Zadzwoń do nas 508-390-748 / 55 232-46-84

W naszej ofercie już jest

Mieszkania 20 Domy 20 Działki i grunty 57

134

ogłoszeń!

Lokal użytkowy

Lokal użytkowy - Sprzedaż
( 6 986,90 PLN/m2)
800 000 PLN
Nr oferty: BX04074
Typ umowy: Umowa na wyłączność
Typ transakcji: Sprzedaż
Rynek: Wtórny
Miejscowość: Elbląg
Ulica: 1 Maja
Powierzchnia: 114.50m2
Rodzaj własności: Własność
Powierzchnia działki: 0.00m2
Liczba pokoi: 5
Ogrzewanie: C.o. miejskie
Najlepsza lokalizacja w mieście! Lokal handlowo-usługowy położony w ścisłym centrum miasta, przy ul. 1 Maja 58H, na parterze 7 kondygnacyjnego budynku, z nowszych zasobów, usytuowanego u zbiegu ulic 1 Maja, Nitschmanna i 3 Maja. W bezzpośrednim sąsiedztwie znajduje się węzeł komunikacyjny (przystanki autobusowe i tramwajowe), a także centralny kompleks banków, sklepów, urzędów. Lokal o powierzchni użytkowej 114,50 m2, składa sie z głównej sali operacyjnej, trzech pomieszczeń biurowych, pomieszczenia sanitarnego, socjalnego, serwerowni. Lokal o wysokim standardzie wykończenia. Zastosowano ścianki szklane działowe w profilach z aluminium anodowanego. Posadzki pokryte wykładziną dywanową o wysokiej klasie odporności na zużycie oraz gresem w pomieszczeniach sanitarnych. Sufit podwieszany. Wykończenie lokalu wykonano na podstawie indywidualnego projektu aranżacji wnętrz. Wyposażenie w urządzenia instalacyjne o bardzo wysokim standardzie. Lokalizacja o bardzo dużym natężeniu ruchu. Wejście do lokalu z poziomu chodnika, duże witryny wystawowe. Lokal nie wymaga żadnych nakładów finansowych, obecnie wynajmowany jest na placówkę bankową; sprzedaż lokalu wraz z obecnym najemcą gwarantuje stały bardzo dobry dochód. Zakup tej nieruchomości to doskonała lokata kapitału, z bardzo dobrą stopą zwrotu. Cena nieruchomości 800000 zł netto + 23% VAT. Zapraszamy na prezentację po wcześniejszym umówieniu się telefonicznie. Przy zakupie należy uwzględnić koszty notarialne oraz wynagrodzenie biura nieruchomości w wysokosci 1,23% brutto.

Służymy fachową obsługą, tzn. weryfikujemy stan prawny nieruchomości i w razie potrzeby kierujemy klientów do odpowiednich instytucji oraz urzędów w celu uzupełnienia i sprostowania wszelkich ewentualnych nieprawidłowości.

Ściśle współpracujemy z kancelariami notarialnymi.

Jesteśmy w czasie transakcji przy kliencie od początku do momentu podpisania aktu notarialnego.

Zapewniamy rzetelny i obszerny marketing nieruchomości. promocji, dowożeniu potencjalnych nabywców lub najemców do nieruchomości na własny koszt.

Nasza firma pośredniczy w obrocie nieruchomościami wszelkiego typu, począwszy od mieszkań, domów, przez lokale komercyjne: magazyny, budynki, lokale użytkowe, po szeroki wybór działek budowlanych, rolnych, inwestycyjnych. Ponadto służymy 12-letnim doświadczeniem w prowadzeniu transakcji kupna-sprzedaży różnego rodzaju nieruchomości, oferując pomoc w profesjonalnym rozwiązaniu wszelkich zawiłości prawnych i transakcyjnych, które często pojawiają się przy sprzedaży.

Rozważasz finansowanie zakupu z kredytu? Pracujemy z doradcą kredytowym z wieloletnim stażem, który jest doskonale zorientowany w aktualnym rynku kredytowym. Dobierze najlepszą ofertę dla Twoich potrzeb. Zapraszamy.

Kontakt

Biuro Nieruchomości "DE FACTO" 

POŚREDNIK W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI 

Alewtyna Buczko, licencja nr 5416
tel. kom. 508-390-748

82-300 Elbląg, ul. Garbary 17
tel: 55 232-46-84
e-mail: buczko@elblag.com.pl 

Biuro czynne: 10:00 - 17:00

Projekt i realizacja © 2014 multi agencja reklamowa idealmedia - profesjonalne serwisy internetowe.
Wszystkie materiały zawarte na stronie chronione są prawem autorskim i bez zgody nie mogą być używane i powielane.