Zadzwoń do nas 508-390-748 / 55 232-46-84

W naszej ofercie już jest 91 ogłoszeń!

Mieszkania 34 Domy 13 Działki i grunty 21 Lokale20 Pozostałe3

Działka

Działka - Sprzedaż
( 52,82 PLN/m2)
750 000 PLN
Nr oferty: BX04464
Typ umowy: Umowa na wyłączność
Typ transakcji: Sprzedaż
Rynek: Wtórny
Miejscowość: Tolkmicko
Ulica: obręb Nowinka
Powierzchnia: 14200.00m2
Rodzaj własności: Własność
Powierzchnia działki: 0.00m2
Liczba pokoi: 0
Ogrzewanie:
OFERTA DLA KONESERA! Działka o pow. 1,42 ha w Tolkmicku z widokiem na Zalew Wiślany! Prezentujemy do sprzedaży działkę niezabudowaną o powierzchni 1,42 ha, usytuowaną w miejscowości Tolkmicko, obręb Nowinka. Działka posiada wydaną decyzję o warunkach zabudowy, dla zamierzenia polegającego na budowie siedliska, w tym budynku mieszkalnego parterowego z użytkowym poddaszem. Działka przylega bezpośrednio do drogi publicznej, urokliwa droga dojazdowa polna, częściowo utwardzona, prowadząca na szczyt do działki. Do drogi asfaltowej ok. 600 m. Obszar objęty jest granicami Parku Krajobrazowego Wysoczyzny Elbląskiej. Uzbrojenie: prąd w drodze bezpośrednio przy działce. Zaopatrzenie w wodę z ujęcia własnego. Możliwość podziału działki. Przepięknie położona, z widokiem na Zalew Wiślany, z dala od miejskich zabudowań, wokół urozmaicona rzeźba terenu w postaci dolinek wcinających się z zbocza wysoczyzny. W pobliżu, w odległości niespełna 100 m, znajduje się wieża widokowa z której rozpościera się przepiękna panorama na Zalew Wiślany, miasteczko Tolkmicko oraz na okoliczne pola i lasy. Wysoczyzna Elbląska to kraina wzgórz, lasów, niewielkich miejscowości. Odnajdziemy tu spokój, przyrodę i brak tłumów. Prezentowana działka znajduje się w miejscowości Tolkmicko, niewielkim miasteczku nad Zalewem Wiślanym, w powiecie elbląskim, województwie warmińsko-mazurskim. Doskonałe miejsce dla osób poszukujących spokoju i bliskości natury. W pobliżu znajduje się port rybacki, z którego odbywają się rejsy wycieczkowe, niewielka plaża z kompleksem gastronomicznym. Nieruchomość znajduje się w odległości ok. 24 km od Elbląga. ***Przy zakupie należy uwzględnić koszty notarialne oraz wynagrodzenie biura nieruchomości w wysokości 1%

Służymy fachową obsługą, tzn. weryfikujemy stan prawny nieruchomości i w razie potrzeby kierujemy klientów do odpowiednich instytucji oraz urzędów w celu uzupełnienia i sprostowania wszelkich ewentualnych nieprawidłowości.

Ściśle współpracujemy z kancelariami notarialnymi.

Jesteśmy w czasie transakcji przy kliencie od początku do momentu podpisania aktu notarialnego.

Zapewniamy rzetelny i obszerny marketing nieruchomości. promocji, dowożeniu potencjalnych nabywców lub najemców do nieruchomości na własny koszt.

Nasza firma pośredniczy w obrocie nieruchomościami wszelkiego typu, począwszy od mieszkań, domów, przez lokale komercyjne: magazyny, budynki, lokale użytkowe, po szeroki wybór działek budowlanych, rolnych, inwestycyjnych. Ponadto służymy 12-letnim doświadczeniem w prowadzeniu transakcji kupna-sprzedaży różnego rodzaju nieruchomości, oferując pomoc w profesjonalnym rozwiązaniu wszelkich zawiłości prawnych i transakcyjnych, które często pojawiają się przy sprzedaży.

Rozważasz finansowanie zakupu z kredytu? Pracujemy z doradcą kredytowym z wieloletnim stażem, który jest doskonale zorientowany w aktualnym rynku kredytowym. Dobierze najlepszą ofertę dla Twoich potrzeb. Zapraszamy.

Kontakt

Biuro Nieruchomości "DE FACTO" 

POŚREDNIK W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI 

Alewtyna Buczko, licencja nr 5416
tel. kom. 508-390-748

82-300 Elbląg, ul. Garbary 17
tel: 55 232-46-84
e-mail: buczko@elblag.com.pl 

Biuro czynne: 10:00 - 17:00

Projekt i realizacja © 2014 multi agencja reklamowa idealmedia - profesjonalne serwisy internetowe.
Wszystkie materiały zawarte na stronie chronione są prawem autorskim i bez zgody nie mogą być używane i powielane.