Zadzwoń do nas 508-390-748 / 55 232-46-84

W naszej ofercie już jest 91 ogłoszeń!

Mieszkania 34 Domy 13 Działki i grunty 21 Lokale20 Pozostałe3

Działka budowlana

Działka budowlana - Sprzedaż
( 60,98 PLN/m2)
118 000 PLN
Nr oferty: CA01210
Typ umowy: Umowa na wyłączność
Typ transakcji: Sprzedaż
Rynek: Wtórny
Miejscowość: Komorowo Żuławskie
Ulica: Komorowo Żuławskie
Powierzchnia: 1935.00m2
Rodzaj własności: Własność
Powierzchnia działki: 0.00m2
Liczba pokoi: 0
Ogrzewanie:
Nowa niższa cena 105 000 zł. Prezentujemy jedną z piękniej położonych działek na obszarze Wysoczyzny Elbląskiej we wsi Komorowo Żuławskie, oddalonej 9km od Elbląga. Bardzo atrakcyjna cena !! Komorowo Żuławskie to popularny, poszukiwany i atrakcyjny teren pod budowę domów jednorodzinnych. Działka nr 329/11 o powierzchni 1935 m2 usytuowana bezpośrednio przy lasku na lekkim południowym zboczu z widokiem na jezioro Drużno. Brak miejscowego planu zagospodarowania terenu. Dojazd do działki drogą szutrową. Prąd w drodze, przewidziane szambo. Na dzień dzisiejszy woda z własnej studni głębinowej. Wyjątkowość usytuowania nieruchomości, piękne widoki, osiedle domów jednorodzinnych już wybudowanych jak i w trakcie budowy i bliskość Elbląga to niewątpliwe atuty. Doskonała oferta dla inwestora. Kupujący ponosi koszty notarialne i koszty agencji nieruchomości 1%. Polecamy ofertę i zapraszamy do prezentacji.

Służymy fachową obsługą, tzn. weryfikujemy stan prawny nieruchomości i w razie potrzeby kierujemy klientów do odpowiednich instytucji oraz urzędów w celu uzupełnienia i sprostowania wszelkich ewentualnych nieprawidłowości.

Ściśle współpracujemy z kancelariami notarialnymi.

Jesteśmy w czasie transakcji przy kliencie od początku do momentu podpisania aktu notarialnego.

Zapewniamy rzetelny i obszerny marketing nieruchomości. promocji, dowożeniu potencjalnych nabywców lub najemców do nieruchomości na własny koszt.

Nasza firma pośredniczy w obrocie nieruchomościami wszelkiego typu, począwszy od mieszkań, domów, przez lokale komercyjne: magazyny, budynki, lokale użytkowe, po szeroki wybór działek budowlanych, rolnych, inwestycyjnych. Ponadto służymy 12-letnim doświadczeniem w prowadzeniu transakcji kupna-sprzedaży różnego rodzaju nieruchomości, oferując pomoc w profesjonalnym rozwiązaniu wszelkich zawiłości prawnych i transakcyjnych, które często pojawiają się przy sprzedaży.

Rozważasz finansowanie zakupu z kredytu? Pracujemy z doradcą kredytowym z wieloletnim stażem, który jest doskonale zorientowany w aktualnym rynku kredytowym. Dobierze najlepszą ofertę dla Twoich potrzeb. Zapraszamy.

Kontakt

Biuro Nieruchomości "DE FACTO" 

POŚREDNIK W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI 

Alewtyna Buczko, licencja nr 5416
tel. kom. 508-390-748

82-300 Elbląg, ul. Garbary 17
tel: 55 232-46-84
e-mail: buczko@elblag.com.pl 

Biuro czynne: 10:00 - 17:00

Projekt i realizacja © 2014 multi agencja reklamowa idealmedia - profesjonalne serwisy internetowe.
Wszystkie materiały zawarte na stronie chronione są prawem autorskim i bez zgody nie mogą być używane i powielane.