Zadzwoń do nas 508-390-748 / 55 232-46-84

W naszej ofercie już jest 92 ogłoszeń!

Mieszkania 37 Domy 14 Działki i grunty 21 Lokale16 Pozostałe4

Dom letniskowy

Dom letniskowy - Sprzedaż
( 2 822,58 PLN/m2)
175 000 PLN
Nr oferty: EL02782
Typ umowy: Brak umowy
Typ transakcji: Sprzedaż
Rynek: Wtórny
Miejscowość: Siemiany
Ulica: Siemiany 21
Powierzchnia: 62.00m2
Rodzaj własności: Własność
Powierzchnia działki: 691.00m2
Liczba pokoi: 0
Ogrzewanie:
Oferta sprzedaży domku letniskowego w środku lasu, nad jeziorem Jeziorak w Siemianach. Niezwykle urokliwe i klimatyczne miejsce na Warmii i Mazurach położone w lesie z widokiem na J. Jeziorak w turystycznej miejscowości Siemiany. Na wymieniony domek składa się przyczepa holenderska z dobudowką o pow. 62m2 oraz taras o pow. 15m2. Całość znajduje się na dzierżawionej działce o pow. 691m2. Przyczepa i dobudówka bardzo solidne. Sciany ocieplone wełną mineralną o grubości 8 cm.. Podłogi wykonane są z japońskiej deski i ocieplone wełną mineralną o grubości 7 cm. W domu zastosowano ogrzewanie z ładnego pieca kaflowego oraz z wentylacji z płytą ciepła. Można w domu przebywć nawet zimą. Obecnie doprowadzana jest woda do wszystkich domków w okolicy, a podłączenie do kanalizacji jest w planach. Obecnie jest szambo. Wodę podgrzewa piec gazowy podłaczony do butli. Takie samo podłączenie do butli gazowej posiada czteropalnikowa kuchenka do gotowania. W domku znajduje się 5 pomieszczeń. 2 kuchnie, 3 niewielkie sypialnie. Jest również łazienka z prysznicem i wc. Domek pokryty jest blachą. Z tarasu rozciąga się piękny widok na jezioro. Na działce znajdują się liczne nasadzenia i trawa. Jest również praktycznie urządzone miejsce go grylowania z siedziskami i obrotową płytą nad ogniskiem. Całość jest ogrodzona drewnianym płotem. Domek sprzedawany jest z całym wyposażeniem, Cena domku(przypominam, że działka jest w dzierżawie) wynosi 175 000 zł. Przy zakupie występuje jednorazowe wynagrodzenie od biura nieruchomości w ysokości 1,23% brutto ceny tansakcyjnej. Zachęcam do zapoznania się z ofertą i zapraszam na prezentację.

Służymy fachową obsługą, tzn. weryfikujemy stan prawny nieruchomości i w razie potrzeby kierujemy klientów do odpowiednich instytucji oraz urzędów w celu uzupełnienia i sprostowania wszelkich ewentualnych nieprawidłowości.

Ściśle współpracujemy z kancelariami notarialnymi.

Jesteśmy w czasie transakcji przy kliencie od początku do momentu podpisania aktu notarialnego.

Zapewniamy rzetelny i obszerny marketing nieruchomości. promocji, dowożeniu potencjalnych nabywców lub najemców do nieruchomości na własny koszt.

Nasza firma pośredniczy w obrocie nieruchomościami wszelkiego typu, począwszy od mieszkań, domów, przez lokale komercyjne: magazyny, budynki, lokale użytkowe, po szeroki wybór działek budowlanych, rolnych, inwestycyjnych. Ponadto służymy 12-letnim doświadczeniem w prowadzeniu transakcji kupna-sprzedaży różnego rodzaju nieruchomości, oferując pomoc w profesjonalnym rozwiązaniu wszelkich zawiłości prawnych i transakcyjnych, które często pojawiają się przy sprzedaży.

Rozważasz finansowanie zakupu z kredytu? Pracujemy z doradcą kredytowym z wieloletnim stażem, który jest doskonale zorientowany w aktualnym rynku kredytowym. Dobierze najlepszą ofertę dla Twoich potrzeb. Zapraszamy.

Kontakt

Biuro Nieruchomości "DE FACTO" 

POŚREDNIK W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI 

Alewtyna Buczko, licencja nr 5416
tel. kom. 508-390-748

82-300 Elbląg, ul. Garbary 17
tel: 55 232-46-84
e-mail: buczko@elblag.com.pl 

Biuro czynne: 10:00 - 17:00

Projekt i realizacja © 2014 multi agencja reklamowa idealmedia - profesjonalne serwisy internetowe.
Wszystkie materiały zawarte na stronie chronione są prawem autorskim i bez zgody nie mogą być używane i powielane.