Zadzwoń do nas 508-390-748 / 55 232-46-84

W naszej ofercie już jest 100 ogłoszeń!

Mieszkania 39 Domy 15 Działki i grunty 21 Lokale19 Pozostałe5

Działka

Działka - Sprzedaż
( 167,71 PLN/m2)
269 000 PLN
Nr oferty: BX04286
Typ umowy: Umowa na wyłączność
Typ transakcji: Sprzedaż
Rynek: Wtórny
Miejscowość: Elbląg
Ulica: Fromborska
Powierzchnia: 1604.00m2
Rodzaj własności: Własność
Powierzchnia działki: 0.00m2
Liczba pokoi: 0
Ogrzewanie:
Polecamy do sprzedaży atrakcyjną działkę pod zabudowę jednorodzinną wolnostojącą, usytuowaną w poszukiwanej lokalizacji, przy ul. Fromborskiej, w północnej dzielnicy Elbląga - Krasnym lesie. Działka o powierzchni 1604 m2. Urokliwie położona, w pobliżu lasu. Przepiękne miejsce na budowę własnego domu jednorodzinnego. Bardzo dogodny dojazd od ulicy Fromborskiej, do centrum Elblaga ok. 7 km. W ramach ceny udział w wewnętrznej drodze dojazdowej. W aktualnym planie zagospodarowania przestrzennego: tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Przyłącze wody oraz prądu bezpośrednio przy działce. Działka położona na nowym osiedlu zabudowanym domami w stylu podmiejskim. Doskonała lokalizacja, na skraju Parku Krajobrazowego Wysoczyzny Elbląskiej; dzielnica miasta dynamicznie rozwijająca się. Przepiękne tereny rekreacyjne, przy ulicy Formborskiej nowo wybudowana asfaltowa, oświetlona ścieżka rowerowa, która łączy się dalej z ogólnopolską trasą rowerową Green Velo. Zachęcamy do zakupu! ***Przy zakupie przedmiotowej nieruchomości należy uwzględnić koszty notarialne oraz wynagrodzenie biura nieruchomości w wysokości 1,23% brutto.

Służymy fachową obsługą, tzn. weryfikujemy stan prawny nieruchomości i w razie potrzeby kierujemy klientów do odpowiednich instytucji oraz urzędów w celu uzupełnienia i sprostowania wszelkich ewentualnych nieprawidłowości.

Ściśle współpracujemy z kancelariami notarialnymi.

Jesteśmy w czasie transakcji przy kliencie od początku do momentu podpisania aktu notarialnego.

Zapewniamy rzetelny i obszerny marketing nieruchomości. promocji, dowożeniu potencjalnych nabywców lub najemców do nieruchomości na własny koszt.

Nasza firma pośredniczy w obrocie nieruchomościami wszelkiego typu, począwszy od mieszkań, domów, przez lokale komercyjne: magazyny, budynki, lokale użytkowe, po szeroki wybór działek budowlanych, rolnych, inwestycyjnych. Ponadto służymy 12-letnim doświadczeniem w prowadzeniu transakcji kupna-sprzedaży różnego rodzaju nieruchomości, oferując pomoc w profesjonalnym rozwiązaniu wszelkich zawiłości prawnych i transakcyjnych, które często pojawiają się przy sprzedaży.

Rozważasz finansowanie zakupu z kredytu? Pracujemy z doradcą kredytowym z wieloletnim stażem, który jest doskonale zorientowany w aktualnym rynku kredytowym. Dobierze najlepszą ofertę dla Twoich potrzeb. Zapraszamy.

Kontakt

Biuro Nieruchomości "DE FACTO" 

POŚREDNIK W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI 

Alewtyna Buczko, licencja nr 5416
tel. kom. 508-390-748

82-300 Elbląg, ul. Garbary 17
tel: 55 232-46-84
e-mail: buczko@elblag.com.pl 

Biuro czynne: 10:00 - 17:00

Projekt i realizacja © 2014 multi agencja reklamowa idealmedia - profesjonalne serwisy internetowe.
Wszystkie materiały zawarte na stronie chronione są prawem autorskim i bez zgody nie mogą być używane i powielane.