Zadzwoń do nas 508-390-748 / 55 232-46-84

W naszej ofercie już jest 88 ogłoszeń!

Mieszkania 33 Domy 18 Działki i grunty 19 Lokale16 Pozostałe2

Działka usługowa

Działka usługowa - Sprzedaż
( 29,15 PLN/m2)
425 000 PLN
Nr oferty: EL02832
Typ umowy: Umowa bezpośrednia na wyłączność
Typ transakcji: Sprzedaż
Rynek: Wtórny
Miejscowość: Krosno
Ulica: Krosno
Powierzchnia: 14578.00m2
Rodzaj własności: Własność
Powierzchnia działki: 0.00m2
Liczba pokoi: 0
Ogrzewanie:
Oferta sprzedaży bardzo atrakcyjne działki produkcyjno-usługowej w Krośnie koło Pasłęka. Działka o pow. 14578 m2 o regularnym kształcie prostokąta położona jest bezpośrednio przy asfaltowej drodze w miejscowości Krosno. Przy działce, w przylegającej drodze znajdują się media takie jak:prąd, woda, kanalizacja oraz światłowód. Działka zanajduje się w samej miejscowości i jest bardzo dobrze widoczna. Z jednej strony są domy mieszkalne. Po drugiej stronie ulicy znajduje się bezdotykowa myjnia samochodowa, a za tylną częścią działki znajduje się farma wiatrowa. Na jej terenie nie obowiązuje MPZP, ale na tym terenie mozliwe jest ubieganie się o uzyskanie decyzji o warunkach zabudowy, na przedsięwzięcia nie zawierające w sobie nowych funkcji mieszkaniowych w tymnp. na zabudowę gospodarczą, usługową i produkcyjno-usługową w tym drobne rzemiosło i funkcje pokrewne do wymienionych, a także zabudowę zagrodową(bez funkcji mieszkalnej). Przedmiotowa zabudowa nie może być uciązliwa dla istniejącej zabudowy mieszkaniaowej na terenach sąsiednich. Klasyfikacja gruntów na działce to IV, V i VI klasa. Działka jest zadbana, regularnie koszona. Na jej terenie znajduje się naturalny staw( w tylnej części) i nie zabiera on istotnej części powierzchni, ale mozna pięknie zagospodarować planując inwestycję. Cena nieruchomości wynosi 425 000 zł Przy zakupie nieruchomości należy brać pod uwagę koszty notarialne oraz jednorazową opłatę do biura nieruchomości w wysokości 1,23% brutto. Serdecznie polecamy ofertę i zapraszamy na jej prezentację

Służymy fachową obsługą, tzn. weryfikujemy stan prawny nieruchomości i w razie potrzeby kierujemy klientów do odpowiednich instytucji oraz urzędów w celu uzupełnienia i sprostowania wszelkich ewentualnych nieprawidłowości.

Ściśle współpracujemy z kancelariami notarialnymi.

Jesteśmy w czasie transakcji przy kliencie od początku do momentu podpisania aktu notarialnego.

Zapewniamy rzetelny i obszerny marketing nieruchomości. promocji, dowożeniu potencjalnych nabywców lub najemców do nieruchomości na własny koszt.

Nasza firma pośredniczy w obrocie nieruchomościami wszelkiego typu, począwszy od mieszkań, domów, przez lokale komercyjne: magazyny, budynki, lokale użytkowe, po szeroki wybór działek budowlanych, rolnych, inwestycyjnych. Ponadto służymy 12-letnim doświadczeniem w prowadzeniu transakcji kupna-sprzedaży różnego rodzaju nieruchomości, oferując pomoc w profesjonalnym rozwiązaniu wszelkich zawiłości prawnych i transakcyjnych, które często pojawiają się przy sprzedaży.

Rozważasz finansowanie zakupu z kredytu? Pracujemy z doradcą kredytowym z wieloletnim stażem, który jest doskonale zorientowany w aktualnym rynku kredytowym. Dobierze najlepszą ofertę dla Twoich potrzeb. Zapraszamy.

Kontakt

Biuro Nieruchomości "DE FACTO" 

POŚREDNIK W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI 

Alewtyna Buczko, licencja nr 5416
tel. kom. 508-390-748

82-300 Elbląg, ul. Garbary 17
tel: 55 232-46-84
e-mail: buczko@elblag.com.pl 

Biuro czynne: 10:00 - 17:00

Projekt i realizacja © 2014 multi agencja reklamowa idealmedia - profesjonalne serwisy internetowe.
Wszystkie materiały zawarte na stronie chronione są prawem autorskim i bez zgody nie mogą być używane i powielane.