Zadzwoń do nas 508-390-748 / 55 232-46-84

W naszej ofercie już jest 82 ogłoszeń!

Mieszkania 28 Domy 15 Działki i grunty 20 Lokale17 Pozostałe2

Lokal użytkowy

Lokal użytkowy - Sprzedaż
( 1 545,89 PLN/m2)
320 000 PLN
Nr oferty: EL02814
Typ umowy: Umowa bezpośrednia na wyłączność
Typ transakcji: Sprzedaż
Rynek: Wtórny
Miejscowość: Chruściel
Ulica: Chruściel
Powierzchnia: 207.00m2
Rodzaj własności: Własność
Powierzchnia działki: 0.00m2
Liczba pokoi: 7
Ogrzewanie: Etażowe
Oferta sprzedaży budynku wraz z działką w Chruścielu pod Braniewem. Chruściel jest to wieś położona w powiecie braniewskim w ciągu drogi krajowej 22(dawna Berlinka) oddalona o 15 km od Braniewa i 30 km od Elbląga. Przebiega przez nią linia kolejowa(towarowa) łacząca Elblag-Braniewo-Królewiec Budynek o pow. 207m2 położony jest na 2 działkach o łacznej pow.1080m2. Jest to budynek , w którym była prowadzona działalność gastronomiczna. Obecnie budynek nie jest użytkowany. Znajduje się w nim duża sala restauracyjna, zaplecze gastronomiczne z kuchnią i toaletami oraz sporą częścią wyposażenia w postaci stołów, krzeseł, baru oraz różnych ozdób ściennych. Z sali restauracyjnej wychodzimy na ogród, który niegdyś służył gościom jako zielone miejsce do zabawy i konsumpcji. Przed budynkiem jest spory kawałek działki, służący jako parking. Całość jest ogrodzona. Dach budynku pokryty jest blachodachówką i częściowo papą. Sam budynek ocieplony jest od środka. Wszystkie toalety wyłożone są glazurą i terakotą. W budynku są instalacje sanitarne takie jak, kanalizacja i wodociąg gminny. Ogrzewany jest piecem na ekogroszek. Budynek jest w dobrym stanie i śmiało może pełnić, po odświeżeniu i pewnej modernizacji funkcję gastronomiczną. Jego otoczenie to tartak i przebiegające obok tory kolejowe, a to daje mozliwość prowadzenia tam zupełnie innej działalności gospodarczej. Cena całości to 320 000 zł. Przy ewentualnym zakupie nale ży brać pod uwagę opłaty notarialne oraz jednorazową opłatę do biura nieruchomości za pośrednictwo w wysokości 1,23% brutto, liczony od ostatecznej ceny sprzedaży. W celu umówienia się na prezentację, prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny. Polecamy i zapraszamy.

Służymy fachową obsługą, tzn. weryfikujemy stan prawny nieruchomości i w razie potrzeby kierujemy klientów do odpowiednich instytucji oraz urzędów w celu uzupełnienia i sprostowania wszelkich ewentualnych nieprawidłowości.

Ściśle współpracujemy z kancelariami notarialnymi.

Jesteśmy w czasie transakcji przy kliencie od początku do momentu podpisania aktu notarialnego.

Zapewniamy rzetelny i obszerny marketing nieruchomości. promocji, dowożeniu potencjalnych nabywców lub najemców do nieruchomości na własny koszt.

Nasza firma pośredniczy w obrocie nieruchomościami wszelkiego typu, począwszy od mieszkań, domów, przez lokale komercyjne: magazyny, budynki, lokale użytkowe, po szeroki wybór działek budowlanych, rolnych, inwestycyjnych. Ponadto służymy 12-letnim doświadczeniem w prowadzeniu transakcji kupna-sprzedaży różnego rodzaju nieruchomości, oferując pomoc w profesjonalnym rozwiązaniu wszelkich zawiłości prawnych i transakcyjnych, które często pojawiają się przy sprzedaży.

Rozważasz finansowanie zakupu z kredytu? Pracujemy z doradcą kredytowym z wieloletnim stażem, który jest doskonale zorientowany w aktualnym rynku kredytowym. Dobierze najlepszą ofertę dla Twoich potrzeb. Zapraszamy.

Kontakt

Biuro Nieruchomości "DE FACTO" 

POŚREDNIK W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI 

Alewtyna Buczko, licencja nr 5416
tel. kom. 508-390-748

82-300 Elbląg, ul. Garbary 17
tel: 55 232-46-84
e-mail: buczko@elblag.com.pl 

Biuro czynne: 10:00 - 17:00

Projekt i realizacja © 2014 multi agencja reklamowa idealmedia - profesjonalne serwisy internetowe.
Wszystkie materiały zawarte na stronie chronione są prawem autorskim i bez zgody nie mogą być używane i powielane.