Zadzwoń do nas 508-390-748 / 55 232-46-84

W naszej ofercie już jest

Mieszkania 16 Domy 17 Działki i grunty 50

118

ogłoszeń!

Lokal użytkowy

Lokal użytkowy - Wynajem
( 37,23 PLN/m2)
2 900 PLN
Nr oferty: EL02182
Typ umowy: Umowa na wyłączność
Typ transakcji: Wynajem
Rynek: Wtórny
Miejscowość: Elbląg
Ulica: Płk Dąbka
Powierzchnia: 77.90m2
Rodzaj własności: Własność
Powierzchnia działki: 0.00m2
Liczba pokoi: 2
Ogrzewanie: C.o. miejskie
Oferta wynajmu wyjątkowego lokalu użytkowego w Elblągu przy ul. Pułkownika Dąbka. Budynek, w którym znajduje się przedmiotowy lokal położony jest przy głównej, przelotowej, dwupasmowej ul. Pułkownika Dąbka łączącej centrum miasta z dzielnicami Zawada, Nad Jarem, Na Stoku. Praktycznie środek miasta z usytuowanym naprzeciwko targowiskiem miejskim, które tłumnie jest odwiedzane w dni targowe przez mieszkańców Elbląga. Bardzo reprezentacyjny, niepowtarzalny z wysokimi witrynami lokal użytkowy znajduje się na parterze budynku zwanego „Kamienicą Marszałka”. Jego pow. użytkowa to 77,90m2 wraz z WC i pomieszczeniem socjalnym. Lokal posiada trzy niezależne wejścia, bezpośrednio od ulicy Płk. Dąbka, od klatki schodowej i od zaplecza budynku. Jego niestandardowa wysokość około 4m oraz jego oddanie do najmu w stanie nie narzucającym własnego stylu, umożliwia ciekawą aranżację i przystosowanie lokalu na potrzeby prowadzonej tam działalności gospodarczej przez przyszłego najemcę. Prowadzenia działalności gospodarczej w takim lokalu nie powstydzi się żadna ceniąca się firma. Będzie dobrze widoczna z łatwym dostępem dla klienta. Miejsca parkingowe obok budynku. Cena wynajmu tego atrakcyjnego lokalu wynosi 2900 zł netto plus czynsz do zarządcy 520zł plus prąd elektryczny. Wymagana jest kaucja zwrotna, gwarancyjna w wysokości jednomiesięcznego czynszu. Przy wynajmie należy uwzględnić jednorazową opłate do biura nieruchomości. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Służymy fachową obsługą, tzn. weryfikujemy stan prawny nieruchomości i w razie potrzeby kierujemy klientów do odpowiednich instytucji oraz urzędów w celu uzupełnienia i sprostowania wszelkich ewentualnych nieprawidłowości.

Ściśle współpracujemy z kancelariami notarialnymi.

Jesteśmy w czasie transakcji przy kliencie od początku do momentu podpisania aktu notarialnego.

Zapewniamy rzetelny i obszerny marketing nieruchomości. promocji, dowożeniu potencjalnych nabywców lub najemców do nieruchomości na własny koszt.

Nasza firma pośredniczy w obrocie nieruchomościami wszelkiego typu, począwszy od mieszkań, domów, przez lokale komercyjne: magazyny, budynki, lokale użytkowe, po szeroki wybór działek budowlanych, rolnych, inwestycyjnych. Ponadto służymy 12-letnim doświadczeniem w prowadzeniu transakcji kupna-sprzedaży różnego rodzaju nieruchomości, oferując pomoc w profesjonalnym rozwiązaniu wszelkich zawiłości prawnych i transakcyjnych, które często pojawiają się przy sprzedaży.

Rozważasz finansowanie zakupu z kredytu? Pracujemy z doradcą kredytowym z wieloletnim stażem, który jest doskonale zorientowany w aktualnym rynku kredytowym. Dobierze najlepszą ofertę dla Twoich potrzeb. Zapraszamy.

Kontakt

Biuro Nieruchomości "DE FACTO" 

POŚREDNIK W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI 

Alewtyna Buczko, licencja nr 5416
tel. kom. 508-390-748

82-300 Elbląg, ul. Garbary 17
tel: 55 232-46-84
e-mail: buczko@elblag.com.pl 

Biuro czynne: 10:00 - 17:00

Projekt i realizacja © 2014 multi agencja reklamowa idealmedia - profesjonalne serwisy internetowe.
Wszystkie materiały zawarte na stronie chronione są prawem autorskim i bez zgody nie mogą być używane i powielane.