Zadzwoń do nas 508-390-748 / 55 232-46-84

W naszej ofercie już jest 84 ogłoszeń!

Mieszkania 20 Domy 17 Działki i grunty 22 Lokale23 Pozostałe2

Dom letniskowy

Dom letniskowy - Sprzedaż
( 4 307,69 PLN/m2)
168 000 PLN
Nr oferty: EL02850
Typ umowy: Umowa na wyłączność
Typ transakcji: Sprzedaż
Rynek: Wtórny
Miejscowość: Siemiany
Ulica: Siemiany
Powierzchnia: 39.00m2
Rodzaj własności: Własność
Powierzchnia działki: 400.00m2
Liczba pokoi: 3
Ogrzewanie: Gazowe
Oferta sprzedaży domku letniskowego, stanowiącego przyczepę holenderską z dobudowanym tarsem w turystycznej miejscowości Siemiany nad jeziorem Jeziorak. W domku o pow.39m2 znajdują się 2 sypialnie, salonik, otwarta kuchnia oraz łazienka z przysznicem. Na zewnątrz dobudowany jest taras umożliwiający spędzanie miłego czasu przy kawie na świeżym powietrzu z widokiem na las. W domku zainstalowano kominek gazowy, prąd, a do odprowadzania ścieków służy ekologiczne szambo.Domek jest w dobrym stanie i sprzedawany jest z całym wyposażeniem po uprzednim usunięciu rzeczy prywatnych.Całość jest ładnie ogrodzona, zadbana z nasadzeniami kwiatów i innych roślin i usadowiona na działce(będącej przedmiotem umowy najmu) o pow. 400 m2.Do jeziora i plaży odległość wynosi 100 m. Całość nieruchomości znajduje się na leśnej polanie w otoczeniu szumiących sosen i drzew liściastych. W niedalekiej odległości znajdują się przystanie jachtowe, sklepy spożywcze i w okresie letnim stragany wielobranżowe. Cena wynosi 168 000 zł. Zapraszamy na prezentację. Przy zakupie występuje jednorazowa opłata do biura nieruchomości w wysokości 1% netto , liczony od ceny sprzedaży.

Służymy fachową obsługą, tzn. weryfikujemy stan prawny nieruchomości i w razie potrzeby kierujemy klientów do odpowiednich instytucji oraz urzędów w celu uzupełnienia i sprostowania wszelkich ewentualnych nieprawidłowości.

Ściśle współpracujemy z kancelariami notarialnymi.

Jesteśmy w czasie transakcji przy kliencie od początku do momentu podpisania aktu notarialnego.

Zapewniamy rzetelny i obszerny marketing nieruchomości. promocji, dowożeniu potencjalnych nabywców lub najemców do nieruchomości na własny koszt.

Nasza firma pośredniczy w obrocie nieruchomościami wszelkiego typu, począwszy od mieszkań, domów, przez lokale komercyjne: magazyny, budynki, lokale użytkowe, po szeroki wybór działek budowlanych, rolnych, inwestycyjnych. Ponadto służymy 12-letnim doświadczeniem w prowadzeniu transakcji kupna-sprzedaży różnego rodzaju nieruchomości, oferując pomoc w profesjonalnym rozwiązaniu wszelkich zawiłości prawnych i transakcyjnych, które często pojawiają się przy sprzedaży.

Rozważasz finansowanie zakupu z kredytu? Pracujemy z doradcą kredytowym z wieloletnim stażem, który jest doskonale zorientowany w aktualnym rynku kredytowym. Dobierze najlepszą ofertę dla Twoich potrzeb. Zapraszamy.

Kontakt

Biuro Nieruchomości "DE FACTO" 

POŚREDNIK W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI 

Alewtyna Buczko, licencja nr 5416
tel. kom. 508-390-748

82-300 Elbląg, ul. Garbary 17
tel: 55 232-46-84
e-mail: buczko@elblag.com.pl 

Biuro czynne: 10:00 - 17:00

Projekt i realizacja © 2014 multi agencja reklamowa idealmedia - profesjonalne serwisy internetowe.
Wszystkie materiały zawarte na stronie chronione są prawem autorskim i bez zgody nie mogą być używane i powielane.