważasz finansowanie zakupu z kredytu? Pracujemy z doradcą kredytowym z wieloletnim stażem, który jest doskonale zorientowany w aktualnym rynku kredytowym. Dobierze najlepszą ofertę dla Twoich potrzeb. Zapraszamy.

Kontakt

Biuro Nieruchomości "DE FACTO" 

POŚREDNIK W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI 

Alewtyna Buczko, licencja nr 5416
tel. kom. 508-390-748

82-300 Elbląg, ul. Garbary 17
tel: 55 232-46-84
e-mail: buczko@elblag.com.pl 

Biuro czynne: 10:00 - 17:00

Projekt i realizacja © 2014 multi agencja reklamowa idealmedia - profesjonalne serwisy internetowe.
Wszystkie materiały zawarte na stronie chronione są prawem autorskim i bez zgody nie mogą być używane i powielane.