Zadzwoń do nas 508-390-748 / 55 232-46-84

W naszej ofercie już jest 91 ogłoszeń!

Mieszkania 34 Domy 13 Działki i grunty 21 Lokale20 Pozostałe3

Działka rolna

Działka rolna - Sprzedaż
( 5,50 PLN/m2)
630 080 PLN
Nr oferty: EL02923
Typ umowy: Umowa bezpośrednia na wyłączność
Typ transakcji: Sprzedaż
Rynek: Wtórny
Miejscowość: Postolin
Ulica: Postolin
Powierzchnia: 114560.00m2
Rodzaj własności: Własność
Powierzchnia działki: 0.00m2
Liczba pokoi: 0
Ogrzewanie:
Oferta sprzedaży ziemi rolnej w Postolinie gmina Sztum Ziemia rolna o pow. 11.4587 ha położona jest na lekkim wzniesieniu, przy ścianie lasu w miejscowości Postolin w gminie Sztum. Klasy ziemi na tym areale oznaczone są w następujący sposób: ŁVI- 0.6294 ha i RV- 10.8293 ha. Dziełka nie posiada dostępu do drogi publicznej, a dojazd do niej jest przez wydzieloną drogę, na której ustanowiona jest służebność dojazdu i przechodu dla każdorazowego jej właściciela aktem notarialnym. Okolica to przeważnie ziemia uprawna i farmy wiatrakowe i fotowoltaiczne. Klasa gruntów na przedmiotowej ziemi, pozwala również na starania się o umiejscowienie tam podobnych farm, zważywszy na to, że zabudowania są w dalszej odległości. Aktualnie ziemia jest cały czas uprawiana, Cena za 1/m2 wynosi 5.50 zł. Serdecznie zapraszamy wszystkich rolników lub inwestorów do zapoznania się z ofertą. Przy sprzedaży biuro nieruchomości pobiera jednorazową opłatę za czynności pośrednictwa w wysokości 1% brutto.

Służymy fachową obsługą, tzn. weryfikujemy stan prawny nieruchomości i w razie potrzeby kierujemy klientów do odpowiednich instytucji oraz urzędów w celu uzupełnienia i sprostowania wszelkich ewentualnych nieprawidłowości.

Ściśle współpracujemy z kancelariami notarialnymi.

Jesteśmy w czasie transakcji przy kliencie od początku do momentu podpisania aktu notarialnego.

Zapewniamy rzetelny i obszerny marketing nieruchomości. promocji, dowożeniu potencjalnych nabywców lub najemców do nieruchomości na własny koszt.

Nasza firma pośredniczy w obrocie nieruchomościami wszelkiego typu, począwszy od mieszkań, domów, przez lokale komercyjne: magazyny, budynki, lokale użytkowe, po szeroki wybór działek budowlanych, rolnych, inwestycyjnych. Ponadto służymy 12-letnim doświadczeniem w prowadzeniu transakcji kupna-sprzedaży różnego rodzaju nieruchomości, oferując pomoc w profesjonalnym rozwiązaniu wszelkich zawiłości prawnych i transakcyjnych, które często pojawiają się przy sprzedaży.

Rozważasz finansowanie zakupu z kredytu? Pracujemy z doradcą kredytowym z wieloletnim stażem, który jest doskonale zorientowany w aktualnym rynku kredytowym. Dobierze najlepszą ofertę dla Twoich potrzeb. Zapraszamy.

Kontakt

Biuro Nieruchomości "DE FACTO" 

POŚREDNIK W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI 

Alewtyna Buczko, licencja nr 5416
tel. kom. 508-390-748

82-300 Elbląg, ul. Garbary 17
tel: 55 232-46-84
e-mail: buczko@elblag.com.pl 

Biuro czynne: 10:00 - 17:00

Projekt i realizacja © 2014 multi agencja reklamowa idealmedia - profesjonalne serwisy internetowe.
Wszystkie materiały zawarte na stronie chronione są prawem autorskim i bez zgody nie mogą być używane i powielane.