Zadzwoń do nas 508-390-748 / 55 232-46-84

W naszej ofercie już jest 91 ogłoszeń!

Mieszkania 34 Domy 13 Działki i grunty 21 Lokale20 Pozostałe3

Lokal użytkowy

Lokal użytkowy - Wynajem
( 18,75 PLN/m2)
1 500 PLN
Nr oferty: BX04436
Typ umowy: Umowa na wyłączność
Typ transakcji: Wynajem
Rynek: Wtórny
Miejscowość: Elbląg
Ulica: Bednarska
Powierzchnia: 80.00m2
Rodzaj własności: Własność
Powierzchnia działki: 0.00m2
Liczba pokoi: 2
Ogrzewanie: C.o. miejskie
LOKAL HANDLOWO-USŁUGOWY NA STARYM MIEŚCIE! Lokal handlowo-usługowy położony na elbląskiej starówce przy ul. Bednarskiej, na parterze, o powierzchni użytkowej ok. 80 m2. Składa się z sali głównej o pow. 57 m2, wydzielonego przeszkloną ścianką pomieszczenia o pow. 16 m2 oraz toalety. Lokal w dobrym stanie technicznym. Posadzki pokryte panelami podłogowymi. Wejście do lokalu z poziomu chodnika, duża witryna wystawowa. Lokal na dowolną działalność. Media miejskie, w pełni olicznikowany. Czynsz najmu 1500 zł netto (+ podatek VAT), dodatkowo opłata stała dla zarządcy budynku ok. 500 zł + media wg zużycia tj. centralne ogrzewanie, woda i prąd wg liczników. Kaucja gwarancyjna 2000 zł. Zapraszamy na prezentację po wcześniejszym umówieniu się telefonicznie. ***Przy najmie należy uwzględnić jednorazowe wynagrodzenie biura nieruchomości.

Służymy fachową obsługą, tzn. weryfikujemy stan prawny nieruchomości i w razie potrzeby kierujemy klientów do odpowiednich instytucji oraz urzędów w celu uzupełnienia i sprostowania wszelkich ewentualnych nieprawidłowości.

Ściśle współpracujemy z kancelariami notarialnymi.

Jesteśmy w czasie transakcji przy kliencie od początku do momentu podpisania aktu notarialnego.

Zapewniamy rzetelny i obszerny marketing nieruchomości. promocji, dowożeniu potencjalnych nabywców lub najemców do nieruchomości na własny koszt.

Nasza firma pośredniczy w obrocie nieruchomościami wszelkiego typu, począwszy od mieszkań, domów, przez lokale komercyjne: magazyny, budynki, lokale użytkowe, po szeroki wybór działek budowlanych, rolnych, inwestycyjnych. Ponadto służymy 12-letnim doświadczeniem w prowadzeniu transakcji kupna-sprzedaży różnego rodzaju nieruchomości, oferując pomoc w profesjonalnym rozwiązaniu wszelkich zawiłości prawnych i transakcyjnych, które często pojawiają się przy sprzedaży.

Rozważasz finansowanie zakupu z kredytu? Pracujemy z doradcą kredytowym z wieloletnim stażem, który jest doskonale zorientowany w aktualnym rynku kredytowym. Dobierze najlepszą ofertę dla Twoich potrzeb. Zapraszamy.

Kontakt

Biuro Nieruchomości "DE FACTO" 

POŚREDNIK W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI 

Alewtyna Buczko, licencja nr 5416
tel. kom. 508-390-748

82-300 Elbląg, ul. Garbary 17
tel: 55 232-46-84
e-mail: buczko@elblag.com.pl 

Biuro czynne: 10:00 - 17:00

Projekt i realizacja © 2014 multi agencja reklamowa idealmedia - profesjonalne serwisy internetowe.
Wszystkie materiały zawarte na stronie chronione są prawem autorskim i bez zgody nie mogą być używane i powielane.