Zadzwoń do nas 508-390-748 / 55 232-46-84

W naszej ofercie już jest 90 ogłoszeń!

Mieszkania 38 Domy 11 Działki i grunty 21 Lokale19 Pozostałe1

Działka

Działka - Sprzedaż
( 140,00 PLN/m2)
420 000 PLN
Nr oferty: BX04359
Typ umowy: Umowa na wyłączność
Typ transakcji: Sprzedaż
Rynek: Wtórny
Miejscowość: Piastowo
Ulica: Piastowo
Powierzchnia: 3000.00m2
Rodzaj własności: Własność
Powierzchnia działki: 0.00m2
Liczba pokoi: 0
Ogrzewanie:
Polecamy do sprzedaży atrakcyjną działkę z bezpośrednim dostępem do urokliwego jeziora Troyl, w samym sercu Wysoczyzny Elbląskiej. Działka niezabudowana o pow. 3000 m2, z linią brzegową jeziorka Troyl, położona w miejscowości Piastowo, gminie Milejewo. Urokliwe tereny Parku Krajobrazowego Wysoczyzny Elbląskiej, wokół lasy. W planie zagospodarowaia przestrzennego działka położona w strefie terenów zieleni naturalnej. Piastowo znajduje się ok. 7 km od Elbląga, przy drodze krajowej nr 504 Elbląg-Braniewo. Dojazd główną drogą krajową, bezpośrednio do działki prowadzi wewnętrzna droga gminna. W pobliżu funkcjonuje gospodarstwo agroturystyczne gdzie prowadzona jest stadnina koni. W pobliżu znajduje się najwyższe wzniesienie w regionie - Srebrna Góra (198,5 m n.p.m.), na której, do II wojny światowej wznosiła się murowana wieża widokowa, z której można było oglądać Elbląg, Żuławy i Zalew Wiślany. W chwili obecnej rozpoczęto prace związane z powstaniem w tym miejscu nowej wieży widokowej. Nieopodal powstało nowe osiedle domów jednorodzinnych. Atrakcyjne tereny inwestycyjne, doskonałe miejsce dla osób ceniących spokój w otoczeniu natury. ***Przy zakupie przedmiotowej nieruchomości należy uwzględnić koszty notarialne oraz wynagrodzenie biura nieruchomości w wysokości 1,23%.

Służymy fachową obsługą, tzn. weryfikujemy stan prawny nieruchomości i w razie potrzeby kierujemy klientów do odpowiednich instytucji oraz urzędów w celu uzupełnienia i sprostowania wszelkich ewentualnych nieprawidłowości.

Ściśle współpracujemy z kancelariami notarialnymi.

Jesteśmy w czasie transakcji przy kliencie od początku do momentu podpisania aktu notarialnego.

Zapewniamy rzetelny i obszerny marketing nieruchomości. promocji, dowożeniu potencjalnych nabywców lub najemców do nieruchomości na własny koszt.

Nasza firma pośredniczy w obrocie nieruchomościami wszelkiego typu, począwszy od mieszkań, domów, przez lokale komercyjne: magazyny, budynki, lokale użytkowe, po szeroki wybór działek budowlanych, rolnych, inwestycyjnych. Ponadto służymy 12-letnim doświadczeniem w prowadzeniu transakcji kupna-sprzedaży różnego rodzaju nieruchomości, oferując pomoc w profesjonalnym rozwiązaniu wszelkich zawiłości prawnych i transakcyjnych, które często pojawiają się przy sprzedaży.

Rozważasz finansowanie zakupu z kredytu? Pracujemy z doradcą kredytowym z wieloletnim stażem, który jest doskonale zorientowany w aktualnym rynku kredytowym. Dobierze najlepszą ofertę dla Twoich potrzeb. Zapraszamy.

Kontakt

Biuro Nieruchomości "DE FACTO" 

POŚREDNIK W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI 

Alewtyna Buczko, licencja nr 5416
tel. kom. 508-390-748

82-300 Elbląg, ul. Garbary 17
tel: 55 232-46-84
e-mail: buczko@elblag.com.pl 

Biuro czynne: 10:00 - 17:00

Projekt i realizacja © 2014 multi agencja reklamowa idealmedia - profesjonalne serwisy internetowe.
Wszystkie materiały zawarte na stronie chronione są prawem autorskim i bez zgody nie mogą być używane i powielane.