Zadzwoń do nas 508-390-748 / 55 232-46-84

W naszej ofercie już jest 108 ogłoszeń!

Mieszkania 31 Domy 12 Działki i grunty 34 Lokale28 Pozostałe3

Lokal użytkowy

Lokal użytkowy - Wynajem
( 32,31 PLN/m2)
2 100 PLN
Nr oferty: CA0920
Typ umowy: Umowa na wyłączność
Typ transakcji: Wynajem
Rynek: Wtórny
Miejscowość: Elbląg
Ulica: Garbary
Powierzchnia: 65.00m2
Rodzaj własności: Własność
Powierzchnia działki: 0.00m2
Liczba pokoi: 4
Ogrzewanie: C.o. miejskie
Lokal użytkowy Stare Miasto_Elbląg ul. Grabary-_ 65m2 lokal do wynajęcia od listopada 2020r. Proponujemy do wynajęcia lokal usługowo-handlowy o pow. ok 65m2 znajdujący się w pasie handlowo- usługowym na Starym Mieście. Lokal usytuowany na parterze z przeszkloną witryną okienną. Przed budynkiem pas miejsc parkingowych. Lokal po remoncie w bardzo dobrym stanie technicznym. W tej chwili nie m jednej ścianki działowej widocznej na zdjęciu. Wyposażenie nie podlega opcji wynajmu. Drugie wejście do lokalu od podwórka. Cena wynajmu 2100 zł + media (prąd, woda, ogrzewanie w okresie grzewczym) do kosmetycznej negocjacji. Wymagana kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu tj. 2200 zł. Przy najmie lokalu i należy uwzględnić jednorazowe wynagrodzenie biura nieruchomości **POLECAMY**

Służymy fachową obsługą, tzn. weryfikujemy stan prawny nieruchomości i w razie potrzeby kierujemy klientów do odpowiednich instytucji oraz urzędów w celu uzupełnienia i sprostowania wszelkich ewentualnych nieprawidłowości.

Ściśle współpracujemy z kancelariami notarialnymi.

Jesteśmy w czasie transakcji przy kliencie od początku do momentu podpisania aktu notarialnego.

Zapewniamy rzetelny i obszerny marketing nieruchomości. promocji, dowożeniu potencjalnych nabywców lub najemców do nieruchomości na własny koszt.

Nasza firma pośredniczy w obrocie nieruchomościami wszelkiego typu, począwszy od mieszkań, domów, przez lokale komercyjne: magazyny, budynki, lokale użytkowe, po szeroki wybór działek budowlanych, rolnych, inwestycyjnych. Ponadto służymy 12-letnim doświadczeniem w prowadzeniu transakcji kupna-sprzedaży różnego rodzaju nieruchomości, oferując pomoc w profesjonalnym rozwiązaniu wszelkich zawiłości prawnych i transakcyjnych, które często pojawiają się przy sprzedaży.

Rozważasz finansowanie zakupu z kredytu? Pracujemy z doradcą kredytowym z wieloletnim stażem, który jest doskonale zorientowany w aktualnym rynku kredytowym. Dobierze najlepszą ofertę dla Twoich potrzeb. Zapraszamy.

Kontakt

Biuro Nieruchomości "DE FACTO" 

POŚREDNIK W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI 

Alewtyna Buczko, licencja nr 5416
tel. kom. 508-390-748

82-300 Elbląg, ul. Garbary 17
tel: 55 232-46-84
e-mail: buczko@elblag.com.pl 

Biuro czynne: 10:00 - 17:00

Projekt i realizacja © 2014 multi agencja reklamowa idealmedia - profesjonalne serwisy internetowe.
Wszystkie materiały zawarte na stronie chronione są prawem autorskim i bez zgody nie mogą być używane i powielane.