Zadzwoń do nas 508-390-748 / 55 232-46-84

W naszej ofercie już jest

Mieszkania 17 Domy 19 Działki i grunty 54

125

ogłoszeń!

Lokal użytkowy

Lokal użytkowy - Wynajem
( 29,03 PLN/m2)
1 800 PLN
Nr oferty: CA0811
Typ umowy: Umowa na wyłączność
Typ transakcji: Wynajem
Rynek: Wtórny
Miejscowość: Elbląg
Ulica: 3 Maja
Powierzchnia: 62.00m2
Rodzaj własności: (Nieznany)
Powierzchnia działki: 0.00m2
Liczba pokoi: 2
Ogrzewanie: C.o. miejskie
Polecamy lokal użytkowy na wynajem- UL. 3-GO MAJA_ Elbląg Proponowany lokal zajmuje pow. ok 62m2. położony w samym centrum miasta na głównym PASAŻUhandlowym. Składa się z obszernej sali sprzedażowej, zaplecza wc. Obecnie wygenerowane dodatkowe pomieszczenie (istnieje możliwość demontażu wg uznania nowego najemcy). Wejście bezpośrednio z ulicy - parter, duże szklane witryny zapewniające widoczną reklamę. W niedalekiej odległości miejsca parkingowe. Cena wynajmu to 1800 zł brutto + opłaty eksploatacyjne ok 450 zł (wraz z zaliczką na wodę i ogrzewanie) Dodatkowo płatny prąd wg. zużycia. Wymagana kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu. Dla zdecydowanego klienta cena do delikatnej negocjacji. Lokal wolny od 1 grudnia 2019r. Obecnie prowadzona jet działalność pod kątem usług kosmetycznych- lokal dostosowany do wymogów prowadzenia działalności o tym profilu. Biuro nieruchomości pobiera jednorazową opłatę za usługę. Polecamy ofertę.

Służymy fachową obsługą, tzn. weryfikujemy stan prawny nieruchomości i w razie potrzeby kierujemy klientów do odpowiednich instytucji oraz urzędów w celu uzupełnienia i sprostowania wszelkich ewentualnych nieprawidłowości.

Ściśle współpracujemy z kancelariami notarialnymi.

Jesteśmy w czasie transakcji przy kliencie od początku do momentu podpisania aktu notarialnego.

Zapewniamy rzetelny i obszerny marketing nieruchomości. promocji, dowożeniu potencjalnych nabywców lub najemców do nieruchomości na własny koszt.

Nasza firma pośredniczy w obrocie nieruchomościami wszelkiego typu, począwszy od mieszkań, domów, przez lokale komercyjne: magazyny, budynki, lokale użytkowe, po szeroki wybór działek budowlanych, rolnych, inwestycyjnych. Ponadto służymy 12-letnim doświadczeniem w prowadzeniu transakcji kupna-sprzedaży różnego rodzaju nieruchomości, oferując pomoc w profesjonalnym rozwiązaniu wszelkich zawiłości prawnych i transakcyjnych, które często pojawiają się przy sprzedaży.

Rozważasz finansowanie zakupu z kredytu? Pracujemy z doradcą kredytowym z wieloletnim stażem, który jest doskonale zorientowany w aktualnym rynku kredytowym. Dobierze najlepszą ofertę dla Twoich potrzeb. Zapraszamy.

Kontakt

Biuro Nieruchomości "DE FACTO" 

POŚREDNIK W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI 

Alewtyna Buczko, licencja nr 5416
tel. kom. 508-390-748

82-300 Elbląg, ul. Garbary 17
tel: 55 232-46-84
e-mail: buczko@elblag.com.pl 

Biuro czynne: 10:00 - 17:00

Projekt i realizacja © 2014 multi agencja reklamowa idealmedia - profesjonalne serwisy internetowe.
Wszystkie materiały zawarte na stronie chronione są prawem autorskim i bez zgody nie mogą być używane i powielane.