Zadzwoń do nas 508-390-748 / 55 232-46-84

W naszej ofercie już jest 105 ogłoszeń!

Mieszkania 32 Domy 10 Działki i grunty 36 Lokale21 Pozostałe5

Lokal handlowy, sklep

Lokal handlowy, sklep - Wynajem
( 17,53 PLN/m2)
999 PLN
Nr oferty: CA01018
Typ umowy: Umowa na wyłączność
Typ transakcji: Wynajem
Rynek: Wtórny
Miejscowość: Elbląg
Ulica: Podgórna
Powierzchnia: 57.00m2
Rodzaj własności: Użytk. wieczyste
Powierzchnia działki: 0.00m2
Liczba pokoi: 0
Ogrzewanie:
OFERTA wynajmu lokalu użytkowego o pow. zabudowy 56,8m2 w Elblągu przy ulicy Podgórnej. (działka o pow. 143m2) INPOST WYNAJMĘ pawilon handlowy o pow. użytkowej 47m2_w samym centrum osiedla mieszkaniowego Zawada". Na obiekcie znajduje się PACZKOMAT, co przyciaga przypadkowych klientów i gwarantuje "wyrobienie punktu" Budynek o pow. zabudowy 56,8m2, pow. użytkowa ok. 47m2 , składa się : sali sprzedażowej, pomieszczenia socjalnego, zaplecza oraz wc. Dwa wejścia do budynku. Lokal z bezpośrednim wejściem z chodnika. Przez lata funkcjonował jako kwiaciarnia i lodziarnia. Nieruchomość w dobrym stanie technicznym. Na podłodz terakota. Kraty w oknach sali sprzedażowej. Wymieniona instalacja elektryczna i wodno- kanalizacyjna. Ogrzewanie elektrycznie W budynku doprowadzona woda, kanaliza i prąd z siłą. Miejsce parkingowe tuż obok pawilonu. cena wynjamu: 999 zł + prąd, woda wg. zużycia Kaucja zabezpieczająca _ 1000 zł. Cena dla zdecydowanego klienta do negocjacji. Polecamy ! Przy najmie należyuwzględnić wynagrodzenie biura nieruchomości.

Służymy fachową obsługą, tzn. weryfikujemy stan prawny nieruchomości i w razie potrzeby kierujemy klientów do odpowiednich instytucji oraz urzędów w celu uzupełnienia i sprostowania wszelkich ewentualnych nieprawidłowości.

Ściśle współpracujemy z kancelariami notarialnymi.

Jesteśmy w czasie transakcji przy kliencie od początku do momentu podpisania aktu notarialnego.

Zapewniamy rzetelny i obszerny marketing nieruchomości. promocji, dowożeniu potencjalnych nabywców lub najemców do nieruchomości na własny koszt.

Nasza firma pośredniczy w obrocie nieruchomościami wszelkiego typu, począwszy od mieszkań, domów, przez lokale komercyjne: magazyny, budynki, lokale użytkowe, po szeroki wybór działek budowlanych, rolnych, inwestycyjnych. Ponadto służymy 12-letnim doświadczeniem w prowadzeniu transakcji kupna-sprzedaży różnego rodzaju nieruchomości, oferując pomoc w profesjonalnym rozwiązaniu wszelkich zawiłości prawnych i transakcyjnych, które często pojawiają się przy sprzedaży.

Rozważasz finansowanie zakupu z kredytu? Pracujemy z doradcą kredytowym z wieloletnim stażem, który jest doskonale zorientowany w aktualnym rynku kredytowym. Dobierze najlepszą ofertę dla Twoich potrzeb. Zapraszamy.

Kontakt

Biuro Nieruchomości "DE FACTO" 

POŚREDNIK W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI 

Alewtyna Buczko, licencja nr 5416
tel. kom. 508-390-748

82-300 Elbląg, ul. Garbary 17
tel: 55 232-46-84
e-mail: buczko@elblag.com.pl 

Biuro czynne: 10:00 - 17:00

Projekt i realizacja © 2014 multi agencja reklamowa idealmedia - profesjonalne serwisy internetowe.
Wszystkie materiały zawarte na stronie chronione są prawem autorskim i bez zgody nie mogą być używane i powielane.