Zadzwoń do nas 508-390-748 / 55 232-46-84

W naszej ofercie już jest 85 ogłoszeń!

Mieszkania 31 Domy 12 Działki i grunty 20 Lokale21 Pozostałe1

Lokal użytkowy

Lokal użytkowy - Wynajem
( 37,74 PLN/m2)
2 400 PLN
Nr oferty: EL02778
Typ umowy: Umowa bezpośrednia na wyłączność
Typ transakcji: Wynajem
Rynek: Wtórny
Miejscowość: Pasłęk
Ulica: Apteczna
Powierzchnia: 63.60m2
Rodzaj własności: Własność
Powierzchnia działki: 0.00m2
Liczba pokoi: 5
Ogrzewanie: C.o. miejskie
Oferta wynajmu lokaluuzytkowego w Pasłęku na Starym Mieście. Nowy, pachnący świeżością lokal użytkowy U1 o łacznej pow . 63,60m2 znajduje się w samym sercu Starego Miasta w Pasłeku. Składa się z dwóch poziomów parteru(31,50m2) i piwnicy( 32,10m2) Na parter wchodzimy bezpośrednio z ulicy, a zejście do poziomu -1 znajduje się w tylnej części lokalu i prowadzi przez wygodną klatkę schodową. Na pierwszym poziomie znajduje się sala handlowa, usługowa, biurowa( w zależności od rodzaju prowadzonej działalności) z dwoma dużymi witrynami. Na zapleczu mieści się pomieszczenie socjalne, toaleta. Na poziomie -1 są dwa pomieszczenia do wykorzystania przez przyszłego najemcę. Lokal jest w całości świeżo po wykończeniu ze stanu deweloperskiego. Na podłogach położona jest terakota. Na ścianach gładź szpachlowa. Lokal zupełnie nowy i pachnący. Doskonale nadaje się na prowadzenie działlności handlowej, biurowej lub usługowej(wykluczona jest działalność gastronomiczna). Cena najmu to 2400 zł netto plus czynsz do zarządcy, plus prąd elektryczny. Na zabezpieczenie ewentualnych roszczeń, wymagana jest kaucja gwarancyna-zwrotna w wysokości 3500 zł. Przy najmie należy uwzglednić jednorazową opłatę do biura nieruchomości. Serdecznie polecamy i zapraszamy na prezentację.

Służymy fachową obsługą, tzn. weryfikujemy stan prawny nieruchomości i w razie potrzeby kierujemy klientów do odpowiednich instytucji oraz urzędów w celu uzupełnienia i sprostowania wszelkich ewentualnych nieprawidłowości.

Ściśle współpracujemy z kancelariami notarialnymi.

Jesteśmy w czasie transakcji przy kliencie od początku do momentu podpisania aktu notarialnego.

Zapewniamy rzetelny i obszerny marketing nieruchomości. promocji, dowożeniu potencjalnych nabywców lub najemców do nieruchomości na własny koszt.

Nasza firma pośredniczy w obrocie nieruchomościami wszelkiego typu, począwszy od mieszkań, domów, przez lokale komercyjne: magazyny, budynki, lokale użytkowe, po szeroki wybór działek budowlanych, rolnych, inwestycyjnych. Ponadto służymy 12-letnim doświadczeniem w prowadzeniu transakcji kupna-sprzedaży różnego rodzaju nieruchomości, oferując pomoc w profesjonalnym rozwiązaniu wszelkich zawiłości prawnych i transakcyjnych, które często pojawiają się przy sprzedaży.

Rozważasz finansowanie zakupu z kredytu? Pracujemy z doradcą kredytowym z wieloletnim stażem, który jest doskonale zorientowany w aktualnym rynku kredytowym. Dobierze najlepszą ofertę dla Twoich potrzeb. Zapraszamy.

Kontakt

Biuro Nieruchomości "DE FACTO" 

POŚREDNIK W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI 

Alewtyna Buczko, licencja nr 5416
tel. kom. 508-390-748

82-300 Elbląg, ul. Garbary 17
tel: 55 232-46-84
e-mail: buczko@elblag.com.pl 

Biuro czynne: 10:00 - 17:00

Projekt i realizacja © 2014 multi agencja reklamowa idealmedia - profesjonalne serwisy internetowe.
Wszystkie materiały zawarte na stronie chronione są prawem autorskim i bez zgody nie mogą być używane i powielane.