Zadzwoń do nas 508-390-748 / 55 232-46-84

W naszej ofercie już jest 91 ogłoszeń!

Mieszkania 34 Domy 13 Działki i grunty 21 Lokale20 Pozostałe3

Lokal użytkowy

Lokal użytkowy - Sprzedaż
( 2 947,37 PLN/m2)
168 000 PLN
Nr oferty: EL02919
Typ umowy: Umowa pośrednictwa
Typ transakcji: Sprzedaż
Rynek: Wtórny
Miejscowość: Braniewo
Ulica: Braniewo
Powierzchnia: 57.00m2
Rodzaj własności: Własność
Powierzchnia działki: 0.00m2
Liczba pokoi: 2
Ogrzewanie:
Oferta sprzedaży lokalu gastronomicznego. Lokam jest mobilny z możliwością ustawiania w dowolnym miejscu. Składa się on z dwóch pawilonów połączonych ze sobą. Pierwszy o powierzchni 35 m oraz drugi ogródka o powierzchni 22 m w pełni zabudowanego wraz ze stołami i ławkami na 30 miejsc siedzących oraz oknami przesuwnymi. Ogródek wykonany jest z płyt warstwowych umożliwiających użytkowanie pomieszczenie całorocznie. Na tyle lokalu znajduje się magazyn. Wnętrze wyposażone jest w 3 stoły z kanapami na 18 miejsc siedzących. W barze są dwie toalety jedna dla personelu druga dla klientów. Lokal posiada cały sprzęt gastronomiczny w skład wchodzą: trzy okapy z wentylatorami dachowymi piec do pizzy dwu poziomowy frytkownica dwu komorowa nastawna z kranami kontakt grill panini, płyta grillowa gładka (patelnia) 2 gyrosy kebab grill elektryczne nóż elektryczny stół mroźniczy (trzydrzwiowy) witryna chłodnicza dwie szafy chłodnicze jedna z blatem do pizzy torba termiczna na dowozy klimatyzacja telewizor oraz ekspres do kawy , zgrzewarka do tacek plus matryca trzykomorowa wentylator nadmuchowy ścienny zlewozmywak dwukomorowy z podgrzewaczem ciepłej wodyPawilon jest wykonany z płyty warstwowej ścian o grubości 20 cm i dachu 25 cm . Cały bar wraz z wyżej wymienionym wyposażeniem jest w bardzo dobrym stanie nie użytkowany krócej niż rok. Cena lokalu wynosi 168000 tys złotych netto. Dla zdecydowanego nabywcy istnieje możliwość negocjacji ceny. Biuro nieruchomości pobiera jednorazową opłatę za czynności pośrednictwa

Służymy fachową obsługą, tzn. weryfikujemy stan prawny nieruchomości i w razie potrzeby kierujemy klientów do odpowiednich instytucji oraz urzędów w celu uzupełnienia i sprostowania wszelkich ewentualnych nieprawidłowości.

Ściśle współpracujemy z kancelariami notarialnymi.

Jesteśmy w czasie transakcji przy kliencie od początku do momentu podpisania aktu notarialnego.

Zapewniamy rzetelny i obszerny marketing nieruchomości. promocji, dowożeniu potencjalnych nabywców lub najemców do nieruchomości na własny koszt.

Nasza firma pośredniczy w obrocie nieruchomościami wszelkiego typu, począwszy od mieszkań, domów, przez lokale komercyjne: magazyny, budynki, lokale użytkowe, po szeroki wybór działek budowlanych, rolnych, inwestycyjnych. Ponadto służymy 12-letnim doświadczeniem w prowadzeniu transakcji kupna-sprzedaży różnego rodzaju nieruchomości, oferując pomoc w profesjonalnym rozwiązaniu wszelkich zawiłości prawnych i transakcyjnych, które często pojawiają się przy sprzedaży.

Rozważasz finansowanie zakupu z kredytu? Pracujemy z doradcą kredytowym z wieloletnim stażem, który jest doskonale zorientowany w aktualnym rynku kredytowym. Dobierze najlepszą ofertę dla Twoich potrzeb. Zapraszamy.

Kontakt

Biuro Nieruchomości "DE FACTO" 

POŚREDNIK W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI 

Alewtyna Buczko, licencja nr 5416
tel. kom. 508-390-748

82-300 Elbląg, ul. Garbary 17
tel: 55 232-46-84
e-mail: buczko@elblag.com.pl 

Biuro czynne: 10:00 - 17:00

Projekt i realizacja © 2014 multi agencja reklamowa idealmedia - profesjonalne serwisy internetowe.
Wszystkie materiały zawarte na stronie chronione są prawem autorskim i bez zgody nie mogą być używane i powielane.