Zadzwoń do nas 508-390-748 / 55 232-46-84

W naszej ofercie już jest

Mieszkania 24 Domy 31 Działki i grunty 63

163

ogłoszeń!

Mieszkanie

Mieszkanie - Sprzedaż
( 2 958,80 PLN/m2)
79 000 PLN
Nr oferty: XP0676
Typ umowy: Umowa pośrednictwa
Typ transakcji: Sprzedaż
Rynek: Wtórny
Miejscowość: Elbląg
Ulica: Kochanowskiego
Powierzchnia: 26.70m2
Rodzaj własności: Własność
Powierzchnia działki: 0.00m2
Liczba pokoi: 2
Ogrzewanie: Kominkowe
Do sprzedaży mieszkanie 2-pokojowe w przy ul. Kochanowskiego w Elblągu. Mieszkanie ze skosami o pow. użytkowej 26,7 m2 (po podłodze ok. 40 m2), położone na poddaszu piętrowego budynku. Mieszkanie wymaga remontu. Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju. Pomieszczenia przechodnie. Piwnica o pow. 6 m2. Istnieje możliwość zaadaptowania części strychu. W pokojach na podłogach deska sosnowa, na ścianach boazeria, w łazience - glazura i terakota starego typu. Ogrzewanie kominkowe. Istnieje możliwość podłączenia ogrzewania gazowego (jest projekt). Bardzo niski czynsz administracyjny - tylko 60 zł/m-c. Spokojna lokalizacja. Przy zakupie lokalu należy uwzględnić koszty notarialne oraz wynagrodzenie biura nieruchomości w wysokości 2% .

Służymy fachową obsługą, tzn. weryfikujemy stan prawny nieruchomości i w razie potrzeby kierujemy klientów do odpowiednich instytucji oraz urzędów w celu uzupełnienia i sprostowania wszelkich ewentualnych nieprawidłowości.

Ściśle współpracujemy z kancelariami notarialnymi.

Jesteśmy w czasie transakcji przy kliencie od początku do momentu podpisania aktu notarialnego.

Zapewniamy rzetelny i obszerny marketing nieruchomości. promocji, dowożeniu potencjalnych nabywców lub najemców do nieruchomości na własny koszt.

Nasza firma pośredniczy w obrocie nieruchomościami wszelkiego typu, począwszy od mieszkań, domów, przez lokale komercyjne: magazyny, budynki, lokale użytkowe, po szeroki wybór działek budowlanych, rolnych, inwestycyjnych. Ponadto służymy 12-letnim doświadczeniem w prowadzeniu transakcji kupna-sprzedaży różnego rodzaju nieruchomości, oferując pomoc w profesjonalnym rozwiązaniu wszelkich zawiłości prawnych i transakcyjnych, które często pojawiają się przy sprzedaży.

Rozważasz finansowanie zakupu z kredytu? Pracujemy z doradcą kredytowym z wieloletnim stażem, który jest doskonale zorientowany w aktualnym rynku kredytowym. Dobierze najlepszą ofertę dla Twoich potrzeb. Zapraszamy.

Kontakt

Biuro Nieruchomości "DE FACTO" 

POŚREDNIK W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI 

Alewtyna Buczko, licencja nr 5416
tel. kom. 508-390-748

82-300 Elbląg, ul. Garbary 17
tel: 55 232-46-84
e-mail: buczko@elblag.com.pl 

Biuro czynne: 10:00 - 17:00

Projekt i realizacja © 2014 multi agencja reklamowa idealmedia - profesjonalne serwisy internetowe.
Wszystkie materiały zawarte na stronie chronione są prawem autorskim i bez zgody nie mogą być używane i powielane.