Zadzwoń do nas 508-390-748 / 55 232-46-84

W naszej ofercie już jest 91 ogłoszeń!

Mieszkania 34 Domy 13 Działki i grunty 21 Lokale20 Pozostałe3

Dom wolnostojący

Dom wolnostojący - Sprzedaż
( 2 564,70 PLN/m2)
659 000 PLN
Nr oferty: BX04395
Typ umowy: Umowa na wyłączność
Typ transakcji: Sprzedaż
Rynek: Wtórny
Miejscowość: Pomorska Wieś
Ulica: Pomorska Wieś
Powierzchnia: 256.95m2
Rodzaj własności: Własność
Powierzchnia działki: 2841.00m2
Liczba pokoi: 7
Ogrzewanie:
DOM WOLNOSTOJĄCY W BUDOWIE, W STANIE SUROWYM ZAMKNIĘTYM, w miejscowości Pomorska Wieś, gm. Milejewo, ok. 15 km od Elbląga. Prezentowana nieruchomość to dom wolnostojący o powierzchni użytkowej mieszkalnej 205 m2 + garaż o pow. 31,4 m2 + 20 m2 pow. gospodarczej, parterowy z poddaszem użytkowym, niepodpiwniczony. Dom z garażem dwustanowiskowym w ramach bryły domu. Działka własnościowa o łącznej powierzchni 2841 m2. Dom jest budynkiem jednorodzinnym, parterowym z poddaszem użytkowym, murowanym, w budowie. Dom jest wybudowany z gazobetonu, dach budynku został pokryty dachówką ceramiczną. Obszerna działka o powierzchni 2841 m2, stwarza duże możliwości jej zagospodarowania, w centrum działki istnieje zagłębienie z zarośniętym oczkiem wodnym. Układ pomieszczeń: parter o powierzchni 162,75 m2 (w tym garaż o pow. 31,4 m2) składa się z wiatrołapu, komunikacji z klatką schodową, salonu o pow. 32 m2 otwartego na kuchnię o pow. 15 m2, gabinetu, dwóch sypialni, łazienki, spiżarni, kotłowni oraz garażu dwustanowiskowego z bramą na pilota. Na poddaszu o pow. 94,2 m2 usytuowane są 3 sypialnie, łazienka, komunikacja i stryszek. Funkcjonalny układ pomieszczeń, pokoje przestronne, salon pięknie doświetlony dużymi oknami tarasowymi. Media: do budynku doprowadzony prąd, jest założony licznik energetyczny, w domu rozprowadzona instalacja. Przyłącze wody doprowadzone do granicy działki. Brak kanalizacji gminnej, planowana przydomowa oczyszczalnia ścieków. Wewnątrz domu wykonane tynki mineralne, cementowo-wapienne, więźba dachowa odeskowana, omembramowana. Stropy typu Filigran. Stolarka okienna oraz drzwi zewnętrzne w kolorze modnego antracytu. Bardzo dobry dojazd do nieruchomości, nową drogą asfaltową. Jest wykonany projekt zjazdu drogowego do posesji. Nieruchomość posiada kompletną i rzetelnie prowadzoną dokumentację budowlaną. Nieruchomość urokliwie usytuowana, wokół nowe domu jednorodzinne. Pomorska Wieś to miejscowość usytuowana ok. 15 km od Elbląga, gminie Milejewo, urokliwe tereny Wysoczyzny Elbląskiej, wokół lasy, pola, tereny spacerowe. Dobrze rozwinięta infrastruktura, komunikacja, z szybkim dojazdem do miasta. Zachęcamy do obejrzenia, po wcześniejszym umówieniu się telefonicznie! ***Przy zakupie przedmiotowej nieruchomości należy uwzględnić koszty notarialne oraz wynagrodzenie biura nieruchomości w wysokości 1,23%.

Służymy fachową obsługą, tzn. weryfikujemy stan prawny nieruchomości i w razie potrzeby kierujemy klientów do odpowiednich instytucji oraz urzędów w celu uzupełnienia i sprostowania wszelkich ewentualnych nieprawidłowości.

Ściśle współpracujemy z kancelariami notarialnymi.

Jesteśmy w czasie transakcji przy kliencie od początku do momentu podpisania aktu notarialnego.

Zapewniamy rzetelny i obszerny marketing nieruchomości. promocji, dowożeniu potencjalnych nabywców lub najemców do nieruchomości na własny koszt.

Nasza firma pośredniczy w obrocie nieruchomościami wszelkiego typu, począwszy od mieszkań, domów, przez lokale komercyjne: magazyny, budynki, lokale użytkowe, po szeroki wybór działek budowlanych, rolnych, inwestycyjnych. Ponadto służymy 12-letnim doświadczeniem w prowadzeniu transakcji kupna-sprzedaży różnego rodzaju nieruchomości, oferując pomoc w profesjonalnym rozwiązaniu wszelkich zawiłości prawnych i transakcyjnych, które często pojawiają się przy sprzedaży.

Rozważasz finansowanie zakupu z kredytu? Pracujemy z doradcą kredytowym z wieloletnim stażem, który jest doskonale zorientowany w aktualnym rynku kredytowym. Dobierze najlepszą ofertę dla Twoich potrzeb. Zapraszamy.

Kontakt

Biuro Nieruchomości "DE FACTO" 

POŚREDNIK W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI 

Alewtyna Buczko, licencja nr 5416
tel. kom. 508-390-748

82-300 Elbląg, ul. Garbary 17
tel: 55 232-46-84
e-mail: buczko@elblag.com.pl 

Biuro czynne: 10:00 - 17:00

Projekt i realizacja © 2014 multi agencja reklamowa idealmedia - profesjonalne serwisy internetowe.
Wszystkie materiały zawarte na stronie chronione są prawem autorskim i bez zgody nie mogą być używane i powielane.