Zadzwoń do nas 508-390-748 / 55 232-46-84

W naszej ofercie już jest 76 ogłoszeń!

Mieszkania 22 Domy 13 Działki i grunty 19 Lokale20 Pozostałe2

Działka budowlana

Działka budowlana - Sprzedaż
( 35,00 PLN/m2)
171 500 PLN
Nr oferty: EL02834
Typ umowy: Umowa na wyłączność
Typ transakcji: Sprzedaż
Rynek: Wtórny
Miejscowość: Kwietniewo
Ulica: Kwietniewo
Powierzchnia: 4900.00m2
Rodzaj własności: Własność
Powierzchnia działki: 0.00m2
Liczba pokoi: 0
Ogrzewanie:
Oferta sprzedaży działki z wydanymi warunkami zabudowy w postaci budowy domu jednorodzinnego i garażu. Działka o pow. 4900 m2 położona jest w kameralnej, sympatycznej wsi Kwietniewo oddalonej od Elbląga o 35 km. Działka ma kształt prostokąta , a uzbrojenie takie jak woda, prąd, kanalizacja i linia telefoniczna zanajduje się na granicy działki. Wieś jest położona na szlaku Elbląg- Święty Gaj z pięknym , zabytkowym kościołem w zabudowie gotyckiej. W pobliżu jezioro Kiersyty z infrastrukturą wypoczynkową w postaci domków letniskowych pozwala na zagospodarowanie czasu latniego na kąpiele i wypoczynek. Działka ma kształt prostąkąta jak wspomniałam wyżej , a na jej terenie w tylnej części wykopany jest staw. Dojazd wygodny , drogą asfaltową. Wieś posiada połączenie autobusowe z Elblagiem. Cena nieruchomości wynosi 171.500,00 zł (słownie; sto siedemdziesiąt jeden tysięcy pięćset złotych). Przy zakupie należy uwzględnić koszty notarialne oraz jednorazową opłatę do biura nieruchomości w wysokości 1,23% brutto. Serdecznie polecamy i zapraszamy na prezentację działki.

Służymy fachową obsługą, tzn. weryfikujemy stan prawny nieruchomości i w razie potrzeby kierujemy klientów do odpowiednich instytucji oraz urzędów w celu uzupełnienia i sprostowania wszelkich ewentualnych nieprawidłowości.

Ściśle współpracujemy z kancelariami notarialnymi.

Jesteśmy w czasie transakcji przy kliencie od początku do momentu podpisania aktu notarialnego.

Zapewniamy rzetelny i obszerny marketing nieruchomości. promocji, dowożeniu potencjalnych nabywców lub najemców do nieruchomości na własny koszt.

Nasza firma pośredniczy w obrocie nieruchomościami wszelkiego typu, począwszy od mieszkań, domów, przez lokale komercyjne: magazyny, budynki, lokale użytkowe, po szeroki wybór działek budowlanych, rolnych, inwestycyjnych. Ponadto służymy 12-letnim doświadczeniem w prowadzeniu transakcji kupna-sprzedaży różnego rodzaju nieruchomości, oferując pomoc w profesjonalnym rozwiązaniu wszelkich zawiłości prawnych i transakcyjnych, które często pojawiają się przy sprzedaży.

Rozważasz finansowanie zakupu z kredytu? Pracujemy z doradcą kredytowym z wieloletnim stażem, który jest doskonale zorientowany w aktualnym rynku kredytowym. Dobierze najlepszą ofertę dla Twoich potrzeb. Zapraszamy.

Kontakt

Biuro Nieruchomości "DE FACTO" 

POŚREDNIK W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI 

Alewtyna Buczko, licencja nr 5416
tel. kom. 508-390-748

82-300 Elbląg, ul. Garbary 17
tel: 55 232-46-84
e-mail: buczko@elblag.com.pl 

Biuro czynne: 10:00 - 17:00

Projekt i realizacja © 2014 multi agencja reklamowa idealmedia - profesjonalne serwisy internetowe.
Wszystkie materiały zawarte na stronie chronione są prawem autorskim i bez zgody nie mogą być używane i powielane.