Zadzwoń do nas 508-390-748 / 55 232-46-84

W naszej ofercie już jest 88 ogłoszeń!

Mieszkania 33 Domy 18 Działki i grunty 19 Lokale16 Pozostałe2

Działka

Działka - Sprzedaż
( 174,39 PLN/m2)
143 000 PLN
Nr oferty: CA01138
Typ umowy: Umowa na wyłączność
Typ transakcji: Sprzedaż
Rynek: Wtórny
Miejscowość: Nowy Dwór Gdański
Ulica: Chabrowa
Powierzchnia: 820.00m2
Rodzaj własności: Własność
Powierzchnia działki: 0.00m2
Liczba pokoi: 0
Ogrzewanie:
Uzbrojona z projektem i pozwoleniem na budowę atrakcyjna działka w Nowym Dworze Gdańskim Prezentujemy na sprzedaż działkę budowlaną o pow. 820m2 znajdującą się na nowopowstałym osiedlu przy ulicy Chabrowej. Działka w kształcie niemal kwadratu, całkowicie uzbrojona ( kanalizacja parę metrów w drodze), gaz i woda już są na działce. Bardzo atrakcyjna dzielnica domów jednorodzinnych, dla poszukujących spokoju i wytchnienia. Cena obejmuje projekt domu z projektem zagospodarowania ,, Dom w Sasankach 3". Cena 143 000zł obejmuje udziały w drodze dojazdowej. Dla zdecydowanych klientów cena do negocjacji. Kupujący ponosi koszty notarialne i prowizję agencji nieruchomości. Polecamy ofertę.!!

Służymy fachową obsługą, tzn. weryfikujemy stan prawny nieruchomości i w razie potrzeby kierujemy klientów do odpowiednich instytucji oraz urzędów w celu uzupełnienia i sprostowania wszelkich ewentualnych nieprawidłowości.

Ściśle współpracujemy z kancelariami notarialnymi.

Jesteśmy w czasie transakcji przy kliencie od początku do momentu podpisania aktu notarialnego.

Zapewniamy rzetelny i obszerny marketing nieruchomości. promocji, dowożeniu potencjalnych nabywców lub najemców do nieruchomości na własny koszt.

Nasza firma pośredniczy w obrocie nieruchomościami wszelkiego typu, począwszy od mieszkań, domów, przez lokale komercyjne: magazyny, budynki, lokale użytkowe, po szeroki wybór działek budowlanych, rolnych, inwestycyjnych. Ponadto służymy 12-letnim doświadczeniem w prowadzeniu transakcji kupna-sprzedaży różnego rodzaju nieruchomości, oferując pomoc w profesjonalnym rozwiązaniu wszelkich zawiłości prawnych i transakcyjnych, które często pojawiają się przy sprzedaży.

Rozważasz finansowanie zakupu z kredytu? Pracujemy z doradcą kredytowym z wieloletnim stażem, który jest doskonale zorientowany w aktualnym rynku kredytowym. Dobierze najlepszą ofertę dla Twoich potrzeb. Zapraszamy.

Kontakt

Biuro Nieruchomości "DE FACTO" 

POŚREDNIK W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI 

Alewtyna Buczko, licencja nr 5416
tel. kom. 508-390-748

82-300 Elbląg, ul. Garbary 17
tel: 55 232-46-84
e-mail: buczko@elblag.com.pl 

Biuro czynne: 10:00 - 17:00

Projekt i realizacja © 2014 multi agencja reklamowa idealmedia - profesjonalne serwisy internetowe.
Wszystkie materiały zawarte na stronie chronione są prawem autorskim i bez zgody nie mogą być używane i powielane.