Zadzwoń do nas 508-390-748 / 55 232-46-84

W naszej ofercie już jest

Mieszkania 33 Domy 21 Działki i grunty 64

155

ogłoszeń!

Gospodarstwo rolne

Gospodarstwo rolne - Sprzedaż
( 528,92 PLN/m2)
535 800 PLN
Nr oferty: EL01853
Typ umowy: Umowa na wyłączność
Typ transakcji: Sprzedaż
Rynek: Wtórny
Miejscowość: Wielkie Walichnowy
Ulica: Wielkie Walichnowy
Powierzchnia: 1013.00m2
Rodzaj własności: Własność
Powierzchnia działki: 22000.00m2
Liczba pokoi: 0
Ogrzewanie:
Oferta sprzedaży budynków gospodarczych w miejscowości Wielkie Walichnowy, gmina Gniew, powiat Tczewski. Działka gruntu o powierzchni 2,2 ha. Zabudowany budynkiem administaracyjno- mieszkalnym oraz budynkiem magazynowym. Budynek administracyjno-mieszkalny o pow. 312m2 wolnostojący częściowo jednokondygnacyjny z użytkowym poddaszem, w drugiej części również jednokondygnacyjny bez poddasza z dachem jednospadowym, podpiwniczony. Obecnie na parterze budynku znajduje się pomieszczenia biurowo-socjalne, mieszkanie oraz sklep spożywczy o pow. 27.15m2. Poddasze zagospodarowane jest na dwa mieszkania o łącznej powierzchni 80 m2. Budynek wielostanowiskowy-magazyn. Budynek jednokondygnacyjny, niepodpiwniczony z dachem dwuspadowym wybudowany w technologii prefabrykowanej. Składa się z części wysokiej, jednego trzystanowiskowego pomieszczenia oraz części niskiej, którą tworzą trzy pomieszczenia o powierzchni 122 m2 każde. Obiekt pełni funkcje garażową oraz magazynową. Teren gospodarstwa zagospodarowany: place i wewnętrzne drogi manewrowe utwardzone częściowo betonem, płytami betonowymi oraz żużlem. Siedlisko posiada niezbędne uzbrojenie w urządzenia infrastruktury technicznej energię elektryczną, wodę, kanalizację sanitarną do zbiornika bezodpływowego. Teren siedliska częściowo ogrodzony siatką. Nieruchomość doskonale nadaje się na prowadzenieprzydomowego warsztatu mechanicznego, sklepu spożywczego wraz z gospodarstwem domowym. Cena nieruchomości 535800 zł Zapraszamy na prezentacje nieruchomości Przy zakupie należy uwzględnić jednorazową opłatę do biura nieruchomości

Służymy fachową obsługą, tzn. weryfikujemy stan prawny nieruchomości i w razie potrzeby kierujemy klientów do odpowiednich instytucji oraz urzędów w celu uzupełnienia i sprostowania wszelkich ewentualnych nieprawidłowości.

Ściśle współpracujemy z kancelariami notarialnymi.

Jesteśmy w czasie transakcji przy kliencie od początku do momentu podpisania aktu notarialnego.

Zapewniamy rzetelny i obszerny marketing nieruchomości. promocji, dowożeniu potencjalnych nabywców lub najemców do nieruchomości na własny koszt.

Nasza firma pośredniczy w obrocie nieruchomościami wszelkiego typu, począwszy od mieszkań, domów, przez lokale komercyjne: magazyny, budynki, lokale użytkowe, po szeroki wybór działek budowlanych, rolnych, inwestycyjnych. Ponadto służymy 12-letnim doświadczeniem w prowadzeniu transakcji kupna-sprzedaży różnego rodzaju nieruchomości, oferując pomoc w profesjonalnym rozwiązaniu wszelkich zawiłości prawnych i transakcyjnych, które często pojawiają się przy sprzedaży.

Rozważasz finansowanie zakupu z kredytu? Pracujemy z doradcą kredytowym z wieloletnim stażem, który jest doskonale zorientowany w aktualnym rynku kredytowym. Dobierze najlepszą ofertę dla Twoich potrzeb. Zapraszamy.

Kontakt

Biuro Nieruchomości "DE FACTO" 

POŚREDNIK W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI 

Alewtyna Buczko, licencja nr 5416
tel. kom. 508-390-748

82-300 Elbląg, ul. Garbary 17
tel: 55 232-46-84
e-mail: buczko@elblag.com.pl 

Biuro czynne: 10:00 - 17:00

Projekt i realizacja © 2014 multi agencja reklamowa idealmedia - profesjonalne serwisy internetowe.
Wszystkie materiały zawarte na stronie chronione są prawem autorskim i bez zgody nie mogą być używane i powielane.