Zadzwoń do nas 508-390-748 / 55 232-46-84

W naszej ofercie już jest 120 ogłoszeń!

Mieszkania 34 Domy 16 Działki i grunty 35 Lokale31 Pozostałe4

Lokal użytkowy

Lokal użytkowy - Wynajem
( 28,59 PLN/m2)
2 500 PLN
Nr oferty: EL02335
Typ umowy: Umowa na wyłączność
Typ transakcji: Wynajem
Rynek: Wtórny
Miejscowość: Elbląg
Ulica: Hetmańska
Powierzchnia: 87.43m2
Rodzaj własności: (Nieznany)
Powierzchnia działki: 0.00m2
Liczba pokoi: 5
Ogrzewanie: C.o. miejskie
Oferta wynajmu lokalu na ul Hetmańskiej. Lokal użytkowy o powierzchni 87 m2 składający się z sali sprzedażowej, trzech pomieszczeń oraz WC. Narożny lokal w centrum miasta na pasażu handlowo- usługowym, przy linii tramwajowej. Lokal wyposażony w duże witryny. Wejście do lokalu bezpośrednio z chodnika. Świetnie nadający się na sklep, salon kosmetyczny czy bank. Wiele możliwości adaptacji. Lokal jest czysty, przestronny i dzięki narożnej ekspozycji witryn bardzo doświetlony. Wszystkie media dostarczane są z sieci miejskiej. Cena wynajmu 2500 zł netto +czynsz około 820 zł. Możliwość zakupu nieruchomości. Zapraszamy Przy wynajmie, należy uwzględnić jednorazową opłatę do biura nieruchomości

Służymy fachową obsługą, tzn. weryfikujemy stan prawny nieruchomości i w razie potrzeby kierujemy klientów do odpowiednich instytucji oraz urzędów w celu uzupełnienia i sprostowania wszelkich ewentualnych nieprawidłowości.

Ściśle współpracujemy z kancelariami notarialnymi.

Jesteśmy w czasie transakcji przy kliencie od początku do momentu podpisania aktu notarialnego.

Zapewniamy rzetelny i obszerny marketing nieruchomości. promocji, dowożeniu potencjalnych nabywców lub najemców do nieruchomości na własny koszt.

Nasza firma pośredniczy w obrocie nieruchomościami wszelkiego typu, począwszy od mieszkań, domów, przez lokale komercyjne: magazyny, budynki, lokale użytkowe, po szeroki wybór działek budowlanych, rolnych, inwestycyjnych. Ponadto służymy 12-letnim doświadczeniem w prowadzeniu transakcji kupna-sprzedaży różnego rodzaju nieruchomości, oferując pomoc w profesjonalnym rozwiązaniu wszelkich zawiłości prawnych i transakcyjnych, które często pojawiają się przy sprzedaży.

Rozważasz finansowanie zakupu z kredytu? Pracujemy z doradcą kredytowym z wieloletnim stażem, który jest doskonale zorientowany w aktualnym rynku kredytowym. Dobierze najlepszą ofertę dla Twoich potrzeb. Zapraszamy.

Kontakt

Biuro Nieruchomości "DE FACTO" 

POŚREDNIK W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI 

Alewtyna Buczko, licencja nr 5416
tel. kom. 508-390-748

82-300 Elbląg, ul. Garbary 17
tel: 55 232-46-84
e-mail: buczko@elblag.com.pl 

Biuro czynne: 10:00 - 17:00

Projekt i realizacja © 2014 multi agencja reklamowa idealmedia - profesjonalne serwisy internetowe.
Wszystkie materiały zawarte na stronie chronione są prawem autorskim i bez zgody nie mogą być używane i powielane.