Zadzwoń do nas 508-390-748 / 55 232-46-84

W naszej ofercie już jest 91 ogłoszeń!

Mieszkania 34 Domy 13 Działki i grunty 21 Lokale20 Pozostałe3

Działka

Działka - Sprzedaż
( 68,18 PLN/m2)
75 000 PLN
Nr oferty: BX04422
Typ umowy: Umowa na wyłączność
Typ transakcji: Sprzedaż
Rynek: Wtórny
Miejscowość: Stare Monasterzysko
Ulica: Stare Monasterzysko
Powierzchnia: 1100.00m2
Rodzaj własności: Własność
Powierzchnia działki: 0.00m2
Liczba pokoi: 0
Ogrzewanie:
Jeśli poszukujesz działki pod budowę własnego domu, z dala od zgiełku miasta, przy jednoczesnej dobrej komunikacji z Elblągiem, ta oferta jest dla Ciebie! Polecamy do sprzedaży działkę w miejscowości Stare Monasterzysko, gminie Młynary, powiecie elbląskim. Działka o powierzchni 1100 m2, w planie zagospodarowania przestrzennego teren przeznaczony pod zabudowę mieszkalną zagrodową, usytuowana ok.18 km od Elbląga. Media: prąd na działce, woda w drodze, brak kanalizacji. Dojazd do działki utwardzoną drogą gminną. Wokół tereny leśne, w pobliżu Rezerwat Pióropusznikowy Jar. Możliwość zakupu działki sąsiedniej nr 47/2 o powierzchni ok. 2200 m2 na odrębnie uzgodnionych warunkach. Położenie wśród natury, lasu, dobry dojazd, bliskość miasta, z jednoczesną gwarancją ciszy i spokoju - to mocne atuty tej działki. Zachęcamy do obejrzenia! ***Przy zakupie przedmiotowej nieruchomości należy uwzględnić koszty notarialne oraz wynagrodzenie biura nieruchomości w wysokości 1,5 %.

Służymy fachową obsługą, tzn. weryfikujemy stan prawny nieruchomości i w razie potrzeby kierujemy klientów do odpowiednich instytucji oraz urzędów w celu uzupełnienia i sprostowania wszelkich ewentualnych nieprawidłowości.

Ściśle współpracujemy z kancelariami notarialnymi.

Jesteśmy w czasie transakcji przy kliencie od początku do momentu podpisania aktu notarialnego.

Zapewniamy rzetelny i obszerny marketing nieruchomości. promocji, dowożeniu potencjalnych nabywców lub najemców do nieruchomości na własny koszt.

Nasza firma pośredniczy w obrocie nieruchomościami wszelkiego typu, począwszy od mieszkań, domów, przez lokale komercyjne: magazyny, budynki, lokale użytkowe, po szeroki wybór działek budowlanych, rolnych, inwestycyjnych. Ponadto służymy 12-letnim doświadczeniem w prowadzeniu transakcji kupna-sprzedaży różnego rodzaju nieruchomości, oferując pomoc w profesjonalnym rozwiązaniu wszelkich zawiłości prawnych i transakcyjnych, które często pojawiają się przy sprzedaży.

Rozważasz finansowanie zakupu z kredytu? Pracujemy z doradcą kredytowym z wieloletnim stażem, który jest doskonale zorientowany w aktualnym rynku kredytowym. Dobierze najlepszą ofertę dla Twoich potrzeb. Zapraszamy.

Kontakt

Biuro Nieruchomości "DE FACTO" 

POŚREDNIK W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI 

Alewtyna Buczko, licencja nr 5416
tel. kom. 508-390-748

82-300 Elbląg, ul. Garbary 17
tel: 55 232-46-84
e-mail: buczko@elblag.com.pl 

Biuro czynne: 10:00 - 17:00

Projekt i realizacja © 2014 multi agencja reklamowa idealmedia - profesjonalne serwisy internetowe.
Wszystkie materiały zawarte na stronie chronione są prawem autorskim i bez zgody nie mogą być używane i powielane.