Zadzwoń do nas 508-390-748 / 55 232-46-84

W naszej ofercie już jest 118 ogłoszeń!

Mieszkania 31 Domy 18 Działki i grunty 39 Lokale26 Pozostałe4

Lokal handlowy, sklep

Lokal handlowy, sklep - Wynajem
( 30,00 PLN/m2)
25 860 PLN
Nr oferty: CA0712
Typ umowy: Umowa na wyłączność
Typ transakcji: Wynajem
Rynek: Wtórny
Miejscowość: Elbląg
Ulica: Grunwaldzka
Powierzchnia: 862.00m2
Rodzaj własności: Własność
Powierzchnia działki: 0.00m2
Liczba pokoi: 2
Ogrzewanie: C.o. miejskie
Oferta lokalu handlowego do wynajęcia Oferta dotyczy lokalu handlowego w Domu Handlowym „GRAND” znajdującego się w centrum Elbląga –śródmieścia przy głównej ulicy miasta Alei Grunwaldzkiej 77. Miasto Elbląg zostało połączone z Trójmiastem i Olsztynem trasą szybkiego ruchu co wpłynęło znacząco na zainteresowanie inwestorów nieruchomościami mieszkalnymi jak i komercyjnymi. Przykładem może być otwarcie nowego oddziału Castoramy . Zauważalny jest też wzmożony ruch turystyczny, który po wybudowaniu przekopu przez Mierzeję Wiślaną z pewnością jeszcze znacząco się nasili. W zanadrzu miasto liczy na przywrócenie małego ruchu bezwizowego z obwodem Kaliningradzkim, z którym sąsiaduje. Dom Towarowy „GRAND” o całkowitej powierzchni handlowej ok. 4 tyś. m. kw. mieści się w budynku dwukondygnacyjnym wyposażonym w schody ruchome i dwie windy towarowe o udźwigu 1,6T, znajdują się tu: sklep odzieżowy, sportowy, swój sklep ma również RTV AGD MEDIA EXPERT. Wraz ze sklepem E.Leclerc tworzy centrum handlowe w centrum śródmieścia z parkingiem na ok. 500 sam. os., przy którym znajduje się stacja paliw. W najbliższej okolicy Biedronka oraz sklepy ze zróżnicowanym asortymentem, dworzec PKP PKS co gwarantuje duży ruch w obiekcie. Od 12 lat lokal jest nieprzerwanie wynajmowany. Oferowany lokal mieści się na pierwszym piętrze do którego przynależą w/w schody i winda. Składa on się z Sali ekspozycyjno- handlowej o ok 800 m. kw. i zaplecza sanitarno - socjalnego / wc damskie, wc męskie, wc ogólno dostępne, kuchnia –jadalnia / 62 m. kw. Całość 862 m.kw które może być powiększone do ok. 1500 m.kw. Powierzchnia handlowa to sala w kształcie prostokąta o wym. 37 m x 24 m bez słupów i ścian działowych. Ściany gładkie białe, podłoga w jednym poziomie - estetyczny gres. Ogrzewanie z sieci miejskiej, wentylacja grawitacyjna. Lokal posiada niezbędne odbiory i atesty. Mogą się tu mieścić takie sklepy jak: odzieżowe, przemysłowe, meblowe, i tp. Oprócz branży spożywczej. Lokal jest obecnie wynajęty na sklep odzieżow. Obowiązuje umowa z jedno miesięcznym okresem wypowiedzenia, w przypadku zainteresowania istnieje możliwość szybkiego przygotowania lokalu. Czynsz za lokal wynosi 30 zł. Za metr kw. /nie ma kosztów administracyjnych/ plus koszty zużytych mediów.

Służymy fachową obsługą, tzn. weryfikujemy stan prawny nieruchomości i w razie potrzeby kierujemy klientów do odpowiednich instytucji oraz urzędów w celu uzupełnienia i sprostowania wszelkich ewentualnych nieprawidłowości.

Ściśle współpracujemy z kancelariami notarialnymi.

Jesteśmy w czasie transakcji przy kliencie od początku do momentu podpisania aktu notarialnego.

Zapewniamy rzetelny i obszerny marketing nieruchomości. promocji, dowożeniu potencjalnych nabywców lub najemców do nieruchomości na własny koszt.

Nasza firma pośredniczy w obrocie nieruchomościami wszelkiego typu, począwszy od mieszkań, domów, przez lokale komercyjne: magazyny, budynki, lokale użytkowe, po szeroki wybór działek budowlanych, rolnych, inwestycyjnych. Ponadto służymy 12-letnim doświadczeniem w prowadzeniu transakcji kupna-sprzedaży różnego rodzaju nieruchomości, oferując pomoc w profesjonalnym rozwiązaniu wszelkich zawiłości prawnych i transakcyjnych, które często pojawiają się przy sprzedaży.

Rozważasz finansowanie zakupu z kredytu? Pracujemy z doradcą kredytowym z wieloletnim stażem, który jest doskonale zorientowany w aktualnym rynku kredytowym. Dobierze najlepszą ofertę dla Twoich potrzeb. Zapraszamy.

Kontakt

Biuro Nieruchomości "DE FACTO" 

POŚREDNIK W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI 

Alewtyna Buczko, licencja nr 5416
tel. kom. 508-390-748

82-300 Elbląg, ul. Garbary 17
tel: 55 232-46-84
e-mail: buczko@elblag.com.pl 

Biuro czynne: 10:00 - 17:00

Projekt i realizacja © 2014 multi agencja reklamowa idealmedia - profesjonalne serwisy internetowe.
Wszystkie materiały zawarte na stronie chronione są prawem autorskim i bez zgody nie mogą być używane i powielane.