Zadzwoń do nas 508-390-748 / 55 232-46-84

W naszej ofercie już jest

Mieszkania 24 Domy 31 Działki i grunty 63

163

ogłoszeń!

Dom

Dom - Sprzedaż
( 165,52 PLN/m2)
129 600 PLN
Nr oferty: EL01852
Typ umowy: Umowa na wyłączność
Typ transakcji: Sprzedaż
Rynek: Wtórny
Miejscowość: Sągnity
Ulica: Sągnity
Powierzchnia: 783.00m2
Rodzaj własności: Własność
Powierzchnia działki: 10000.00m2
Liczba pokoi: 0
Ogrzewanie:
Oferta sprzedaży nieruchomości rolnej w miejscowości Sagnity, gmina Górowo Iławeckie. Nieruchomość składa się z domu o powierzchni 107m2 oraz zabudowań gospodarczych o łącznej powierzchni 676m2 budynki posadowione są na działce gruntu o łącznej powierzchni 1ha. Dom podpiwniczony, wolnostojący parterowy z użytkowym poddaszem, wybudowany w technologii tradycyjnej. Ściany zewnętrzne murowane z cegły pełnej ceramicznej, dach dwuspadowy konstrukcji drewnianej, pokryty dachówka ceramiczna . Podłoga betonowa oraz drewniana. Stolarka okienna oraz drzwiowa drewniana. Nieruchomość podłączona jest do sieci energetycznej. Woda ze studni głębinowej, szambo a działce. Budynek gospodarczy o powierzchni 73,17 m2 niepodpiwniczony wolnostojący wybudowany w technologii tradycyjnej. Stodoła o pow. 116,52 m2 o konstrukcji drewnianej deskowanej, dach dwuspadowy pokryty dachówka ceramiczną. Brak posadzki. Wrota wjazdowe drewniane. Stajnia o pow. 487 m2 budynek parterowy , przejezdny podłużnie. Konstrukcja budynku drewniana. Dach dwuspadowy pokryty blachodachówką, ocieplony wełną. Posadzka ceglana. W ścianach szczytowych wrota wjazdowe drewniane. W ostatnim czasie przeprowadzono remont obejmujący: konstrukcje drewnianą budynku, więźbę i pokrycie dachu. Zabudowania gospodarcze nie podłączone do mediów. Wszystkie budynki w stanie do remontu. Cena nieruchomości 129 600 zł Zapraszamy na prezentacje nieruchomości Przy zakupie należy uwzględnić jednorazową opłatę do biura nieruchomości

Służymy fachową obsługą, tzn. weryfikujemy stan prawny nieruchomości i w razie potrzeby kierujemy klientów do odpowiednich instytucji oraz urzędów w celu uzupełnienia i sprostowania wszelkich ewentualnych nieprawidłowości.

Ściśle współpracujemy z kancelariami notarialnymi.

Jesteśmy w czasie transakcji przy kliencie od początku do momentu podpisania aktu notarialnego.

Zapewniamy rzetelny i obszerny marketing nieruchomości. promocji, dowożeniu potencjalnych nabywców lub najemców do nieruchomości na własny koszt.

Nasza firma pośredniczy w obrocie nieruchomościami wszelkiego typu, począwszy od mieszkań, domów, przez lokale komercyjne: magazyny, budynki, lokale użytkowe, po szeroki wybór działek budowlanych, rolnych, inwestycyjnych. Ponadto służymy 12-letnim doświadczeniem w prowadzeniu transakcji kupna-sprzedaży różnego rodzaju nieruchomości, oferując pomoc w profesjonalnym rozwiązaniu wszelkich zawiłości prawnych i transakcyjnych, które często pojawiają się przy sprzedaży.

Rozważasz finansowanie zakupu z kredytu? Pracujemy z doradcą kredytowym z wieloletnim stażem, który jest doskonale zorientowany w aktualnym rynku kredytowym. Dobierze najlepszą ofertę dla Twoich potrzeb. Zapraszamy.

Kontakt

Biuro Nieruchomości "DE FACTO" 

POŚREDNIK W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI 

Alewtyna Buczko, licencja nr 5416
tel. kom. 508-390-748

82-300 Elbląg, ul. Garbary 17
tel: 55 232-46-84
e-mail: buczko@elblag.com.pl 

Biuro czynne: 10:00 - 17:00

Projekt i realizacja © 2014 multi agencja reklamowa idealmedia - profesjonalne serwisy internetowe.
Wszystkie materiały zawarte na stronie chronione są prawem autorskim i bez zgody nie mogą być używane i powielane.