Zadzwoń do nas 508-390-748 / 55 232-46-84

W naszej ofercie już jest 94 ogłoszeń!

Mieszkania 27 Domy 11 Działki i grunty 30 Lokale20 Pozostałe5

Działka

Działka - Sprzedaż
( 21,37 PLN/m2)
565 000 PLN
Nr oferty: BX04175
Typ umowy: Umowa na wyłączność
Typ transakcji: Sprzedaż
Rynek: Wtórny
Miejscowość: Łęcze
Ulica: Łęcze widok na Zalew Wiślany
Powierzchnia: 26441.00m2
Rodzaj własności: Własność
Powierzchnia działki: 0.00m2
Liczba pokoi: 0
Ogrzewanie:
OFERTA DLA KONESERA! Na sprzedaż kompleks czterech, niezabudowanych działek, tworzących łączny obszar o powierzchni 2,6441 ha, położony w Łęczu, gmina Tolkmicko. W skład gruntu wchodzi Góra Mostowa, wzieniesienie Wysoczyzny Elblaskiej, z którego rozpościera się jeden z najpiękniejszych widoków na Zalew Wiślany. W obowiązującym planie zagospodarowania przestrzennego częsci gruntu o powierzchni ok. 8000 m2 przeznaczona jest pod zabudową siedliskową, pozostała część oznaczona jako grunt rolny. Media : prąd w pobliżu, wody - brak, możliwa własna studnia. Usytuowanie gruntu jest idealne dla osób szukających ciszy, spokoju, z dala od najbliższych zabudowań; z jednoczesnym doskonałym dojazdem do nieruchomości. Bardzo dobre połączenie z Elblągiem, ok. 15 km. Łęcze to malownicza miejscowość, o wyjątkowych walorach krajobrazowo przyrodnicznych, bogata w tereny sprzyjające rekreacji, położona w powiecie elbląskim, gminie Tolkmicko, na obszarze Parku Krajobrazowego Wysoczyzny Elbląskiej. ***Przy zakupie przedmiotowej nieruchomości należy uwzględnić koszty notarialne oraz wynagrodzenie biura nieruchomości w wysokości 1,23% brutto.

Służymy fachową obsługą, tzn. weryfikujemy stan prawny nieruchomości i w razie potrzeby kierujemy klientów do odpowiednich instytucji oraz urzędów w celu uzupełnienia i sprostowania wszelkich ewentualnych nieprawidłowości.

Ściśle współpracujemy z kancelariami notarialnymi.

Jesteśmy w czasie transakcji przy kliencie od początku do momentu podpisania aktu notarialnego.

Zapewniamy rzetelny i obszerny marketing nieruchomości. promocji, dowożeniu potencjalnych nabywców lub najemców do nieruchomości na własny koszt.

Nasza firma pośredniczy w obrocie nieruchomościami wszelkiego typu, począwszy od mieszkań, domów, przez lokale komercyjne: magazyny, budynki, lokale użytkowe, po szeroki wybór działek budowlanych, rolnych, inwestycyjnych. Ponadto służymy 12-letnim doświadczeniem w prowadzeniu transakcji kupna-sprzedaży różnego rodzaju nieruchomości, oferując pomoc w profesjonalnym rozwiązaniu wszelkich zawiłości prawnych i transakcyjnych, które często pojawiają się przy sprzedaży.

Rozważasz finansowanie zakupu z kredytu? Pracujemy z doradcą kredytowym z wieloletnim stażem, który jest doskonale zorientowany w aktualnym rynku kredytowym. Dobierze najlepszą ofertę dla Twoich potrzeb. Zapraszamy.

Kontakt

Biuro Nieruchomości "DE FACTO" 

POŚREDNIK W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI 

Alewtyna Buczko, licencja nr 5416
tel. kom. 508-390-748

82-300 Elbląg, ul. Garbary 17
tel: 55 232-46-84
e-mail: buczko@elblag.com.pl 

Biuro czynne: 10:00 - 17:00

Projekt i realizacja © 2014 multi agencja reklamowa idealmedia - profesjonalne serwisy internetowe.
Wszystkie materiały zawarte na stronie chronione są prawem autorskim i bez zgody nie mogą być używane i powielane.