Zadzwoń do nas 508-390-748 / 55 232-46-84

W naszej ofercie już jest 91 ogłoszeń!

Mieszkania 34 Domy 13 Działki i grunty 21 Lokale20 Pozostałe3

Działka budowlana

Działka budowlana - Sprzedaż
( 250,00 PLN/m2)
255 000 PLN
Nr oferty: EL02915
Typ umowy: Umowa bezpośrednia na wyłączność
Typ transakcji: Sprzedaż
Rynek: Wtórny
Miejscowość: Gronowo Górne
Ulica: Kryształowa
Powierzchnia: 1020.00m2
Rodzaj własności: Własność
Powierzchnia działki: 0.00m2
Liczba pokoi: 0
Ogrzewanie:
Oferta sprzedaży 2 działek budowlanych w Gronowie Górnym. Oferta obejmuje działkę nr 219/54 o pow. 1020m2 i działkę nr 219/51 o pow.989m2(oczywiście nie ma musu kupowania dwóch działek , można kupić każdą osobno). Obydwie położone są na powstającym osiedlu domków jednorodzinnych „NA WZGÓRZU” przy ul.Kryształowej. Jest to miejsce bardzo przyjazne, otoczone zielenią, a z najwyższego punktu osiedla, podczas spaceru można podziwiać widok na J. Drużno. W pobliżu znajdują się liczne nowo wybudowane domki jednorodzinne. Działki umiejscowione są przy drodze asfaltowej z bardzo dobrym dojazdem i uzbrojone są UWAGA: w prąd, wodę, gaz i kanalizację!!!! Obydwie w MPZP przeznaczone są pod budownictwo mieszkaniowo- usługowe. Gronowo Górne, to praktycznie dzielnica Elbląga z dostępem do sklepów, szkoły , a najbliższe przedszkole znajduje się na ul. Grunwaldzkiej( wylotowa z Gronowa Górnego i na trasę do warszawy i Gdańska) w Elblągu. W cenie nieruchomości właściciel oferuję również wykarczowanie działki. Cena wynosi 250 zł za 1m2. Polecamy serdecznie. Przy zakupie należy liczyć się z opłatami notarialnymi i jednorazową opłatą do biura nieruchomości za czynności pośrednictwa.

Służymy fachową obsługą, tzn. weryfikujemy stan prawny nieruchomości i w razie potrzeby kierujemy klientów do odpowiednich instytucji oraz urzędów w celu uzupełnienia i sprostowania wszelkich ewentualnych nieprawidłowości.

Ściśle współpracujemy z kancelariami notarialnymi.

Jesteśmy w czasie transakcji przy kliencie od początku do momentu podpisania aktu notarialnego.

Zapewniamy rzetelny i obszerny marketing nieruchomości. promocji, dowożeniu potencjalnych nabywców lub najemców do nieruchomości na własny koszt.

Nasza firma pośredniczy w obrocie nieruchomościami wszelkiego typu, począwszy od mieszkań, domów, przez lokale komercyjne: magazyny, budynki, lokale użytkowe, po szeroki wybór działek budowlanych, rolnych, inwestycyjnych. Ponadto służymy 12-letnim doświadczeniem w prowadzeniu transakcji kupna-sprzedaży różnego rodzaju nieruchomości, oferując pomoc w profesjonalnym rozwiązaniu wszelkich zawiłości prawnych i transakcyjnych, które często pojawiają się przy sprzedaży.

Rozważasz finansowanie zakupu z kredytu? Pracujemy z doradcą kredytowym z wieloletnim stażem, który jest doskonale zorientowany w aktualnym rynku kredytowym. Dobierze najlepszą ofertę dla Twoich potrzeb. Zapraszamy.

Kontakt

Biuro Nieruchomości "DE FACTO" 

POŚREDNIK W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI 

Alewtyna Buczko, licencja nr 5416
tel. kom. 508-390-748

82-300 Elbląg, ul. Garbary 17
tel: 55 232-46-84
e-mail: buczko@elblag.com.pl 

Biuro czynne: 10:00 - 17:00

Projekt i realizacja © 2014 multi agencja reklamowa idealmedia - profesjonalne serwisy internetowe.
Wszystkie materiały zawarte na stronie chronione są prawem autorskim i bez zgody nie mogą być używane i powielane.