Zadzwoń do nas 508-390-748 / 55 232-46-84

W naszej ofercie już jest 101 ogłoszeń!

Mieszkania 30 Domy 8 Działki i grunty 29 Lokale32 Pozostałe2

Działka budowlana

Działka budowlana - Sprzedaż
( 30,00 PLN/m2)
109 500 PLN
Nr oferty: BX04159
Typ umowy: Umowa pośrednictwa
Typ transakcji: Sprzedaż
Rynek: Wtórny
Miejscowość: Brzozie
Ulica: Bory Tucholskie
Powierzchnia: 3650.00m2
Rodzaj własności: Własność
Powierzchnia działki: 0.00m2
Liczba pokoi: 0
Ogrzewanie:
Bory Tucholskie - jeden z najpiękniejszych i najbardziej dziewiczych, nieskalanych ludzką działalnością regionów w Polsce, który cechuje największa obecność borów sosnowych. Miejscowość Brzozie - niewielka, malownicza miejscowość położona w województwie kujawsko - pomorskim, gminie Cekcyn, leżąca ok. 18 km. od miejscowości Tuchola - "stolicy" Borów Tucholskich. Na sprzedaż pozostały dwie działki: dz. nr. 21/4 o pow. 3740 m2 , oraz dz. nr 21/8 opow. 3650 m2 z wydanymi warunkami zabudowy zezwalajacymi na budowę domu mieszkalnego jednorodzinnego oraz budynku gospodarczego. Działki o regularnym kształcie, położone w zacisznym miejscu, przy lesie. Dodatkowo Kupujący nabywa udział w działce stanowiacej drogą dojazdową. Na terenie działek, w drodze, bezpośrednio przy działkach, znajduje się sieć wodociągowa, energia zaś znajduje sie przy drodze głównej. Wspaniałe miejsce dla osób ceniących ciszę i kontakt z przyrodą. Piękne zagrzybione lasy, liczne jeziora, rzeki o krętych dolinach to wszystko sprawia, że obszar ten jest zaliczany do najpiekniejszych zakątków Polski. Jezioro Cekcyńskie Wielkie w odległości ok. 8 km. Zachecamy do zakupu! Cena 30 zł/m2. ***Przy zakupie przedmiotowego lokalu nalezy uwzględnić koszty notarialne oraz wynagrodzenie biura nieruchomości w wysokości 2 %.

Służymy fachową obsługą, tzn. weryfikujemy stan prawny nieruchomości i w razie potrzeby kierujemy klientów do odpowiednich instytucji oraz urzędów w celu uzupełnienia i sprostowania wszelkich ewentualnych nieprawidłowości.

Ściśle współpracujemy z kancelariami notarialnymi.

Jesteśmy w czasie transakcji przy kliencie od początku do momentu podpisania aktu notarialnego.

Zapewniamy rzetelny i obszerny marketing nieruchomości. promocji, dowożeniu potencjalnych nabywców lub najemców do nieruchomości na własny koszt.

Nasza firma pośredniczy w obrocie nieruchomościami wszelkiego typu, począwszy od mieszkań, domów, przez lokale komercyjne: magazyny, budynki, lokale użytkowe, po szeroki wybór działek budowlanych, rolnych, inwestycyjnych. Ponadto służymy 12-letnim doświadczeniem w prowadzeniu transakcji kupna-sprzedaży różnego rodzaju nieruchomości, oferując pomoc w profesjonalnym rozwiązaniu wszelkich zawiłości prawnych i transakcyjnych, które często pojawiają się przy sprzedaży.

Rozważasz finansowanie zakupu z kredytu? Pracujemy z doradcą kredytowym z wieloletnim stażem, który jest doskonale zorientowany w aktualnym rynku kredytowym. Dobierze najlepszą ofertę dla Twoich potrzeb. Zapraszamy.

Kontakt

Biuro Nieruchomości "DE FACTO" 

POŚREDNIK W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI 

Alewtyna Buczko, licencja nr 5416
tel. kom. 508-390-748

82-300 Elbląg, ul. Garbary 17
tel: 55 232-46-84
e-mail: buczko@elblag.com.pl 

Biuro czynne: 10:00 - 17:00

Projekt i realizacja © 2014 multi agencja reklamowa idealmedia - profesjonalne serwisy internetowe.
Wszystkie materiały zawarte na stronie chronione są prawem autorskim i bez zgody nie mogą być używane i powielane.