Zadzwoń do nas 508-390-748 / 55 232-46-84

W naszej ofercie już jest 102 ogłoszeń!

Mieszkania 27 Domy 11 Działki i grunty 33 Lokale30 Pozostałe1

Działka budowlana

Działka budowlana - Sprzedaż
( 42,86 PLN/m2)
120 000 PLN
Nr oferty: EL02490
Typ umowy: Umowa na wyłączność
Typ transakcji: Sprzedaż
Rynek: Wtórny
Miejscowość: Raczki Elbląskie
Ulica: Raczki Elbląskie
Powierzchnia: 2800.00m2
Rodzaj własności: (Nieznany)
Powierzchnia działki: 0.00m2
Liczba pokoi: 0
Ogrzewanie:
OFERTA SPRZEDAŻY działki budowlanej w Raczkach Elbląskich gmina Elbląg. Obniżka ceny! Prezentujemy piękną działkę o pow. 2800m2, z wydanymi warunkami zabudowy i pozwoleniem na budowę domu jednorodzinnego. Działka jest uzbrojona w wodę i prąd, położona na pięknym terenie wśród łąk i pól, w sąsiedztwie spokojnej rzeczki Tina, którą można dopłynąć bezpośrednio do Kanału Elbląskiego lub do Jeziora Drużno. Obecny właściciel działki poczynił duże inwestycje, nasyp ziemi pod fundament, wytyczony wjazd na działkę, zostały przeprowadzane badania gruntu, powierzchnia działki nie obejmuje rowów wokół działki, cena działki obejmuje również projekt "Dom w Alwach 4 G2" o pow 206 m2. Raczki Elbląskie jako teren najniżej położony w Polsce może kojarzyć się z terenami podmokłymi, natomiast na terenie prezentowanej działki, a także pobliskiego budynku nie zdarzyło się zalanie, ani podtopienie wyżej opisanych terenów. Dojazd do nieruchomości drogą gminną asfaltową, następnie drogą gminną utwardzoną. Cena tej atrakcyjnej nieruchomości to 120 000 zł Przy zakupie należy uwzględnić opłaty notarialne oraz jednorazowe wynagrodzenie do biura nieruchomości Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą

Służymy fachową obsługą, tzn. weryfikujemy stan prawny nieruchomości i w razie potrzeby kierujemy klientów do odpowiednich instytucji oraz urzędów w celu uzupełnienia i sprostowania wszelkich ewentualnych nieprawidłowości.

Ściśle współpracujemy z kancelariami notarialnymi.

Jesteśmy w czasie transakcji przy kliencie od początku do momentu podpisania aktu notarialnego.

Zapewniamy rzetelny i obszerny marketing nieruchomości. promocji, dowożeniu potencjalnych nabywców lub najemców do nieruchomości na własny koszt.

Nasza firma pośredniczy w obrocie nieruchomościami wszelkiego typu, począwszy od mieszkań, domów, przez lokale komercyjne: magazyny, budynki, lokale użytkowe, po szeroki wybór działek budowlanych, rolnych, inwestycyjnych. Ponadto służymy 12-letnim doświadczeniem w prowadzeniu transakcji kupna-sprzedaży różnego rodzaju nieruchomości, oferując pomoc w profesjonalnym rozwiązaniu wszelkich zawiłości prawnych i transakcyjnych, które często pojawiają się przy sprzedaży.

Rozważasz finansowanie zakupu z kredytu? Pracujemy z doradcą kredytowym z wieloletnim stażem, który jest doskonale zorientowany w aktualnym rynku kredytowym. Dobierze najlepszą ofertę dla Twoich potrzeb. Zapraszamy.

Kontakt

Biuro Nieruchomości "DE FACTO" 

POŚREDNIK W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI 

Alewtyna Buczko, licencja nr 5416
tel. kom. 508-390-748

82-300 Elbląg, ul. Garbary 17
tel: 55 232-46-84
e-mail: buczko@elblag.com.pl 

Biuro czynne: 10:00 - 17:00

Projekt i realizacja © 2014 multi agencja reklamowa idealmedia - profesjonalne serwisy internetowe.
Wszystkie materiały zawarte na stronie chronione są prawem autorskim i bez zgody nie mogą być używane i powielane.