Zadzwoń do nas 508-390-748 / 55 232-46-84

W naszej ofercie już jest 88 ogłoszeń!

Mieszkania 33 Domy 18 Działki i grunty 19 Lokale16 Pozostałe2

Działka

Działka - Sprzedaż
( 60,00 PLN/m2)
72 000 PLN
Nr oferty: BX04336
Typ umowy: Umowa na wyłączność
Typ transakcji: Sprzedaż
Rynek: Wtórny
Miejscowość: Piastowo
Ulica: Piastowo
Powierzchnia: 1200.00m2
Rodzaj własności: Własność
Powierzchnia działki: 0.00m2
Liczba pokoi: 0
Ogrzewanie:
Polecamy do sprzedaży sześć sąsiadujących z sobą działek o powierzchni od ok, 1200 m2 do 1800 m2, usytuowanych w miejscowości Piastowo, gminie Milejewo. Działki z możliwością zabudowy siedliskowej, wokół rozproszona zabudowa zagrodowa. Piastowo znajduje się ok. 7 km od Elbląga, przy drodze krajowej nr 504 Elbląg-Braniewo. Dojazd główną drogą krajową, bezpośrednio do działki prowadzi wewnętrzna droga gminna. W pobliżu funkcjonuje gospodarstwo agroturystyczne gdzie prowadzona jest stadnina koni. Urokliwe tereny Parku Krajobrazowego Wysoczyzny Elbląskiej, wokół lasy. Nieopodal znajduje się najwyższe wzniesienie w regionie - Srebrna Góra (198,5 m n.p.m.), na której, do II wojny światowej wznosiła się murowana wieża widokowa, z której można było oglądać Elbląg, Żuławy i Zalew Wiślany. W chwili obecnej rozpoczęto prace związane z powstaniem w tym miejscu nowej wieży widokowej. Nieopodal powstało nowe osiedle domów jednorodzinnych. Atrakcyjne tereny inwestycyjne, doskonałe miejsce do zamieszkania, dla osób ceniących spokój w otoczeniu natury. W cenie zapewniony projekt domu według indywidualnych potrzeb nabywcy. Cena promocyjna pierwszej sprzedanej działki 60 zł/m2, kolejne w cenie 70 zł/m2. ***Przy zakupie przedmiotowej nieruchomości należy uwzględnić koszty notarialne oraz wynagrodzenie biura nieruchomości w wysokości 1,23%.

Służymy fachową obsługą, tzn. weryfikujemy stan prawny nieruchomości i w razie potrzeby kierujemy klientów do odpowiednich instytucji oraz urzędów w celu uzupełnienia i sprostowania wszelkich ewentualnych nieprawidłowości.

Ściśle współpracujemy z kancelariami notarialnymi.

Jesteśmy w czasie transakcji przy kliencie od początku do momentu podpisania aktu notarialnego.

Zapewniamy rzetelny i obszerny marketing nieruchomości. promocji, dowożeniu potencjalnych nabywców lub najemców do nieruchomości na własny koszt.

Nasza firma pośredniczy w obrocie nieruchomościami wszelkiego typu, począwszy od mieszkań, domów, przez lokale komercyjne: magazyny, budynki, lokale użytkowe, po szeroki wybór działek budowlanych, rolnych, inwestycyjnych. Ponadto służymy 12-letnim doświadczeniem w prowadzeniu transakcji kupna-sprzedaży różnego rodzaju nieruchomości, oferując pomoc w profesjonalnym rozwiązaniu wszelkich zawiłości prawnych i transakcyjnych, które często pojawiają się przy sprzedaży.

Rozważasz finansowanie zakupu z kredytu? Pracujemy z doradcą kredytowym z wieloletnim stażem, który jest doskonale zorientowany w aktualnym rynku kredytowym. Dobierze najlepszą ofertę dla Twoich potrzeb. Zapraszamy.

Kontakt

Biuro Nieruchomości "DE FACTO" 

POŚREDNIK W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI 

Alewtyna Buczko, licencja nr 5416
tel. kom. 508-390-748

82-300 Elbląg, ul. Garbary 17
tel: 55 232-46-84
e-mail: buczko@elblag.com.pl 

Biuro czynne: 10:00 - 17:00

Projekt i realizacja © 2014 multi agencja reklamowa idealmedia - profesjonalne serwisy internetowe.
Wszystkie materiały zawarte na stronie chronione są prawem autorskim i bez zgody nie mogą być używane i powielane.