Zadzwoń do nas 508-390-748 / 55 232-46-84

W naszej ofercie już jest 91 ogłoszeń!

Mieszkania 34 Domy 13 Działki i grunty 21 Lokale20 Pozostałe3

Dom

Dom - Sprzedaż
( 1 066,67 PLN/m2)
160 000 PLN
Nr oferty: CA01209
Typ umowy: Umowa na wyłączność
Typ transakcji: Sprzedaż
Rynek: Wtórny
Miejscowość: Elbląg
Ulica: Mickiewicza
Powierzchnia: 150.00m2
Rodzaj własności: Własność
Powierzchnia działki: 251.00m2
Liczba pokoi: 3
Ogrzewanie: Brak
Budynek MIESZKALNO- BIUROWY Elbląg_ul. Mickiewicza. Nowa Cena Prezentujemy na sprzedaż budynek o pow. ok. 153 m2 na działce 251m2, po dawnej piekarni. Według nowego projektu przebudowy i adaptacji może spełniać funkcję mieszkalno- biurową. Budynek usytuawany w drugim rzędzie ulicy Mickiewicza, dojazd z ulicy Ogrodowej. Obiekt wymaga kapitalnego remontu, natomiast posiada duży potencjał ze względu na możliwość połączenia funkcji mieszkalnej i usługowej. Nieruchomość podzielona na dwie kondygnacje, z których parter zaadoptowany na : lokal biurowy lub usługowy, na piętrze mieszkanie z niezależnym wejściem. Dużym atutem jest możliwiość wydzielenia parkingu na samochody. Obiekt posiada całkowitą dokumentację z 2013 roku: ekspertyzę techniczną, projekt zagospodarowania działki oraz projekt przebudowy z adaptacją obiektu na budynek biurowo- mieszkalny. Kanaliza w środku budynku. Dla zdecydowanego klienta cena do negocjacji. Atrakcyjna cena i lokalizacja to okazja dla klientów z pomysłem na biznes. Biuro Nieruchomości pobiera jednorazową opłatę za usługę 1%

Służymy fachową obsługą, tzn. weryfikujemy stan prawny nieruchomości i w razie potrzeby kierujemy klientów do odpowiednich instytucji oraz urzędów w celu uzupełnienia i sprostowania wszelkich ewentualnych nieprawidłowości.

Ściśle współpracujemy z kancelariami notarialnymi.

Jesteśmy w czasie transakcji przy kliencie od początku do momentu podpisania aktu notarialnego.

Zapewniamy rzetelny i obszerny marketing nieruchomości. promocji, dowożeniu potencjalnych nabywców lub najemców do nieruchomości na własny koszt.

Nasza firma pośredniczy w obrocie nieruchomościami wszelkiego typu, począwszy od mieszkań, domów, przez lokale komercyjne: magazyny, budynki, lokale użytkowe, po szeroki wybór działek budowlanych, rolnych, inwestycyjnych. Ponadto służymy 12-letnim doświadczeniem w prowadzeniu transakcji kupna-sprzedaży różnego rodzaju nieruchomości, oferując pomoc w profesjonalnym rozwiązaniu wszelkich zawiłości prawnych i transakcyjnych, które często pojawiają się przy sprzedaży.

Rozważasz finansowanie zakupu z kredytu? Pracujemy z doradcą kredytowym z wieloletnim stażem, który jest doskonale zorientowany w aktualnym rynku kredytowym. Dobierze najlepszą ofertę dla Twoich potrzeb. Zapraszamy.

Kontakt

Biuro Nieruchomości "DE FACTO" 

POŚREDNIK W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI 

Alewtyna Buczko, licencja nr 5416
tel. kom. 508-390-748

82-300 Elbląg, ul. Garbary 17
tel: 55 232-46-84
e-mail: buczko@elblag.com.pl 

Biuro czynne: 10:00 - 17:00

Projekt i realizacja © 2014 multi agencja reklamowa idealmedia - profesjonalne serwisy internetowe.
Wszystkie materiały zawarte na stronie chronione są prawem autorskim i bez zgody nie mogą być używane i powielane.