Zadzwoń do nas 508-390-748 / 55 232-46-84

W naszej ofercie już jest 91 ogłoszeń!

Mieszkania 34 Domy 13 Działki i grunty 21 Lokale20 Pozostałe3

Lokal użytkowy

Lokal użytkowy - Sprzedaż
( 3 696,38 PLN/m2)
430 000 PLN
Nr oferty: XP01268
Typ umowy: Umowa na wyłączność
Typ transakcji: Sprzedaż
Rynek: Wtórny
Miejscowość: Elbląg
Ulica: Robotnicza
Powierzchnia: 116.33m2
Rodzaj własności: Własność
Powierzchnia działki: 0.00m2
Liczba pokoi: 5
Ogrzewanie:
Oferta sprzedaży lokalu użytkowego w Elblągu. Polecamy do sprzedaży lokal użytkowy w bardzo dobrej lokalizacji, usytuowany w Elblągu, przy ulicy Robotniczej. Lokal użytkowy o powierzchni 116,33 m2, składa się się pomieszczeń sprzedaży, biurowych, pomieszczeń produkcyjnych lub magazynowych, wc, pomieszczenia socjalnego i magazynku. Dwa wejścia do lokalu (od ulicy i od podwórza). Od ulicy duże witryny. Ogrzewanie - rozprowadzona jest instalacja i zamontowane grzejniki. Jest miejsce na zamontowanie pieca gazowego. Do budynku doprowadzony jest gaz. Lokal wymaga remontu. Opłata administracyjna 721 zł/m-c. W sąsiedztwie lokalu jest duże osiedle mieszkaniowe i funkcjonują placówki usługowo-handlowe. W lokalu pierwotnie była piekarnia, potem magazyn, a ostatnio lokal biurowo-magazynowy firmy remontowej. Lokal nadaje się na różnego rodzaju działalność: biurową, magazynową, handlową lub usługową. Istnieje też możliwość przekształcenia go na lokal mieszkalny. Cena sprzedaży 430 000 zł. Zapraszamy do oglądania. Przy zakupie lokalu należy uwzględnić koszty notarialne i jednorazowe wynagrodzenie agencji nieruchomości.

Służymy fachową obsługą, tzn. weryfikujemy stan prawny nieruchomości i w razie potrzeby kierujemy klientów do odpowiednich instytucji oraz urzędów w celu uzupełnienia i sprostowania wszelkich ewentualnych nieprawidłowości.

Ściśle współpracujemy z kancelariami notarialnymi.

Jesteśmy w czasie transakcji przy kliencie od początku do momentu podpisania aktu notarialnego.

Zapewniamy rzetelny i obszerny marketing nieruchomości. promocji, dowożeniu potencjalnych nabywców lub najemców do nieruchomości na własny koszt.

Nasza firma pośredniczy w obrocie nieruchomościami wszelkiego typu, począwszy od mieszkań, domów, przez lokale komercyjne: magazyny, budynki, lokale użytkowe, po szeroki wybór działek budowlanych, rolnych, inwestycyjnych. Ponadto służymy 12-letnim doświadczeniem w prowadzeniu transakcji kupna-sprzedaży różnego rodzaju nieruchomości, oferując pomoc w profesjonalnym rozwiązaniu wszelkich zawiłości prawnych i transakcyjnych, które często pojawiają się przy sprzedaży.

Rozważasz finansowanie zakupu z kredytu? Pracujemy z doradcą kredytowym z wieloletnim stażem, który jest doskonale zorientowany w aktualnym rynku kredytowym. Dobierze najlepszą ofertę dla Twoich potrzeb. Zapraszamy.

Kontakt

Biuro Nieruchomości "DE FACTO" 

POŚREDNIK W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI 

Alewtyna Buczko, licencja nr 5416
tel. kom. 508-390-748

82-300 Elbląg, ul. Garbary 17
tel: 55 232-46-84
e-mail: buczko@elblag.com.pl 

Biuro czynne: 10:00 - 17:00

Projekt i realizacja © 2014 multi agencja reklamowa idealmedia - profesjonalne serwisy internetowe.
Wszystkie materiały zawarte na stronie chronione są prawem autorskim i bez zgody nie mogą być używane i powielane.