Zadzwoń do nas 508-390-748 / 55 232-46-84

W naszej ofercie już jest 100 ogłoszeń!

Mieszkania 26 Domy 10 Działki i grunty 32 Lokale29 Pozostałe2

Dom szeregowy

Dom szeregowy - Sprzedaż
( 2 798,17 PLN/m2)
610 000 PLN
Nr oferty: EL02210
Typ umowy: Umowa na wyłączność
Typ transakcji: Sprzedaż
Rynek: Wtórny
Miejscowość: Elbląg
Ulica: Przy Bramie Targowej
Powierzchnia: 218.00m2
Rodzaj własności: Własność
Powierzchnia działki: 158.00m2
Liczba pokoi: 5
Ogrzewanie: C.o. miejskie
Oferta sprzedaży kamienicy na Starym Mieście w Elblągu. Kamienica położona jest przy Bramie Targowej, a więc wznacznie cichszej części Starego Miasta i ma jeszcze jedną znaczącą zaletę –bardzo duży taras z możliwością urządzenia ogródka letniego, co w centrummiasta nie jest bez znaczenia. Kamienica została wybudowana w 1990 r. W późniejszym czasie została wykończona częśćmieszkalna przez położenie drewnianych paneli podłogowych, położnie glazury iterakoty w łazienkach i WC oraz wstawienia nowych drewnianych okien. Budynek o powierzchni 218 m2 położony jest na działce o powierzchni 158 m2, na która właściciel posiada prawo własności. Składa się z parteru, na którym mieści sięlokal użytkowy o powierzchni 54 m2 z dużą witryną wystawową i łazienką, zoddzielnym wejściem od ul Sukienniczej, garaż oraz węzeł ciepłowniczy. Pierwsze, drugie piętro i poddasze stanowią część mieszkalnąz pięcioma pokojami, dwoma łazienkami i trzema WC. Dodatkowy balkon znajduje sięna drugim piętrze. Kamienica wymaga częściowych prac wykończeniowych. Cenanieruchomości wynosi 610 000 zł. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się zofertą i złożenia swojej propozycji cenowej. Przy zakupie nieruchomości należy doliczyć opłatę notarialną oraz wynagrodzenie do biura w wysokości 1,23% ceny transakcyjnej sprzedaży.

Służymy fachową obsługą, tzn. weryfikujemy stan prawny nieruchomości i w razie potrzeby kierujemy klientów do odpowiednich instytucji oraz urzędów w celu uzupełnienia i sprostowania wszelkich ewentualnych nieprawidłowości.

Ściśle współpracujemy z kancelariami notarialnymi.

Jesteśmy w czasie transakcji przy kliencie od początku do momentu podpisania aktu notarialnego.

Zapewniamy rzetelny i obszerny marketing nieruchomości. promocji, dowożeniu potencjalnych nabywców lub najemców do nieruchomości na własny koszt.

Nasza firma pośredniczy w obrocie nieruchomościami wszelkiego typu, począwszy od mieszkań, domów, przez lokale komercyjne: magazyny, budynki, lokale użytkowe, po szeroki wybór działek budowlanych, rolnych, inwestycyjnych. Ponadto służymy 12-letnim doświadczeniem w prowadzeniu transakcji kupna-sprzedaży różnego rodzaju nieruchomości, oferując pomoc w profesjonalnym rozwiązaniu wszelkich zawiłości prawnych i transakcyjnych, które często pojawiają się przy sprzedaży.

Rozważasz finansowanie zakupu z kredytu? Pracujemy z doradcą kredytowym z wieloletnim stażem, który jest doskonale zorientowany w aktualnym rynku kredytowym. Dobierze najlepszą ofertę dla Twoich potrzeb. Zapraszamy.

Kontakt

Biuro Nieruchomości "DE FACTO" 

POŚREDNIK W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI 

Alewtyna Buczko, licencja nr 5416
tel. kom. 508-390-748

82-300 Elbląg, ul. Garbary 17
tel: 55 232-46-84
e-mail: buczko@elblag.com.pl 

Biuro czynne: 10:00 - 17:00

Projekt i realizacja © 2014 multi agencja reklamowa idealmedia - profesjonalne serwisy internetowe.
Wszystkie materiały zawarte na stronie chronione są prawem autorskim i bez zgody nie mogą być używane i powielane.