Zadzwoń do nas 508-390-748 / 55 232-46-84

W naszej ofercie już jest

Mieszkania 30 Domy 29 Działki i grunty 65

166

ogłoszeń!

Działka

Działka - Sprzedaż
( 8,14 PLN/m2)
610 128 PLN
Nr oferty: EL01854
Typ umowy: Umowa na wyłączność
Typ transakcji: Sprzedaż
Rynek: Wtórny
Miejscowość: Sątopy Samulewo
Ulica: Sątopy Smulewo
Powierzchnia: 75000.00m2
Rodzaj własności: Własność
Powierzchnia działki: 0.00m2
Liczba pokoi: 0
Ogrzewanie:
Oferta sprzedaży zabudowanej działki gruntu w miejscowości Sątopy Samulewo, Gmina Bisztynek. Działka gruntu o powierzchni 75000 m2. Według miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego działka o przeznaczeniu: teren parku wraz z placem, całość wpisana do rejestru zabytków. Pałac, budynek o powierzchni 654 m2 wybudowany na przełomie XIX i XX wieku. Wolnostojący, podpiwniczony parterowy z poddaszem użytkowym, w części dwukondygnacyjnych z poddaszem użytkowym, wybudowany w technologii murowanej. Fundamenty kamienne, ściany murowane z cegły ceramicznej. Dach dwuspadowy konstrukcji drewnianej, pokryty dachówka ceramiczną. Schody zewnętrzne betonowe, wewnętrzne drewniane. Stolarka zarówno okienna jak i drzwiowa drewniana. Posadzki wyłożone, płytkami ceramicznymi, parkietem oraz wykładzina PC. W budynku brak instalacji wodnokanalizacyjnej oraz elektrycznej. Budynek ogrzewany piecem na opał stały. Budynek w stanie- do remontu. Sątopy- Samulewo to duża wieś na skraju starej Warmii, trasa między Bisztynkiem a Reszlem. Dworek powstał na przełomie XIX i XX wieku, był własnością kościelną, następnie szybko przeszedł w dzierżawę na cele mieszkalne. W jednym ze skrzydeł dworku znajdował się basen. Obok budynku znajdował się duży ogród oraz zespół pakowny. W pałacyku wychowywał się i wzrastał niemiecki autor Paul Wegener (1874-1948), aktor z berlińskiej kuźni teatralnej Maksa Reinharda oraz twórca ekspresjonizmu . Po wojnie pałac należał do PGR. Cena nieruchomości 610 128 zł Zapraszamy na prezentacje nieruchomości Przy zakupie należy uwzględnić jednorazową opłatę do biura nieruchomości

Służymy fachową obsługą, tzn. weryfikujemy stan prawny nieruchomości i w razie potrzeby kierujemy klientów do odpowiednich instytucji oraz urzędów w celu uzupełnienia i sprostowania wszelkich ewentualnych nieprawidłowości.

Ściśle współpracujemy z kancelariami notarialnymi.

Jesteśmy w czasie transakcji przy kliencie od początku do momentu podpisania aktu notarialnego.

Zapewniamy rzetelny i obszerny marketing nieruchomości. promocji, dowożeniu potencjalnych nabywców lub najemców do nieruchomości na własny koszt.

Nasza firma pośredniczy w obrocie nieruchomościami wszelkiego typu, począwszy od mieszkań, domów, przez lokale komercyjne: magazyny, budynki, lokale użytkowe, po szeroki wybór działek budowlanych, rolnych, inwestycyjnych. Ponadto służymy 12-letnim doświadczeniem w prowadzeniu transakcji kupna-sprzedaży różnego rodzaju nieruchomości, oferując pomoc w profesjonalnym rozwiązaniu wszelkich zawiłości prawnych i transakcyjnych, które często pojawiają się przy sprzedaży.

Rozważasz finansowanie zakupu z kredytu? Pracujemy z doradcą kredytowym z wieloletnim stażem, który jest doskonale zorientowany w aktualnym rynku kredytowym. Dobierze najlepszą ofertę dla Twoich potrzeb. Zapraszamy.

Kontakt

Biuro Nieruchomości "DE FACTO" 

POŚREDNIK W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI 

Alewtyna Buczko, licencja nr 5416
tel. kom. 508-390-748

82-300 Elbląg, ul. Garbary 17
tel: 55 232-46-84
e-mail: buczko@elblag.com.pl 

Biuro czynne: 10:00 - 17:00

Projekt i realizacja © 2014 multi agencja reklamowa idealmedia - profesjonalne serwisy internetowe.
Wszystkie materiały zawarte na stronie chronione są prawem autorskim i bez zgody nie mogą być używane i powielane.