Zadzwoń do nas 508-390-748 / 55 232-46-84

W naszej ofercie już jest 94 ogłoszeń!

Mieszkania 27 Domy 11 Działki i grunty 30 Lokale20 Pozostałe5

Działka siedliskowa

Działka siedliskowa - Sprzedaż
( 49,85 PLN/m2)
1 170 000 PLN
Nr oferty: BX04186
Typ umowy: Umowa na wyłączność
Typ transakcji: Sprzedaż
Rynek: Wtórny
Miejscowość: Jagodnik
Ulica: Jagodnik Wysoczyzna Elbląska
Powierzchnia: 23470.00m2
Rodzaj własności: (Nieznany)
Powierzchnia działki: 0.00m2
Liczba pokoi: 0
Ogrzewanie:
Oferta dla konesera! Polecamy niezwykle urokliwe działki tworzace jedną całość o łacznej pow. 2,3470 h, położone w miejscowości Jagodnik, gmina Milejewo, granicząca z miastem Elbląg i sąsiadująca z lasem stanowiącym część Parku Krajobrazowego Wysoczyzny Elblaskiej. Okolica o wysokich walorach przyrodniczo rekreacyjnych, enkalwa ciszy i spokoju. Niezabudowana działka 67/4 o pow. 1,0065 ha oraz działka nr 67/3 o pow. 1,3405 ha z rozpoczęta budową budynku mieszkalnego. Spokojne, zaciszne miejsce, w pobliżu działek zabudowa rezydencyjna. W aktualnym planie zagospodarowania przestrzennego teren przeznaczony jest jako działki rolne, istnieje możliwość kontynuacji rozpoczetej budowy domu, przepisania wydanego aktualnego pozwolenia na budowę. Media tj. energia elektryczna oraz woda doprowadzone bezpośrednio do działki. W bliskiej odległosci znajduje się Jezioro Goplenica, miejsce wędkowania i wypoczynku Elblążan.Dojazd do nieruchomości drogą gminną. Bardzo atrakcyjna lokalizacja, we wsi przystanek komunikacji autobusowej, do Elbląga ok. 7 km. Jagodnik należący do podelbląskich miejscowości, położony pośród lasów, tworzący ciekawą mikrospołeczność. Zachęcamy do obejrzenia.

Służymy fachową obsługą, tzn. weryfikujemy stan prawny nieruchomości i w razie potrzeby kierujemy klientów do odpowiednich instytucji oraz urzędów w celu uzupełnienia i sprostowania wszelkich ewentualnych nieprawidłowości.

Ściśle współpracujemy z kancelariami notarialnymi.

Jesteśmy w czasie transakcji przy kliencie od początku do momentu podpisania aktu notarialnego.

Zapewniamy rzetelny i obszerny marketing nieruchomości. promocji, dowożeniu potencjalnych nabywców lub najemców do nieruchomości na własny koszt.

Nasza firma pośredniczy w obrocie nieruchomościami wszelkiego typu, począwszy od mieszkań, domów, przez lokale komercyjne: magazyny, budynki, lokale użytkowe, po szeroki wybór działek budowlanych, rolnych, inwestycyjnych. Ponadto służymy 12-letnim doświadczeniem w prowadzeniu transakcji kupna-sprzedaży różnego rodzaju nieruchomości, oferując pomoc w profesjonalnym rozwiązaniu wszelkich zawiłości prawnych i transakcyjnych, które często pojawiają się przy sprzedaży.

Rozważasz finansowanie zakupu z kredytu? Pracujemy z doradcą kredytowym z wieloletnim stażem, który jest doskonale zorientowany w aktualnym rynku kredytowym. Dobierze najlepszą ofertę dla Twoich potrzeb. Zapraszamy.

Kontakt

Biuro Nieruchomości "DE FACTO" 

POŚREDNIK W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI 

Alewtyna Buczko, licencja nr 5416
tel. kom. 508-390-748

82-300 Elbląg, ul. Garbary 17
tel: 55 232-46-84
e-mail: buczko@elblag.com.pl 

Biuro czynne: 10:00 - 17:00

Projekt i realizacja © 2014 multi agencja reklamowa idealmedia - profesjonalne serwisy internetowe.
Wszystkie materiały zawarte na stronie chronione są prawem autorskim i bez zgody nie mogą być używane i powielane.