Zadzwoń do nas 508-390-748 / 55 232-46-84

W naszej ofercie już jest

Mieszkania 28 Domy 22 Działki i grunty 60

144

ogłoszeń!

Działka bud. wielorodz.

Działka bud. wielorodz. - Sprzedaż
( 37,82 PLN/m2)
99 000 PLN
Nr oferty: CA0719
Typ umowy: Umowa na wyłączność
Typ transakcji: Sprzedaż
Rynek: Wtórny
Miejscowość: Węzina
Ulica: Węzina
Powierzchnia: 2618.00m2
Rodzaj własności: (Nieznany)
Powierzchnia działki: 0.00m2
Liczba pokoi: 0
Ogrzewanie:
Polecamy ofertę sprzedaży działki pod zabudowę rodzinną_ WYDANE WARUNKI ZABUDOWY- ****Nowa Cena***** Polecamy ofertę sprzedaży działki pod zabudowę rodzinną_ WYDANE WARUNKI ZABUDOWY Prezentowana nieruchomość o pow. 2618m2 znajduje się w miejscowości Węzina, ok 15km od Elbląga ok 1km od Komorowa Żuławskiego. Działka budowlana znajduje się w strefie zabudowy mieszkaniowej, dla której wydano warunki zabudowy określone jako: budynek parterowy z możliwością realizacji poddasza użytkowego (maksymalnie dwie kondygnacje nadziemne). Atrakcyjny teren podlega szczególnej ochronie w granicach Obszaru Chronionego Krajobrazu oraz na terenie obszaru specjalnej ochrony ptaków Jezioro Drużno. Szczególnie atrakcyjne miejsce dla osób lubiących ciszę i spokój. teren nie jest objęty ochroną konserwatorską. Uzbrojenie działki- woda w drodze, prąd- słup energetyczny na działce. Możliwość podziału działki na dwie części. Teren ma dostęp do drogi publicznej- drogi powiatowej Zachęcamy W przypadku zakupu Kupujący ponosi koszty notarialne oraz wynagrodzenie agencji w wysokości 1 %

Służymy fachową obsługą, tzn. weryfikujemy stan prawny nieruchomości i w razie potrzeby kierujemy klientów do odpowiednich instytucji oraz urzędów w celu uzupełnienia i sprostowania wszelkich ewentualnych nieprawidłowości.

Ściśle współpracujemy z kancelariami notarialnymi.

Jesteśmy w czasie transakcji przy kliencie od początku do momentu podpisania aktu notarialnego.

Zapewniamy rzetelny i obszerny marketing nieruchomości. promocji, dowożeniu potencjalnych nabywców lub najemców do nieruchomości na własny koszt.

Nasza firma pośredniczy w obrocie nieruchomościami wszelkiego typu, począwszy od mieszkań, domów, przez lokale komercyjne: magazyny, budynki, lokale użytkowe, po szeroki wybór działek budowlanych, rolnych, inwestycyjnych. Ponadto służymy 12-letnim doświadczeniem w prowadzeniu transakcji kupna-sprzedaży różnego rodzaju nieruchomości, oferując pomoc w profesjonalnym rozwiązaniu wszelkich zawiłości prawnych i transakcyjnych, które często pojawiają się przy sprzedaży.

Rozważasz finansowanie zakupu z kredytu? Pracujemy z doradcą kredytowym z wieloletnim stażem, który jest doskonale zorientowany w aktualnym rynku kredytowym. Dobierze najlepszą ofertę dla Twoich potrzeb. Zapraszamy.

Kontakt

Biuro Nieruchomości "DE FACTO" 

POŚREDNIK W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI 

Alewtyna Buczko, licencja nr 5416
tel. kom. 508-390-748

82-300 Elbląg, ul. Garbary 17
tel: 55 232-46-84
e-mail: buczko@elblag.com.pl 

Biuro czynne: 10:00 - 17:00

Projekt i realizacja © 2014 multi agencja reklamowa idealmedia - profesjonalne serwisy internetowe.
Wszystkie materiały zawarte na stronie chronione są prawem autorskim i bez zgody nie mogą być używane i powielane.