Zadzwoń do nas 508-390-748 / 55 232-46-84

W naszej ofercie już jest 94 ogłoszeń!

Mieszkania 21 Domy 10 Działki i grunty 32 Lokale29 Pozostałe2

Mieszkanie

Mieszkanie - Sprzedaż
( 3 409,09 PLN/m2)
120 000 PLN
Nr oferty: CA0942
Typ umowy: Umowa na wyłączność
Typ transakcji: Sprzedaż
Rynek: Wtórny
Miejscowość: Dzierzgoń
Ulica: Przemysłowa
Powierzchnia: 35.20m2
Rodzaj własności: Własność
Powierzchnia działki: 0.00m2
Liczba pokoi: 2
Ogrzewanie: Kotłownia lokalna
Proponujemy 2 pokojowe mieszkanie w miejscowości Dzierzgoń. Ciekawa oferta ze względu na posadowienie budynku, piętro i funkcjonalność. Województwo Pomorskie, Powiat Sztumski , gmina, miejscowość Dzierzgoń Lokal mieszkalny rozkładowy,: na 35,20m2 umiejscowione są 2 pokoje z jednego wejście do kuchni oddzielonej ścianką działową z drugiego wyjścia na balkon. Mieszkanie dwustronne. Z balkonu widok na ogródki uprawne z płynącym urokliwym strumykiem. Blok otoczony zielenią, cisza i spokój. Mieszkanie znajduje się na II pietrze III piętrowego budynku. Czynsz na poziomie 290 zł (bez zaliczek za wodę). Ekonomiczne ogrzewanie centralne z miejscowej kotłowni, podgrzanie wody piecykiem gazowym. Budynek w bardzo dobrym stanie technicyzm nowa elewacja, budynek po termoizolacji. Zadbana klatka schodowa. Do mieszkania przynależy duża piwnica ok. 6,4m2 Lokal mieszkalny do wydania od zaraz Kupujący ponosi koszty notarialne oraz prowizję agencji nieruchomości 1,23%.

Służymy fachową obsługą, tzn. weryfikujemy stan prawny nieruchomości i w razie potrzeby kierujemy klientów do odpowiednich instytucji oraz urzędów w celu uzupełnienia i sprostowania wszelkich ewentualnych nieprawidłowości.

Ściśle współpracujemy z kancelariami notarialnymi.

Jesteśmy w czasie transakcji przy kliencie od początku do momentu podpisania aktu notarialnego.

Zapewniamy rzetelny i obszerny marketing nieruchomości. promocji, dowożeniu potencjalnych nabywców lub najemców do nieruchomości na własny koszt.

Nasza firma pośredniczy w obrocie nieruchomościami wszelkiego typu, począwszy od mieszkań, domów, przez lokale komercyjne: magazyny, budynki, lokale użytkowe, po szeroki wybór działek budowlanych, rolnych, inwestycyjnych. Ponadto służymy 12-letnim doświadczeniem w prowadzeniu transakcji kupna-sprzedaży różnego rodzaju nieruchomości, oferując pomoc w profesjonalnym rozwiązaniu wszelkich zawiłości prawnych i transakcyjnych, które często pojawiają się przy sprzedaży.

Rozważasz finansowanie zakupu z kredytu? Pracujemy z doradcą kredytowym z wieloletnim stażem, który jest doskonale zorientowany w aktualnym rynku kredytowym. Dobierze najlepszą ofertę dla Twoich potrzeb. Zapraszamy.

Kontakt

Biuro Nieruchomości "DE FACTO" 

POŚREDNIK W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI 

Alewtyna Buczko, licencja nr 5416
tel. kom. 508-390-748

82-300 Elbląg, ul. Garbary 17
tel: 55 232-46-84
e-mail: buczko@elblag.com.pl 

Biuro czynne: 10:00 - 17:00

Projekt i realizacja © 2014 multi agencja reklamowa idealmedia - profesjonalne serwisy internetowe.
Wszystkie materiały zawarte na stronie chronione są prawem autorskim i bez zgody nie mogą być używane i powielane.