Zadzwoń do nas 508-390-748 / 55 232-46-84

W naszej ofercie już jest 87 ogłoszeń!

Mieszkania 19 Domy 19 Działki i grunty 26 Lokale17 Pozostałe5

Lokal użytkowy

Lokal użytkowy - Wynajem
( 20,51 PLN/m2)
800 PLN
Nr oferty: BX04256
Typ umowy: Umowa na wyłączność
Typ transakcji: Wynajem
Rynek: Wtórny
Miejscowość: Elbląg
Ulica: al. Grunwaldzka
Powierzchnia: 39.00m2
Rodzaj własności: Własność
Powierzchnia działki: 0.00m2
Liczba pokoi: 2
Ogrzewanie: C.o. miejskie
Lokal biurowo-usługowy o powierzchni 39 m2, usytuowany na I piętrze budynku biurowo-usługowego. Lokal składa się z dwóch pomieszczeń biurowych o powierzchni 20 m2 i 15 m2 oraz odrębnego wc z umywalką, a także z małego zaplecza kuchennego. Możliwość wynajęcia dwóch pomieszczeń o łacznej pow. 35 m2 lub jednego dużego pomieszczenia biurowego o pow. 39 m2. Bardzo dobry stan techniczny, lokal wykończony pod kątem biurowym, dobrze oświetlony dużymi oknami, ciepły. Idealny na biuro, cichą usługę. Czynsz najmu 800 zł/mies. w kwocie tej zawierają się wszystkie opłaty za media. Bardzo dobry dojazd, wokół ogólnodostępne niepłatne miejsca parkingowe, nieruchomość położona na terenie dużego kompleksu obiektów handlowo-usługowych i biurowych. Zapraszamy do obejrzenia po wcześniejszym kontakcie telefonicznym ***Przy najmie lokalu należy uwzględnić jednorazowe wynagrodzenie biura nieruchomości.

Służymy fachową obsługą, tzn. weryfikujemy stan prawny nieruchomości i w razie potrzeby kierujemy klientów do odpowiednich instytucji oraz urzędów w celu uzupełnienia i sprostowania wszelkich ewentualnych nieprawidłowości.

Ściśle współpracujemy z kancelariami notarialnymi.

Jesteśmy w czasie transakcji przy kliencie od początku do momentu podpisania aktu notarialnego.

Zapewniamy rzetelny i obszerny marketing nieruchomości. promocji, dowożeniu potencjalnych nabywców lub najemców do nieruchomości na własny koszt.

Nasza firma pośredniczy w obrocie nieruchomościami wszelkiego typu, począwszy od mieszkań, domów, przez lokale komercyjne: magazyny, budynki, lokale użytkowe, po szeroki wybór działek budowlanych, rolnych, inwestycyjnych. Ponadto służymy 12-letnim doświadczeniem w prowadzeniu transakcji kupna-sprzedaży różnego rodzaju nieruchomości, oferując pomoc w profesjonalnym rozwiązaniu wszelkich zawiłości prawnych i transakcyjnych, które często pojawiają się przy sprzedaży.

Rozważasz finansowanie zakupu z kredytu? Pracujemy z doradcą kredytowym z wieloletnim stażem, który jest doskonale zorientowany w aktualnym rynku kredytowym. Dobierze najlepszą ofertę dla Twoich potrzeb. Zapraszamy.

Kontakt

Biuro Nieruchomości "DE FACTO" 

POŚREDNIK W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI 

Alewtyna Buczko, licencja nr 5416
tel. kom. 508-390-748

82-300 Elbląg, ul. Garbary 17
tel: 55 232-46-84
e-mail: buczko@elblag.com.pl 

Biuro czynne: 10:00 - 17:00

Projekt i realizacja © 2014 multi agencja reklamowa idealmedia - profesjonalne serwisy internetowe.
Wszystkie materiały zawarte na stronie chronione są prawem autorskim i bez zgody nie mogą być używane i powielane.