Zadzwoń do nas 508-390-748 / 55 232-46-84

W naszej ofercie już jest 91 ogłoszeń!

Mieszkania 34 Domy 13 Działki i grunty 21 Lokale20 Pozostałe3

Działka rolna

Działka rolna - Sprzedaż
( 7,00 PLN/m2)
737 100 PLN
Nr oferty: EL02896
Typ umowy: Umowa bezpośrednia na wyłączność
Typ transakcji: Sprzedaż
Rynek: Wtórny
Miejscowość: Nowe Dolno
Ulica: Nowe Dolno
Powierzchnia: 105300.00m2
Rodzaj własności: Własność
Powierzchnia działki: 0.00m2
Liczba pokoi: 0
Ogrzewanie:
Oferta sprzedaży działki rolnej w Nowym Dolnie w gminie Markusy. Proponowana do sprzedaży działka rolna w kształcie prostokąta o pow. 10.5300 m2 znajduje się na terenie wsi Nowe Dolno. Jest to działka typowo rolna, przeznaczona w MPZP do produkcji rolnej, ogólnej i produkcji ogrodniczej. Dostęp do działki jest bardzo wygodny, a dojeżdża się do niej drogą asfaltową. Działka jest użytkowana i zadbana. Przez działkę przebiegają media: kanalizacja oraz woda, prąd na granicy działki Nowe Dolno to niewielka wieś w gminie Markusy, położonej na terenie Żuław Elbląskich w województwie Warmińsko-Mazurskim. Jest to teren o żyznych glebach klasy III, III b i IV b. W okolicy działki znajdują się zabudowania siedlisk rolnych oraz pól uprawnych. Miejscowość Nowe dolno znajduje się w odległości 30 km od Elbląga oraz 17 km od Pasłęka dojazd trasą S7 oraz dogodną drogą gminną Cena za 1 m2 wynosi 7 zł (siedem złotych). Przy ewentualnym zakupie działki , należy uwzględnić opłaty notarialne oraz jednorazową opłatę w wysokości 1% brutto do biura nieruchomości za czynności pośrednictwa. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i na jej prezentację .

Służymy fachową obsługą, tzn. weryfikujemy stan prawny nieruchomości i w razie potrzeby kierujemy klientów do odpowiednich instytucji oraz urzędów w celu uzupełnienia i sprostowania wszelkich ewentualnych nieprawidłowości.

Ściśle współpracujemy z kancelariami notarialnymi.

Jesteśmy w czasie transakcji przy kliencie od początku do momentu podpisania aktu notarialnego.

Zapewniamy rzetelny i obszerny marketing nieruchomości. promocji, dowożeniu potencjalnych nabywców lub najemców do nieruchomości na własny koszt.

Nasza firma pośredniczy w obrocie nieruchomościami wszelkiego typu, począwszy od mieszkań, domów, przez lokale komercyjne: magazyny, budynki, lokale użytkowe, po szeroki wybór działek budowlanych, rolnych, inwestycyjnych. Ponadto służymy 12-letnim doświadczeniem w prowadzeniu transakcji kupna-sprzedaży różnego rodzaju nieruchomości, oferując pomoc w profesjonalnym rozwiązaniu wszelkich zawiłości prawnych i transakcyjnych, które często pojawiają się przy sprzedaży.

Rozważasz finansowanie zakupu z kredytu? Pracujemy z doradcą kredytowym z wieloletnim stażem, który jest doskonale zorientowany w aktualnym rynku kredytowym. Dobierze najlepszą ofertę dla Twoich potrzeb. Zapraszamy.

Kontakt

Biuro Nieruchomości "DE FACTO" 

POŚREDNIK W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI 

Alewtyna Buczko, licencja nr 5416
tel. kom. 508-390-748

82-300 Elbląg, ul. Garbary 17
tel: 55 232-46-84
e-mail: buczko@elblag.com.pl 

Biuro czynne: 10:00 - 17:00

Projekt i realizacja © 2014 multi agencja reklamowa idealmedia - profesjonalne serwisy internetowe.
Wszystkie materiały zawarte na stronie chronione są prawem autorskim i bez zgody nie mogą być używane i powielane.