Zadzwoń do nas 508-390-748 / 55 232-46-84

W naszej ofercie już jest

Mieszkania 33 Domy 21 Działki i grunty 64

155

ogłoszeń!

Dom

Dom - Wynajem
( 6,80 PLN/m2)
1 000 PLN
Nr oferty: CA0784
Typ umowy: Umowa na wyłączność
Typ transakcji: Wynajem
Rynek: Wtórny
Miejscowość: Młynary
Ulica: Słowackiego
Powierzchnia: 147.00m2
Rodzaj własności: Własność
Powierzchnia działki: 230.00m2
Liczba pokoi: 5
Ogrzewanie: Etażowe
Dom na wynajem w Młynarach DUŻA POW. DO WYNAJMU SALON + 3 SYPIALNIE Dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 147m2 na działce o pow. 230m2 w miejscowości Młynary powiat Elbląg. Dom znajduje się w samym centrum, przy ulicy Słowackiego. Parter budynku to: przestrzenny salon ponad 3m wysokości o pow. ok. 30m2, pokój, kuchnia, łazienka i taras z wyjściem na ogródek. Piętro to 3 przestrzenne pokoje i łazienka do wykończenia. W budynku został wykonany całkowity remont dachu, wykonano termoizolację, wymieniono okna, tynki, zainstalowano nowy piec na opał stały. Ogrzewanie etażowe. Koszt wynajmu to 1000 zł plus media- prąd. W okresie zimowym należy wziąć pod uwagę koszt ogrzewania. Wymagana kaucja zabezpieczająca w wysokości 2000 zł. Nieruchomość bezpośrednio sąsiaduje z plantami miejskimi. Zapraszamy do prezentacji po wcześniejszym umówieniu. Biuro Nieruchomości pobiera od Najemcy jednorazową opłartę za usługę.

Służymy fachową obsługą, tzn. weryfikujemy stan prawny nieruchomości i w razie potrzeby kierujemy klientów do odpowiednich instytucji oraz urzędów w celu uzupełnienia i sprostowania wszelkich ewentualnych nieprawidłowości.

Ściśle współpracujemy z kancelariami notarialnymi.

Jesteśmy w czasie transakcji przy kliencie od początku do momentu podpisania aktu notarialnego.

Zapewniamy rzetelny i obszerny marketing nieruchomości. promocji, dowożeniu potencjalnych nabywców lub najemców do nieruchomości na własny koszt.

Nasza firma pośredniczy w obrocie nieruchomościami wszelkiego typu, począwszy od mieszkań, domów, przez lokale komercyjne: magazyny, budynki, lokale użytkowe, po szeroki wybór działek budowlanych, rolnych, inwestycyjnych. Ponadto służymy 12-letnim doświadczeniem w prowadzeniu transakcji kupna-sprzedaży różnego rodzaju nieruchomości, oferując pomoc w profesjonalnym rozwiązaniu wszelkich zawiłości prawnych i transakcyjnych, które często pojawiają się przy sprzedaży.

Rozważasz finansowanie zakupu z kredytu? Pracujemy z doradcą kredytowym z wieloletnim stażem, który jest doskonale zorientowany w aktualnym rynku kredytowym. Dobierze najlepszą ofertę dla Twoich potrzeb. Zapraszamy.

Kontakt

Biuro Nieruchomości "DE FACTO" 

POŚREDNIK W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI 

Alewtyna Buczko, licencja nr 5416
tel. kom. 508-390-748

82-300 Elbląg, ul. Garbary 17
tel: 55 232-46-84
e-mail: buczko@elblag.com.pl 

Biuro czynne: 10:00 - 17:00

Projekt i realizacja © 2014 multi agencja reklamowa idealmedia - profesjonalne serwisy internetowe.
Wszystkie materiały zawarte na stronie chronione są prawem autorskim i bez zgody nie mogą być używane i powielane.